Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Da nisi ti malo starija od 81'?

    Kod mene u pomoravskom okrugu, postoji tehnicka skola u Despotovcu. Tamo uglavnom su isle dijabole (), jer jedva su popunjavali i ono sto upisuju od ljudi. A uvek se nasao i neko ko je stvarno mislio da ce postati porgramercina tamo.

    Kavaljerski
    Nisam...Kod nas je bio onaj sistem da se od trećeg uči ruski,od petog i ingleski...u mojoj OŠ.
    U drugoj je engleski i francuski, a u trećoj nemački i engleski.
    Međutim kada sam upisivala osnovnu mojima je bilo bitno da je blizu (a poznavali su većinu učitelja i nastavnika) i da ne idem sa jednog kraja grada na drugi...kao da je preko sveta
    E, sad, svejedno bih se u srednjoj odlučila za engleski.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Da nisi ti malo starija od 81'?

      Kod mene u pomoravskom okrugu, postoji tehnicka skola u Despotovcu. Tamo uglavnom su isle dijabole (), jer jedva su popunjavali i ono sto upisuju od ljudi. A uvek se nasao i neko ko je stvarno mislio da ce postati porgramercina tamo.
      Pa nema to veze sa godinama, i ja sam ucio ruski, mislim da sam isao u istu skolu kao i Marija, samo 10 godina kasnije I jos uvek se uci u toj skoli.

      Comment


      • Ja u ekonomsku skolu pa na ekonomski fakultet znao od malih nogu sta hocu

        Nego da li neko prati desavanja oko dolara tj. kurs? Zasto je toliko oslabio dolar
        Ne bih ni primetio jer ne pratim kretanje kursa redovno ali dobio sam 12 000 manju platu zbog toga
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • U mojoj skoli je ruski prestao da se uci malo iza 70-ih. Ali kad bolje razmislim, tacno ima jedna osnovna na 20km od grada, gde je prvi i jedini jezik ruski, nema engleskog. Bar je tako bilo, ne znam da li je sad. Devojka moja engleski nije znala da bekne.

          @Miletic

          Nisi trebao to da pitas za kurs. Sad ce Aki da ti udari objasnjenje kroz 50 postova
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Stenli Kjubrik je rekao da je on pravio one scene slijetanja na mjesec. Meni ne izgleda realno, takođe. A i kažu da na Mjesecu nema vjetra, a američka zastava na onom videu se vijori koliko god može.
            Dovoljno je što si im rekao prvo ime. Zna se kako je Stenli prošao kad mu je palo na pamet da radi Eyes wide shut. Napravio je remek delo, a njegova smrt je uveličala sve to. Očigledno je koje su mu se hulje gadile, a verovatno je nekad i sam bio deo njih. Inače film brutalan, od pravoslavne molitve na rumunskom koja se unazad izgovara, do svih onih scena sa kurvama, nosi hiljadu poruka i svaki put nešto novo vidim.

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Ja u ekonomsku skolu pa na ekonomski fakultet znao od malih nogu sta hocu

              Nego da li neko prati desavanja oko dolara tj. kurs? Zasto je toliko oslabio dolar
              Ne bih ni primetio jer ne pratim kretanje kursa redovno ali dobio sam 12 000 manju platu zbog toga
              Otvori goldmoney account i prebacuj te dolare u zlato. Ako ti treba pojasniti neke stvari slobodno pitaj.

              Ovaj goldmoney ti omogucava da dobijes njihovu debitnu karticu, kojom mozes da placas sve, ali ti je novac u zlatu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma vrednost me interesuje, nije bitno u koju valutu ili plemeniti metal pretvorio vrednost

                jednostavno ako stanem na trafiku da kupim cigarete, pre mesec dana su me kostale 3 dolara a danas me kostaju 3,3 dolara pitam se samo kada ce to da stane i da se kurs vrati u normalu ili je dolar u slobodnom padu
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Dolar je u slobodnom padu zato ti govorim da je ovo najbolja odluka koju mozes da uradis.

                  Ja cekam papirologiju da sredim iduce sedmice, oko par hiljada dolara imam da promjenim. U januaru im je vrijednost bila 30% veca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Muh, fasizam.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Dolar je u slobodnom padu zato ti govorim da je ovo najbolja odluka koju mozes da uradis.

                      Ja cekam papirologiju da sredim iduce sedmice, oko par hiljada dolara imam da promjenim. U januaru im je vrijednost bila 30% veca.
                      Planiram i ja vec neko vreme da kupujem zlato i bitcoin-e ali nikako da mi dodje na dnevni red, uvek zaboravim ili imam nesto sto ne moze da ceka (trosenje novca na zabavu )

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Bjezi od BitCoina, daleko sto dalje

                        Istrazi ovo, posto nemam jos uvijek referal link, evo ti ovako

                        https://www.goldmoney.com/
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Planiram i ja vec neko vreme da kupujem zlato i bitcoin-e ali nikako da mi dodje na dnevni red, uvek zaboravim ili imam nesto sto ne moze da ceka (trosenje novca na zabavu )

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          Bolje stavi pare na tiket nego da ulazes u bitcoin-e
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                            Slazemo se, samo sam ja imao jos jedan problem, uvek sam bio problematicno dete kako kazu, a onda imas u osnovnoj gde se oni spuste na nivo deteta i vredjaju, deru i raspravljaju sa mnom, pa mi je osnovna, naravno kasnije i srednja vise presla u hejt same skole i profesora i ratovanje sa njima.

                            Ruski me nikad posebno nije interesovao, pogotovo sto sam imao nakazu od nastavnice koja me uvek pred celim odeljenjem kazni ili opominje ili napada, samo mene i onda sam je jednog dana oterao u tri lepe na sred casa i bacio sto i dobio svoj prvi ukor. Apsolutno mi je odbojno nase skolstvo i dok se ne sredi a ne verujem da hoce u skorije vreme, misljenja sam da treba dete slati vanredno u skolu i da ima vise vremena za pametnije stvari, jer danas moze znanje da se stekne i bez skole, a za socijalizaciju bacis ga na treniranje fudbala, karate-a, kosarke, kick-box-a, sta god da ga interesuje. Pogotovo ako je dete tvrdoglavo i zivcano kao ja.
                            Slazem se, mada nisam toliko siguran da je pravo rešenje vanredno.

                            Za profesore, samo oštro s takvima

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Slazem se, mada nisam toliko siguran da je pravo rešenje vanredno.

                              Za profesore, samo oštro s takvima
                              Mi sitniji ljudi smo kao pikinezeri. )) Ma nikad nisam dao na sebe, pogotovo ne kad krene da mi prica kako sam ovakav i onakav i onda krene i po roditeljima ko zna kakvi su oni, kad sam ja ovako nevaspitan, tad ne smem da kazem sta bih sve mogao da uradim )) bar u to vreme.

                              Pa imas ili redovno ili vanredno, ako je skola sranje, sto bi mi sedeo satima tamo kad lako moze da prodje i vanredno i manje vremena da potrosi na sve to, a ovamo moze da se edukuje kako treba za odredjenu stvar koja ga interesuje. Ovo inace za vanredno pisem za srednju, osnovnu bih dete definitivno stavio u skolu a vec u srednjoj bi isao vanredno i ne bi gubio vreme u skoli. Ili ako imam para da platim dobru privatnu, sem toga vanredno.

                              Sto kaze drugar, da je imao nekog da ga uputi tako mladog da uci programirianje i da vec tako mlad pocne da radi i stice iskustvo, a ne da gubi vreme i da svaki profesor ga drnda jer nije zainteresovan za njihov predmet. On recimo crta kao zmaj, ali to nikog nije zanimalo, nemamo sistem da ljudi provale sta interesuje pojedince i kako da im pomognu da nastave da uce u smeru u kom su dobri, nego si ovakav i onakav i sl.

                              Doduse ja sam u srednjoj toliko vec bio u hejtu sa skolom, profesorima i sistemom da ne smem ni da ti pisem sta sam sve u svadjama sa profesorima izgovarao. A nisam imao koga da mi pomogne da sazrim, pa sada ovako u kasnim 20tim sazrevam sam kako znam i umem Nije prekasno, ali kasno, pogotovo sto sam bacio najbolje godine kad dete upija znanje samo tako.
                              Last edited by Seoski Terminator; 31-08-17, 13:11.

                              Comment


                              • Vanredno skolovanje je uglavnom sranje iz mnogo razloga. Pametnije je reformisati skolstvo nego bezati od njega.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X