Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miroljub je teska dijabola. O tom liku je izlisno bilo sta govoriti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Hahahahahahahahahahah brat si najveći. Inače primetio sam to tvoje lobiranje da budeš banovan ali uvek u paru sa nekim. Kao ti si pravedan. I mislim da jesi. Ali nemoj dizati baš ti uvek tenziju, samo čekaš klinč i nekoga da dohvatiš pod svoje iako sam ubedjen da si dobar lik jako.

      Svi ovde imaju potrebu da se negde nadmudruju, jedino je Taliesin kralj. On mi čovek odgovori na svakoj temi na moje gluposti vrlo fino i kluturno, ja isto odgovorim, nema panike nema nerviranja.

      Uhvatili ste Pobedu bezveze, a ako je neko bio korektan...

      Miroljub adventista, lepo priča neke stvari. Ali kad se dotakne politike i ekonomije haos. Čujem da ga SNS planira kao trojanca za izbore, pravili su mu nešto na NBG, verovatno zbog Šapića da uzme glasove mladih njemu. Ako tako bude...
      hahah..ma to oko zajedno na brdo, zato sto otkad sam na forumu i upadnem u neki klinc,samo ja odem tamo ili budem jedini opomenut,pa majku mu to je nemoguce uvek samo ja,ko sam sa sobom da se svadjam...madrid,ti si ok nisam mislio nista lose cak i previse ok lik,za nase uslove ...a pobedica se vcr sam namestio jbg

      Comment


      • Miroljub neke stvari kaže realno, ali toliko priča izmišlja i lupeta, a i često je veoma kontradiktoran. Naravno, čim je stekao ovakav publicitet, prodao se vladajućoj stranci. Sada mi je zanimljivo da ga slušam, borbe Skenderbega i tiranosaurusa i takve stvari služe za opuštanje

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Miroljub je teska dijabola. O tom liku je izlisno bilo sta govoriti.
          Kažem ti 7th day Adventist. Sve što priča slušao sam od Walter Veitha. Sve. Nije da se protivim tome, štaviše bio sam nevernik dok nisam čuo gospodina i uzeo da čitam ali to su druge teme.

          Miroljub je učio dugo tih par stvari što priča. Dolazio na Voždovac u Kumodrašku u njihovo predstavništvo. Nemam ništa protiv, samo kažem. Mada je mnoge stvari i pravilno rekao ako se gleda sa tog aspekta mada opet treća tema.

          Comment


          • Svi koji pljuju ekonomski neoliberalizam pojma nemaju o ekonomiji.

            A vjerujem da veze nemaju ni sta je ekonomski neoliberalizam.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Miroljub neke stvari kaže realno, ali toliko priča izmišlja i lupeta, a i često je veoma kontradiktoran. Naravno, čim je stekao ovakav publicitet, prodao se vladajućoj stranci. Sada mi je zanimljivo da ga slušam, borbe Skenderbega i tiranosaurusa i takve stvari služe za opuštanje
              10% kaze dobro, ostalo boze sacuvaj. Samo je izvanredan prodavac tih svojih gluposti.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Miroljub je teska dijabola. O tom liku je izlisno bilo sta govoriti.
                Ima dosta stvari za koje je u pravu ali su neke stvari baš preterane i nikako ih ne treba podržati (pričao je čak o tome da ne trebaju da postoje penzije).

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Dosta vise o jebenom JER i JE L'
                  Vuka banovati...psovke

                  Uroše setila sam se gde sam ono čula-kada je bio gost kod Ivanovića pre par godina

                  Od 1:11:00
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Vuka za predsjednika foruma!

                    Uskoro cu morati Vuka staviti na avatar.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Kažem ti 7th day Adventist. Sve što priča slušao sam od Walter Veitha. Sve. Nije da se protivim tome, štaviše bio sam nevernik dok nisam čuo gospodina i uzeo da čitam ali to su druge teme.

                      Miroljub je učio dugo tih par stvari što priča. Dolazio na Voždovac u Kumodrašku u njihovo predstavništvo. Nemam ništa protiv, samo kažem. Mada je mnoge stvari i pravilno rekao ako se gleda sa tog aspekta mada opet treća tema.
                      Miroljub je plaćenik, oduvek bio. Studirao je na rudarsko-geološkom fakultetu s mojim kumom i hteo je da ga učlani u tu njegovu kreacinostičku sektu. Njega su iz Amerike finansirali da propagira tu priču ovde.

                      Comment


                      • Za'ladilo napolju prijatnih 20ak stepeni
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ceka se Rodzer Maro, a?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Hahaha to filuje Mare. Pa zar nije malo čudno što pravi emisije o mafijašima i što je pominjao i Šarića i Luku Bojovića i sve koji važe za opasne, i što je radio tematski u emisiji ubistvo Stjepana Djurekovića a jedno ime izbegava da pomene. Čak i kad je bila Giškina sestra. Zna i on gde bi mu jezik bio odfikaren ako pomene gospodara Srbije i Cg.

                            Pobeda, zašto je to sekta? Ne slažem se oko nekih proceduralnib stvari tipa subota i to, jer mi je to nebitno, ali se slažem sa mnogo stvari koje se tiču Starog i Novog zaveta.

                            Skoro sam pitao jednog pravoslavca da li čita Bibliju i posvadjali smo se jer njega briga šta u Bibliji piše, njemu je pop rekao kako je rekao. Ja se izvinjavam ako je neko druge religije što pišem ovo, namenjeno je pobedi. A nek veruje ko u. šta hoće.
                            Last edited by Cassius Clay; 30-08-17, 01:11.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ceka se Rodzer Maro, a?
                              Naravno da bar njega izmalerišem kad' već mučenog Rafu nisam

                              Originally posted by Uroš View Post
                              Hahaha to filuje Mare. Pa zar nije malo čudno što pravi emisije o mafijašima i što je pominjao i Šarića i Luku Bojovića i sve koji važe za opasne, i što je radio tematski u emisiji ubistvo Stjepana Djurekovića a jedno ime izbegava da pomene. Čak i kad je bila Giškina sestra. Zna i on gde bi mu jezik bio odfikaren ako pomene gospodara Srbije i Cg
                              Ma to je duga i druga priča, ako me kontaš...I nije samo jedno ime...Dva su u pitanju
                              Last edited by Mr. Wolf; 30-08-17, 01:20.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Kojih je šest-sedam čvrstih momaka s foruma, da ne kažem vitezova sedelo u Maderi kada ih je Mr.Wolf lično prisluškivao i banovao?
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X