Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Bila mi pegla da uzmem opremu, pa da idem gore, ma hiljadu nakih gluposti je bilo i na kraju sam govorio iduce godine iduce godine i eto to je doslo do 12 godina. Nabralo se
    Tukao bih te kao malo dete sad

    Elem, ja imam stare headove skije koje su stare 10ak godina, idu okej. Jedino sam uzeo gornji i donji deo po 200e, to je cena da nesto normalno dobijes, pancerice ne smem ni da zamislim koliko su stare, ali za sada vrse posao i jedino sam ulozio u dobre rukavice za skijanje, nekih 70-80 e sam ih platio, vrhunske, al samo za skijanje.

    Comment


    • Aki je još jedna primer... ko može neće, ko ima ne ume (tako se kaže samo)...omogućeno ti je nešto, skoro tu ispred nosa, ali iz nekih razloga ne radiš, ne skijaš, kao i Bane što ne ulazi umore.
      Ehhhh
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne volim ja generalno zimu, ali skijanje mi je uvijek bilo ok, jedino je pegla pentrat se nazad na vrh staze, iako te odvuce lift
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kakav si lenjivac, ccc. Ja da imam para, samo bih skijao, to je moja droga. Posle skijanja pivce i moze da se spava.

          Comment



          • Ne voliš ti to ipak dovoljno. Ili je problem društvo? Cice one tvoje neće na skije?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma ko ce ga znati, nemam pojma. Vise je vjerovatno da sam ljen, ali ima to veze i sa energijom sigurno. Odem gore, skijam, vratim se i ko krepan, ne mogu se pomjerit, a ne volim da iscjedim energiju iz sebe, ne mogu da razmisljam kako treba
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne mozes onda da udavis sa pricom o Trampu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nisi ti zagrizen onda za skijanje, koliko ti volis ekonomiju, ja skijanje, najlakse tako da me razumes. Doteras se fizicki skijanjem, provedes dan u prirodi, popijes posle pivo, raj.

                  Comment


                  • Ništa bolje nego kada ti struji krv nenormalno posle skijanja, kada osećaš svaki mišić, a samo posle skijanja to traje i traje, jer je telo dugo na hladnom pa kada uđe u toplo poludi...a ako možeš posle skijanja da odeš još na bazen
                    Šta će ti energija posle celodnovenog ovakvog trošenja samo krevet
                    A sutra ko nov.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne postoji ništa bolje od skijanja, realno

                      Comment


                      • Zimski alpinizam.

                        Comment


                        • Ja volim svojih 17 sati mogucnosti da razmisljam i radim
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ništa bolje nego kada ti struji krv nenormalno posle skijanja, kada osećaš svaki mišić, a samo posle skijanja to traje i traje, jer je telo dugo na hladnom pa kada uđe u toplo poludi...a ako možeš posle skijanja da odeš još na bazen
                            Šta će ti energija posle celodnovenog ovakvog trošenja samo krevet
                            A sutra ko nov.
                            Potpisujem. Inace, na Alpima sam prvi put video tako bazen napolju. Ali, kad ustanes i izadjes na terasu ujutru, i udahnes onaj cisti planinski vazduh, nije mi tesko nista da uradim, ovde u mladenovcu me puskom moras naterati osnovno.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ja volim svojih 17 sati mogucnosti da razmisljam i radim

                              Jebaji ga - Zicer
                              Last edited by kronostime; 04-09-17, 13:43.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Kronos zvani ..Zicer...samo ih juri po forumu
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X