Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa te samokritike..

    A ako vam nedostajemo..il vas svrbi nesto..mozemo Bojana i ja uvek da uskocimo [emoji14]

    tt sa A5 u inat Mi6
    mene ne svrbi jos hvala bogu
    ja reko da vi ne uskacete pa opet da krene svadja.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Uvek mogu da uskoče sa drugog pdf-a, kad je to bio problem
      Znam da mogu,mada mislim da to ovde nije praksa sem ako se ne desi neki veci prekrsaj,ili fali neko,mozda gresim al obicno su rasporedjeni tenis,basket,fudbal,ovde

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Znam da mogu,mada mislim da to ovde nije praksa sem ako se ne desi neki veci prekrsaj,ili fali neko,mozda gresim al obicno su rasporedjeni tenis,basket,fudbal,ovde
        Grešiš
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by taliesin View Post
          uff gde se ovoga seti odlican i film a o pesmi vec da ne pricam.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            mene ne svrbi jos hvala bogu
            ja reko da vi ne uskacete pa opet da krene svadja.
            Ne nisam tebii ni napisala to ..tebi samo za onu samokritiku...ne tako prema sebi


            A ovo drugo je za ovu beskonacnu repeticiju...zal za starim vremenima rekla bih

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Jedna od najlepših...
              Ima nešto i od Mikija Jevremovića

              Colke samo kod nas je Marija - kod ostalih je Maria...
              Inače ima nas punooooo...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • @Olja wee dobra moja, pa ja sam ti ovde nešto kao Meksikanac u Americi

                @Pobeda je l mi veruješ da sam sada za jedno deset tvojih postova pomislio da su Akijevi. Da l si potpao pod njegov uticaj, šta li je, nemam pojma
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Kad smo kod uskakanja, evo uskakanja u Mari(j)a train

                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Nedavno umro čoek, ali ovo će mu ostati zauvijek.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Nerealan View Post
                      @Olja wee dobra moja, pa ja sam ti ovde nešto kao Meksikanac u Americi

                      @Pobeda je l mi veruješ da sam sada za jedno deset tvojih postova pomislio da su Akijevi. Da l si potpao pod njegov uticaj, šta li je, nemam pojma
                      ukrao mu Aki sifru
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Pobeda vrati Linu Hidi na avatar prelepa je bila sa dugom plavom kosom. Ne znam šta si pisao video sam neko pranje nogu

                        To koliko žene interesuje opšte dobro, svakako u manjoj meri, i već sam pisao ranije da se ne družim sem sa izuzecima, jer ne mogu da slušam gluposti koje izlaze iz usta tih osoba. Isto primenjujem i na muškarce, ali svi mi gledamo nešto da petljamo pa se nadje zajedničkih tema, Marić Goli Život, sport(isto glupost, samo muška) itd.
                        Kontam da je jedina razlika to što većina njih ne voli fudbal ali im i ne pričamo o tome, a one, opet kažem ne sve, smaraju o njima bitnim stvarima. Ja se ne javljam na telefon uopšte nijednoj prijateljici jer razgovori traju 30+ minuta. Zato je po meni i prirodno da se žene druže sa ženama, a muškarci sa muškaricima. Nadje se uvek po koji kul ženski lik koji ume da ćuti duže od 45 sekundi, pa može se preživi.

                        Pre sam nudio jednoj devojci, sestra moje bivse devojke, novac da cuti 10 minuta. Progovorila je posle minut .."e samo nešto da kažem........................."

                        Comment


                        • Ups znaci treba da se pripazim Maro...ja nisam shvatio da Daba sebe kritikuje, vec da mislim da bi se bolje snasao da je ziveo u doba romantizma...

                          Nerealan ubo u centar ovo oko pobede i ajnstajna tolike price i to je to uspeo je ajnstajn,pao je pobeda
                          Last edited by 61563; 29-08-17, 23:00.

                          Comment


                          • Verujem ti Nerealni..verujem..neprilagodjen gde god..u ocima drugih pogotovu..tamo, amo
                            Al bolje ti je tamo

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Kad smo kod uskakanja, evo uskakanja u Mari(j)a train
                              Kad bolje razmislim ova i nije tako loša
                              It makes you wanna cry

                              Reise , to je ta
                              Fiksni ?
                              Last edited by Marija81; 29-08-17, 22:59.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                ukrao mu Aki sifru
                                Premišljao sam se da ih prijavim za dupli nalog
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X