Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekoliko postova je izbrisano, zaobidjite se jer ovo nije samo sukob dva razlicita misljenja nego i sukob dve generacije gde razlika u godinama je velika.

    Svaki post poput prijavljenog ce se u najmanju ruku brisati.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Mislim da grešiš, bolje da tu vegansku hranu spremaš gostima - brzo će se odvići od dolazaka
      U pravu si, to mi je i cilj...

      Mariću odličan naslov
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Nekoliko postova je izbrisano, zaobidjite se jer ovo nije samo sukob dva razlicita misljenja nego i sukob dve generacije gde razlika u godinama je velika.

        Svaki post poput prijavljenog ce se u najmanju ruku brisati.
        Prebaci ona dva posta
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • DakleM strasnoo..

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            DakleM strasnoo..

            WTF?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Konacno da se prekine ovaj teror sa vrtenjem jednih istih prica o socijalizmu i kapitalizmu. Bravo Paricu

              Comment


              • Preglupo uradjeno. Kapiram da je bila zelja da se deci malo logika razradi, ali smesno je ispalo. Ispade Tigar 0,5
                Jer 8-Vini Pu=Vini Pu automatski implicira da je Vini =4. Ali tom logikom Vini-Praslin=3, znaci Praslin=1 dobijamo vrlo glupavo Tigar+Tigar=Praslin a posto znamo da je Praslin=1 onda je Tigar 0,5. Jel oni u drugom razredu uce decimale?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pa kako 0.5 u II razredu


                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kad se ukrste sve ove životinje ispadne neko mitsko biće.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • I da uce decimalne brojeve, malo je glup primer, daj neke jabuke koje mogu da se podele na pola, a ne tigra
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Kad se ukrste sve ove životinje ispadne neko mitsko biće.
                        Ispadne 10=Ursula (iz Male Sirene) - gde ces Mitskije od toga, jes da nije lik iz Vini Pu crtaca, ali je svakako Diznijev lik.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          I da uce decimalne brojeve, malo je glup primer, daj neke jabuke koje mogu da se podele na pola, a ne tigra
                          Ako uce decimalne brojeve tek u drugom razredu, kako je moguce da su nakon prvog dana skole dobili domaci sa decimalnim brojevima?
                          Nemoj mi samo reci da su prvog septembra odmah to ucili? Znaci prvog dana skolske godine, odmah nova lekcija decimalni brojevi i odmah domaci da bi se ta lekcija dobro naucila i utvrdila kroz vezbu kuci?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ako uce decimalne brojeve tek u drugom razredu, kako je moguce da su nakon prvog dana skole dobili domaci sa decimalnim brojevima?
                            Nemoj mi samo reci da su prvog septembra odmah to ucili? Znaci prvog dana skolske godine, odmah nova lekcija decimalni brojevi i odmah domaci da bi se ta lekcija dobro naucila i utvrdila kroz vezbu kuci?
                            Onda valjda uce u 1.razredu, pa obnavljaju znanje
                            Videcemo ove godine i ti i ja sta se uci

                            u svakom slucaju, bolje da su im dali jabuke, kruske, breskve, pa na kraju dobiju vocnu salatu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ispadne 10=Ursula (iz Male Sirene) - gde ces Mitskije od toga, jes da nije lik iz Vini Pu crtaca, ali je svakako Diznijev lik.
                              Ona me podsjeca na Leu Kiš
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Ona me podsjeca na Leu Kiš
                                Gde ces vece mitsko bice od Lee?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X