Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sovjetskom Savezu je trebalo 30 godina da propadne, Jugoslaviji 20. Polako.

    Printanje novca nikome nista dobro nije donijelo.
    Pa to radi i USA
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post

      Kako ono kaze Branimir:

      Brijem bradu, brkove
      da licim na Pankrte
      jos da imam fendera
      vidio bi svirke!!!!!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Norveska ce dozivjeti ekonomski kolaps epskih proprocija i smijem se kladiti ozbiljne pare na to.

        Kamatna stopa je 0.5%. A inflacija opada, sto je u uzasno s obzirom koliko je novac jeftin.

        Kolko dugo ce da prezive, Bog samo zna. Ali spreman sam da smanjim predikciju sa 30 godina, na narednih 5-10 godina.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Sto ne iscure oceani onda?

          Kako gravitaciju objasnjavas?

          Pomracenje sunca?
          Religiozan sam pa objašnjavam Bogom. Kao što nastanak sveta tako objašnjavam. Prasak mi vredja inteligenciju kao i evolucija. A ne moram sve racionalno i činjenično da dokučim, jer da je dokazivo ne bi bilo vere, svi bi verovali.

          Stvar ukusa. Ko se pronašao gde. Samo ne razumem ljude koji su nereligiozni po difoltu. To kao nije in. Ne treba ništa apriori odbaciti.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Pa to radi i USA
            Amerika ima najjacu centralnu banku svijeta, pa im se moze i imaju drugaciju monetarnu politiku. Ali naravno i oni su u bubble-u, vidjet cemo sta ce se desiti. I da FED je privatna banka inace i ne odgovaraju nikome.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Religiozan sam pa objašnjavam Bogom. Kao što nastanak sveta tako objašnjavam. Prasak mi vredja inteligenciju kao i evolucija. A ne moram sve racionalno i činjenično da dokučim, jer da je dokazivo ne bi bilo vere, svi bi verovali.

              Stvar ukusa. Ko se pronašao gde. Samo ne razumem ljude koji su nereligiozni po difoltu. To kao nije in. Ne treba ništa apriori odbaciti.
              Veliki prasak i evolucija ti vrijedjaju inteligenciju, a svemoguci Bog stvorio zemlju za 6 dana je sofisticirano?

              Za ovo drugo si u pravu. Odbacivanje postojanja Boga je jednako ignorantski kao i tvrdnja da on postoji. Zato su mi agnostici super normalnog stava. Samo, vjerovati u Boga ne znaci nuzno biti religiozan. To je unutrasnji dozivljaj, a religija je zajednica po svojoj svrsi.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Religiozan sam pa objašnjavam Bogom. Kao što nastanak sveta tako objašnjavam. Prasak mi vredja inteligenciju kao i evolucija. A ne moram sve racionalno i činjenično da dokučim, jer da je dokazivo ne bi bilo vere, svi bi verovali.

                Stvar ukusa. Ko se pronašao gde. Samo ne razumem ljude koji su nereligiozni po difoltu. To kao nije in. Ne treba ništa apriori odbaciti.
                Evolucija ti vređa inteligenciju?

                Da zemlja ima ovakav oblik je dokaz kada gledaš mesec i vidiš senku koju zemlja pravi na istom.

                Što se tiče evolucije, i ja sam bio skeptičan, ali postoje neke stvari kao što su Milerov eksperiment itd.. Šta misliš, da je Bog stvorio crnce, belce i žute ljude jer mu se svidelo da ima različite rase?

                Comment




                • Pa placem
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post


                    Pa placem
                    Je l' znaš da je bio članak u novinama 1910 tipa na Novom Zelandu da su klimatske promene stvarne i da će biti ogromne posledice kroz nekoliko vekova ako ništa ne preduzmemo?

                    Comment


                    • Mozda bi Zaharije Sichin mogao pomoci.
                      Mislim na ovo sa evoluciom i velikim praskom...

                      Comment


                      • Hahahah gle Pobedu al ima avatar, tek sad sam izvalio
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Je l' znaš da je bio članak u novinama 1910 tipa na Novom Zelandu da su klimatske promene stvarne i da će biti ogromne posledice kroz nekoliko vekova ako ništa ne preduzmemo?
                          Peru oni vec stoljecima o tome, bla bla climate change, bla bla. Taj isti Novi Zeland ima 3. najliberalniju ekonomiju svijeta
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment



                          • Last edited by E1_PG; 30-08-17, 21:06.

                            Comment


                            • Ajnstajne/Pobeda...kako stoje Madagskar i Uzbekistan sa ekonomijom i politikom,kakve su njihove predikcije za buducnost ima li nade?

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Hahahah gle Pobedu al ima avatar, tek sad sam izvalio
                                Ide serija avatara protiv sotone

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Peru oni vec stoljecima o tome, bla bla climate change, bla bla. Taj isti Novi Zeland ima 3. najliberalniju ekonomiju svijeta
                                Kakve veze ima ekonomija?

                                Klimatske promene su realna stvar.

                                Comment

                                Working...
                                X