Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čoek bi volio da živi u 2. vijeku, red bi bio da ima i razmišljanja iz 2. vijeka.
    sigpic

    Comment


    • I ja mislim da Uros troluje
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Punio ih je Gangarić kao punjene paprike u 3,4,5,6. sezoni
        To je zato sto nisi pevepeisao i arenisao protiv pravih vestaca
        Ali manje vise pvp pve vestac kida
        Do kada si igrao. Ja prestao pred Kataklizmu - zasitio se, a i rodila mi se cerka tih meseci i nisam mogao da se posvetim igri koliko bi trebalo. Jer wow se ili igra ili ne igra. A ako hoces da je igras da valja, tj da napravis nesto moras da igras izmedju 4 (minimum minimuma) i 14 sati dnevno, a ja to nisma bio u stanju. Onda sam se vratio negde na pola Kataklizme i igrao neko veme ali nisam mogao da raidujem zbog nedostatka vremena, a ako ne raidujes nema svrhe da igras. Pa prekinuo opet pa se jos jednom vratio negde na pola Pandarie i igrao do pola Draenora otprilike. Kada smo ocistili Blackrock Foundry raid sam definitivno rekao zbogom WOW-u.
        Last edited by Sandugp; 30-08-17, 22:50.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ja mislim da je Uroš ozbiljan, do sada nije ništa trolovao na ovoj temi

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            To je zato sto nisi pevepeisao i arenisao protiv pravih vestaca
            Ali manje vise pvp pve vestac kida
            Do kada si igrao. Ja prestao pred Kataklizmu - zasitio se, a i rodila mi se cerka tih meseci i nisam mogao da se posvetim igri koliko bi trebalo. Jer wow se ili igra ili ne igra. A ako hoces da je igras da valja, tj da napravis nesto moras da igras izmedju 4 (minimum minimuma) i 14 sati dnevno, a ja to nisma bio u stanju. Onda sam se vratio negde na pola Kataklizme i igrao neko veme ali nisam mogao da raidujem zbog nedostatka vremena, a ako ne raidujes nema svrhe da igras. Pa prekinuo opet pa se jos jednom vratio negde na pola Pandarie i igrao do pola Draenora otprilike. Kada smo ocistili Blackrock Foundry raid sam definitivno rekao zbogom WOW-u.
            Do Kataklizme sam i ja, bukvalno onaj prvi patch Fireland ili kako se već zvao video sam da je sranje živo i bye bye Charlie. Ortaci što sam igrao sa njima se pozapošljavali preko grane tako da nije ni bilo zanimljivo da sam igram a u tom nekom periodu sam i ja potpisao prvi ugovor u inostranstvu tako da se sve poklopilo. Nisam se ja vraćao uopšte, igrao sam malo onaj Arena Tournament i imam neki account na Moltenu(sada Warmane) privatnom i to nekad spičim koju arenu sa ortacima tipa jednom godišnje.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Mnogi misle da trolujem uvek, ali prijatelji moji ja sam klasična budala. Večiti kontraš. Od neki dan mi se svidja da je ploča pa mi je ploča, a ne verujem ni u šta što nisam video. Sigurno ne verujem u onaj let na mesec i glupotarije.
              Hajde da se razbiju i ostale dogme, dok mi neko ne javi da je video ne verujem. ni u šta. I neko mi je pomenuo o stvaranju sveta... Pa ja da ne mislim da ga je stvorio na taj način i za toliko dana ne bih ni verovao u njega. Ne posmatram sa perspektive čoveka i šta je nama realno, jer je Bog sa razlogom Bog.

              Oduvek sam bio buntovnik i razbijao dogme. Nisam želeo da postim ako ne znam svrhu i ostale stvari vezne za pravoslavnu veru, jer su sve procedura do procedure. Čukanje jajima, prežderavanje na slavi i prežderavanje po grobovima, su samo neke od stvari. Pa kao i za sve, i za to sam uzeo knjigu u šaku i otkinuo sve okove iz svoje glave.

              Za mene nijedna religijska institucija nije merodavna i predstavlja tipično manipulisanje narodom, vera je za mene individualan čin.

              Svi sklanjaju glavu suočeni sa strahom od smrti i traže banalne razloge da ne preispitaju stvari. Kao 21. vek je to nije in. Nije in ne dati šansu nečemu, sve ostalo je in pa nek bude svako ko šta hoće.

              Liberalizam i individualno ispovedanje vere su kompatibilni i idu jedno uz drugo, mrzim samo nametnuta mišljenja i dogme. Ko je pročitao 10 000 strana svih relevantnih izvora ili preslušao nešto, i ne veruje, cenim ga jednako kao sebe.

              Najlakše je biti tupan danas i kopirati tudje misli.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Mnogi misle da trolujem uvek, ali prijatelji moji ja sam klasična budala. Večiti kontraš. Od neki dan mi se svidja da je ploča pa mi je ploča, a ne verujem ni u šta što nisam video. Sigurno ne verujem u onaj let na mesec i glupotarije.
                Hajde da se razbiju i ostale dogme, dok mi neko ne javi da je video ne verujem. ni u šta. I neko mi je pomenuo o stvaranju sveta... Pa ja da ne mislim da ga je stvorio na taj način i za toliko dana ne bih ni verovao u njega. Ne posmatram sa perspektive čoveka i šta je nama realno, jer je Bog sa razlogom Bog.

                Oduvek sam bio buntovnik i razbijao dogme. Nisam želeo da postim ako ne znam svrhu i ostale stvari vezne za pravoslavnu veru, jer su sve procedura do procedure. Čukanje jajima, prežderavanje na slavi i prežderavanje po grobovima, su samo neke od stvari. Pa kao i za sve, i za to sam uzeo knjigu u šaku i otkinuo sve okove iz svoje glave.

                Za mene nijedna religijska institucija nije merodavna i predstavlja tipično manipulisanje narodom, vera je za mene individualan čin.

                Svi sklanjaju glavu suočeni sa strahom od smrti i traže banalne razloge da ne preispitaju stvari. Kao 21. vek je to nije in. Nije in ne dati šansu nečemu, sve ostalo je in pa nek bude svako ko šta hoće.

                Liberalizam i individualno ispovedanje vere su kompatibilni i idu jedno uz drugo, mrzim samo nametnuta mišljenja i dogme. Ko je pročitao 10 000 strana svih relevantnih izvora ili preslušao nešto, i ne veruje, cenim ga jednako kao sebe.

                Najlakše je biti tupan danas i kopirati tudje misli.
                Da li si i o ovome čitao dosta i istraživao ili to čisto ne veruješ jer su Amerikanci prvi uzleteli i smatraš to nekakvom prevarom?

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Sad procitah deo o Bibliji i ravnoj ploci. Zapekao hologram ovog leta haha. Ljudi kada bi ste izucili meteorologiju fiziku itd. sami bi ste shvatili da jedini model koji se poklapa sa SVIM zakonima je heliocentricni model. Nikakva ploca ili tako neke teorije. Dajte nismo u srednjem veku.
                  I samo da znate..madrid ima 18 godina.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    I samo da znate..madrid ima 18 godina.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Pa moja Olja, ovo je standardno gradivo u srednjim skolama
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ajdeee ..što bi reko Marin avatar
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Pa moja Olja, ovo je standardno gradivo u srednjim skolama
                        Pa jeste gradivo al' ga mnogi preskoče...kao " šta će to meni u životu?"
                        Last edited by Marija81; 30-08-17, 23:28.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ne da sam čitao, nego još u 6. osnovne postala opsesija. Ja inače volim i Ameriku i Rusiju. Samo ne volim establišment i političke strukture nijedne države.

                          U Rusiji ću se osećati kao kod kuće, u Americi svakako mnogo lepše nego u nekim zaboga modernim evropskim zemljama. Liberalizam jbg.(tamo konzervatizam)Mnogi ljudi potcenjuju ovde Amerikance kao narod i govore da su glupavi, da nisu nacija. Jesu, politička, sa najbogatijik ljudima na svetu, od kojih je velika većina religiozna.

                          Ko je čitao Protestantsku etiku i duh kapitalizma zna o čemu pričam.
                          Last edited by Cassius Clay; 30-08-17, 23:26.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            I samo da znate..madrid ima 18 godina.

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Znaci generacija ste. Zato se dobro slazete.

                            Comment


                            • Stenli Kjubrik je rekao da je on pravio one scene slijetanja na mjesec. Meni ne izgleda realno, takođe. A i kažu da na Mjesecu nema vjetra, a američka zastava na onom videu se vijori koliko god može.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Pa jeste gradivo al' ga mnogi preskoče...kao " šta će to mni u životu?"
                                Svojevremeno, meni 16 godina, ja imao pricu sta ce meni biologija bla bla bla i upoznam jednog Amerikanca, multi milioner ima nakih kompanija bruku, a glavni posao mu je trener odbojke na Univerzitetu Little Rock u Arkansasu.

                                I tako taj cikica, Todd se zove, meni kaze, posto sam ja svasta nesto pricam i govorim bas oko te bilogije da me ne zanima bla bla bla.

                                Kaze on meni:

                                Zamisli da se jednog dana nadjes u situaciju, kviz, pitanje za milion dolara. Ako odgovoris tacno milionce je tvoje, a ako pogrijesis, odlazis kuci praznih ruku. Pitanje je iz biologije. Ti si otisao kuci praznih ruku.


                                Iako, da se ne zezamo, u ovom trenutku, ja se nisam sjetio sta je haliocentricni model i morao sam da ga guglam, ali cim sam vidio rezultate, sjetio sam se da sam ucio to u srednjoj skoli. Ono sto je bitno u ovome svemu, jeste da memorizacija bruku podataka nije dobra. Ja sam katastrofalan kada je fizika u pitanju i nikad mi nece trebati, ali uz pomoc interenta mi imamo svaku mogucu cinjenicu na raspolaganju u svom dzepu, u svakom momentu.

                                Takodjer ne namjeravam se prijaviti na kviz, ikad
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X