Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Dobar...Ne , tu idem linijom manjeg otpora a spremam hladnu osvetu
    Ispričaj nam ukratko detalje planatek toliko da ne bude tresla se gora rodio se miš.

    Comment


    • Što tema nije sticky i gde je vinjak?

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Meni je čovek baš zanimljiv i razumem i njega i Akija samo mi se ne sviđa ovo omalovažavanje,vređanje i nadmenost mislim da možemo ovo da diskutujemo bez toga
        Ja s njim bez ikakvih problema bi mogao da diskutujem, niti sam protiv suprotnog misljenja niti imam namjeru da ga ubjedjujem da je nesto ispravno ili ne. Jesam rekao da cu ga okrenuti na stranu kapitalizma, a on se vjerovatno tu nesto naljutio i ne zeli diskutovati sa mnom, sto je potpuno ok sa moje strane.

        Meni ne smeta ni vrijedjanje, juce meni lik rekao da treba da se lijecim, rekao i ja njemu, malo se sjebao, ali nikom nista, jedino sto ga je moj stari htio stocirat jer je njemu nesto kasnije lanuo sto ne valja, a iste su struke.

        Ali vrijedjanje obicno znaci nedostatak adekvatne argumentacije i neke stvari sto prica apsolutno nisu tacne. Moze on pricati koliko god hoce o ekonomiji Norveske, sve pet, slaviti ih, ali je cinjenica da ekonomski trendovi ne laz u i ekonomski indikatori.

        Vjerovalo se i da su nekretnine najjaca investicija u Americi 2006. pa bum, zamalo srusise globalnu ekonomiju te nekretnine. Slicni neki trendovi se desavaju u Norveskoj, nek se pomoli brat malo, ako je religiozan, ako ne nek se nada najboljem, jer situacija je krajnje alarmantna.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Tema je trebala da se zove Politički vinjak.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Mariću odbijam da pišem u tvojoj temi zato što nema reč vinjak u sebi.
            Ja sam dao naziv teme

            Lazem, maric je ipak dao ovoj temi ime
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Banujte Akija izdao je vinjak
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • E pa nek vam je sa srećom u toj novoj temi.
                Nadam se da će administracija imati sluha i za nas koji se ježimo pevaljki i zvezda granda

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Ispričaj nam ukratko detalje planatek toliko da ne bude tresla se gora rodio se miš.
                  Pisala sam juče...idu u vegane prisilno
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Pisala sam juče...idu u vegane prisilno
                    Imaš li neku bekap opciju kad te izbace iz kuće

                    Comment


                    • Na kraju ću Mariju da upoznam sa Tamarom
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Na kraju ću Mariju da upoznam sa Tamarom
                        Reci nešto više o Tamari, da znamo u šta možeš da nas uvališ

                        Do sada znamo da je zgodna, tako da može da se hrani sunčevim zracima što se mene tiče

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Imaš li neku bekap opciju kad te izbace iz kuće
                          Kod mame ću, ona ne može da me se odrekne...

                          Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Na kraju ću Mariju da upoznam sa Tamarom
                          Pa šta ti toliko zgreših?
                          Ako je samo zbog ishrane, nisam ja toliko izričita, popustim po nekad o slavama i sl. ( jbg .sarma je keva )
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Meni je naslov teme genijalan, konacno da nam svane u Pricaonici
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Kod mame ću, ona ne može da me se odrekne...
                              Mislim da grešiš, bolje da tu vegansku hranu spremaš gostima - brzo će se odvići od dolazaka

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Meni je naslov teme genijalan, konacno da nam svane u Pricaonici
                                Čujem da će opasno da zahladni sledeće nedelje

                                Comment

                                Working...
                                X