Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Mora da je bio poker u skidanje, ovi tvoji na slici svi goli
    Jeste...i mnogo voleo viski ...

    Ahahahah Fiksni legendo
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Sjajna stvar o kojoj treba razmisliti

      Najgluplja slika koju sam u životu video, i najgluplja teorija za koju sam u životu čuo.

      A o prirodi treba voditi računa ali ovde je ok kako je u zemljama trećeg sveta, pogotovo u nekim mestima u Africi. Ekološke katastrofe. Inače ovo ne važi za neke razvijene zemlje, kažnjivo je bacanje otpada. Pošto ovde ništa u Srbiji nije kažnjivo i pošto ljudi bacaju otpad u reke i slično možemo doći do zaključka da se ne radi o ljudima već o majmunima. E tu kontra evoluciju priznajem. Ne mislim da su ljudi nastali od majmuna i slično, vredja mi inteligenciju, ali verujem da su mnogi ljudi postali majmuni, i još gore.

      Koliko sam se samo u Srb nagledao toga i npr mučenja životinja, da nema Boga i pravnog sistema, naslagao bih ja bez griže savesti jedno stotinak, da se opamete ostali.

      Neki dan majmun od lika navlači psa pa kao hoće da ga šutira i gura ga nogama sve... A kuče jadno gladno užas prizor. Zakucao sam mu šamarčinu ali bilo mi žao što ne mogoh da ga izlomim onako ljudski. Verujte mi polomio bih mu i ruke i noge. U životu se jednom potukao, a dugo sam trenirao borilačke sportove i basket i pao mi je mrak na oči kao nikada. Neki ljudi jednostavno bolje da ne postoje.

      To me toliko pogodilo nisam mogao sebi da dodjem i nikako da prežalim što mu bar nogu ne slomih. Imam dva psa kući i lakše podnosim kad krene čovek na čoveka nego neko životinje da muči. Tek se tad vidi koje su ljudi zveri.

      Comment


      • Taman sam krenuo da napisem "Sad da sacekamo Urosa da kaze za Darvinovu teoriju da je cista glupost"
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Hahahah i ja sam ga čekao
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ko misli da ta teorija nije glupost ima ozbiljan problem u glavi.

            Comment


            • Ja mislim da nije glupost
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Očekivano.[emoji16]

                Comment


                • Goku, ne prelazi granicu sa takvim postovima
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Ko misli da ta teorija nije glupost ima ozbiljan problem u glavi.
                    E,jbg...a meni rekoše da je sada sve ok...a i pre i posle sam mislila da je teorija ok
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ma kakva evolucija,mi smo nastali iz seksualnog odnosa drevnih vanzemaljaca Anunakija i simpanzi.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Ma kakva evolucija,mi smo nastali iz seksualnog odnosa drevnih vanzemaljaca Anunakija i simpanzi.
                        A Anunakiji su nastali od simpanzi

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          A Anunakiji su nastali od simpanzi
                          Anunakiji su za planete Nibiru poznatije kao planeta X,Ep o Gilgamesu govori dosta o tome,nemojte ovo da shvatate kao ironiju sve je to istina.Mi smo im trebali da im kopamo zlato to je opste poznata cinjenica,zlato im je bilo potrebno za njihovu atmosferu.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              To me toliko pogodilo nisam mogao sebi da dodjem i nikako da prežalim što mu bar nogu ne slomih. Imam dva psa kući i lakše podnosim kad krene čovek na čoveka nego neko životinje da muči. Tek se tad vidi koje su ljudi zveri.
                              Са овиме се слажем. Не смеју на друге људе јер су евентуално слабији или се боје закона, али своје фрустрације избацују над псима. Таквима заиста треба ноге поломити. У најбољем случају.

                              Comment


                              • Idealno bi bilo kada bi se bar delimicno zakonom zastitile zivotinje i kada bi bilo kaznjivo maltretiranje istih. Mene strasno nervira i sto ljudi masovno svoje ljubimce izbaciju na ulicu posle odredjenog vremena, vecina ih uzme kao eto bilo bi lepo ili dete trazi kucu/macu pa onda kad se zasite mars na ulicu. Ja u autu imam uvek neku hranu za pse, tako kad god vidim neko jadnice na ulici stanem i nahranim ga, i tacno se sve vise prepoznajem u onoj paroli "pse i macke volim a ljude tolerisem".
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X