Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ovo ne sme biti izostavljeno!

    Ljutis li se ako te neko zove Maja? Ja mislim da svaka moja drugarica zesce ispizdi kad mi se omane, ali Marija mi bas nekako zvuci preozbiljno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pobeda vrati Linu Hidi na avatar prelepa je bila sa dugom plavom kosom. Ne znam šta si pisao video sam neko pranje nogu

      To koliko žene interesuje opšte dobro, svakako u manjoj meri, i već sam pisao ranije da se ne družim sem sa izuzecima, jer ne mogu da slušam gluposti koje izlaze iz usta tih osoba. Isto primenjujem i na muškarce, ali svi mi gledamo nešto da petljamo pa se nadje zajedničkih tema, Marić Goli Život, sport(isto glupost, samo muška) itd.
      Kontam da je jedina razlika to što većina njih ne voli fudbal ali im i ne pričamo o tome, a one, opet kažem ne sve, smaraju o njima bitnim stvarima. Ja se ne javljam na telefon uopšte nijednoj prijateljici jer razgovori traju 30+ minuta. Zato je po meni i prirodno da se žene druže sa ženama, a muškarci sa muškaricima. Nadje se uvek po koji kul ženski lik koji ume da ćuti duže od 45 sekundi, pa može se preživi.

      Pre sam nudio jednoj devojci, sestra moje bivse devojke, novac da cuti 10 minuta. Progovorila je posle minut .."e samo nešto da kažem........................."
      To za pranje nogu je omaž Vladanu. Ne slažem se s tim naravno, to je bila šala

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ups znaci treba da se pripazim Maro...ja nisam shvatio da Daba sebe kritikuje, vec da mislim da bi se bolje snasao da je ziveo u doba romantizma...
        Vidi mozda i do kraja mog zivota izmisle tu konacnu masinu za putovanje kroz vreme pa odem malo do tamo
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • I bre Urosee..koja te to zove i hoce da prica sa tobom 30+ min..a ti je ne zarezujes ni 1%

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post

            Ljutis li se ako te neko zove Maja? Ja mislim da svaka moja drugarica zesce ispizdi kad mi se omane, ali Marija mi bas nekako zvuci preozbiljno.
            Ne, ali uglavnom me zovu Mara
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • @pobeda Aha, izvini nisam ispratio sve.

              Comment


              • mislim stvarno stavljate sve pesme o Mariji aniko da stavi mog prijatelja Karlosa

                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • A što se tiče Lene, vraća se uskoro na avatar, prelepa je

                  Comment


                  • Ne može samo Mari da se posvećuju pesme !!



                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ne, ali uglavnom me zovu Mara
                      Jes lepse Mara, ali nekako mi ne ide. Meni lepo Maja skroz, ali valjda suvise to ime/nadimak provlace po drustvenim mrezama u negativnom kontekstu pa zbog toga.

                      @Olja
                      Nisi pratila na casu. Folklorasice ga zovu. Sekta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa i nisu ti neke Lorde, ima i lepših
                        Npr. od Ljiljane Petrović
                        Ubiće me Sandu
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Pa i nisu ti neke Lorde, ima i lepših
                          Npr. od Ljiljane Petrović
                          Ubiće me Sandu
                          Ova Gocina je glupost dok je Verina malo bolja Za ovu Ljiljanu prvi put čujem
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            I bre Urosee..koja te to zove i hoce da prica sa tobom 30+ min..a ti je ne zarezujes ni 1%

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Prijateljica ajd da kažemo jedina. Mogu da joj odg na poruke, ali nmg da pričam. Jednostavo ne mogu da slušam ženske priče. Živeo sam sad pola godine sa devojkom jednom, prvi put u životu i haos. To treba preživeti.
                            Znam i dosta kul devojaka koje ne smaraju i druže se sa muškarcima iz istog razloga.

                            A i većina devojaka koje me smaraju se realno lože na mene jer sam mnogo lep, pa onda smaramje puta dva.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa i nisu ti neke Lorde, ima i lepših
                              Npr. od Ljiljane Petrović
                              Ubiće me Sandu
                              Ljiljina pesma je svojevremeno bila bas hit, doduse meni nikada nije se nesto dojmila ali je svakako bila hit.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Prijateljica ajd da kažemo jedina. Mogu da joj odg na poruke, ali nmg da pričam. Jednostavo ne mogu da slušam ženske priče. Živeo sam sad pola godine sa devojkom jednom, prvi put u životu i haos. To treba preživeti.
                                Znam i dosta kul devojaka koje ne smaraju i druže se sa muškarcima iz istog razloga.

                                A i većina devojaka koje me smaraju se realno lože na mene jer sam mnogo lep, pa onda smaramje puta dva.
                                Razgovori s "prijateljicama" su obično trošenje vremena. Ajde da barem pričate pametne stvari, nego slušaš konstantno njene probleme i gluposti. Preko mesec dana se nisam video s jednom, ajde da je nazovemo drugaricom, i nekih 45 minuta razgovora mi je bilo dovoljno, poludeo bih da to moram svaki dan da slušam

                                Comment

                                Working...
                                X