Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Je*em ti Air Wick sve i jedan koji postoji. U po oka me pljuno.
    Pa šta s' zaviriv'o u njega?

    Originally posted by bojanaBG View Post
    evo ja obecavam, kakav crni daljinski pored palacinki
    U tom slučaju izvol'te

    Originally posted by Jax Teller View Post
    Gangaro bgm ti je Marija ukrala show, sad Dule neće primjetiti ovaj tvoj trud.
    Sad' će i Gang da zamuti
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Pa šta s' zaviriv'o u njega?
      Stoji mi kod TV. Brisao prašinu i u po oka me pljune.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ah kako vrijednih momaka ima na ovom forumu, čestitam.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Gangarić sada muti crni Ginis i gleda Narcos
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Gangarić sada muti crni Ginis i gleda Narcos
            x2

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Stoji mi kod TV. Brisao prašinu i u po oka me pljune.
              Ti si dobar. Meni na poslu u kancelariji stoji na nekom ormaricu u visini glave. I ne znam koji mi kurac bio da stanem naspram njega i pricam u vrlo pogresnom trenutku ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • A i vi ste sad nasli postavljati palacinke i musake...

                Comment


                • Bravo Gangaricu, bravo. Vredan si nema sta.
                  Ako je i ukusno kao sto dobro izgleda, onda za tvoju zenu nema zime.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Gangariću, svaka ti dala... vode iz bokala

                    Kao pravi zet morao si poslati slike Tamarici da se pati

                    Comment


                    • Мистериозна Тамара, дај Ганг реци нешто више о њој. Знамо да је веганка, згодна и по твојим причама веома иритантна

                      Comment


                      • 18 godina Zadruge, najveci je Zeljko Mitrovic. Jos kad bi promijenuio dilera i da malo trezvenije razmislja, mogao bi da gura ovu pricu barem 30 godina.

                        Veliki šok izazvala je vest da Željko Mitrović planira da u rijaliti "Zadruga" uvede bebu.

                        Premda je bilo priče da je reč o bebi koju su Željko i Milica usvojili, izvori Pinka su demantovali tu vest, ali su potvrdili podatak da će osmomesečno dete, koje je prohodalo ali još ne govori, biti u kolevci u "Zadruzi". Po nekim planovima koji su doprli do medija, Mitrović će lično uneti najmlađeg takmičara u rijaliti, a beba će čak do punoletstva biti pred kamerama rijalitija.

                        Nakon šokantne odluke da bebu uvedu u rijaliti, usledio je još skanalozniji obrt. Naime, bebini biloški roditelji žele takođe da uđu u "Zadrugu".
                        Bez ikakve dileme, ovo će situaciju dovesti do usijanja, budući da društvene mreže već dva dana "gore" od hiljada, uglavnom negativnih komentara.
                        Kada je u pitanju rok koji će dete provesti pred kamerama, uveliko se priča da će beba odrasti pred kamerama. Tačnije, deo rijalitija biće sve do punoletstva.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          18 godina Zadruge, najveci je Zeljko Mitrovic. Jos kad bi promijenuio dilera i da malo trezvenije razmislja, mogao bi da gura ovu pricu barem 30 godina.
                          Зашто пратиш овакве ствари?

                          Comment


                          • Neka produži malo za fakultet, neće valjda sa završenom srednjom da batali rijaliti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobra stvar je ova pricaonica. Ne moras da pratis nikakve vesti, portale, novine, zutu stampu - ama bas nista. Dodjes ovde izlistas koju stranicu - i sve saznas
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Što je ovo, jedan čisti prašinu, drugi sprema ručak... Vidi se da u vas nema Crnogorske krvi!

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X