Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    A druga stvar za nezaposlenost je apsolutno netacna i potpuni mislead. Karter je poceo sa oko 8 posto 85% mandata imao oko 6%, zacrsio sa 7 i nesto. Ni u jednom jedinom trenutku pod njim nezaposlenost nije presla "polaznu tacku". Nikada nije bila preko 8 posto. Veruj mi imam american government predmet, tako da sam ovo imao pre par meseci i znam sve napamet.
    Ekstra, 8%. Ford napravio veresiju sa FED-om. Covjek koji nikada nije trebao biti predsjednik, da Nixon nije bio ludacki opsesivno paranoican.

    Zasto je onda dozivio najveci poraz u historiji izbora od Regana?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      U Sarajevu zivim, ali planiram zivjeti u Americi u skorijoj buducnosti, nadam se.
      jes da se politicki ne slazemo ali nema veze, odi koji put do zelje na porciju cevapa i do malog bosfora mislim da se tako zove poslasticarnica
      blizu zelje i pojedi koju indijanku mesto mene kao da sam ja pojeo
      Last edited by Daba; 29-08-17, 20:48.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Baš me interesuje da sam napisao umesto žena da muškarci nemaju svest...itd. da li bi se javili u tom broju da branite prava muškaraca
        Da baba ima brkove bila bi deda
        Jbg. izleteo si se, dešava se...samo problem je što ti to stvarno misliš...a dokaza nigde...
        I bar da si to rekao kao mišljenje nego si izneo kao činjenicu
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          A napaćena država te iškolovalatako joj vraćaš.
          Nije me iskolovala. Fakultet sam upisao jer su me natjerali, a interesuje me ekonomija od 14. godine.

          Sve sto sam naucio, sam sam naucio ili sam imao nekoga da mi pokaze i objasni u praksi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • A sto mislite o Dzeki Kenedi,sta je ona osoba uradila u svom zivotu pa da snimaju film o njoj,strasno.

            Comment


            • Mi ti iz Sarajeva slabo ćevape jedemo. Jednom godišnje.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Mozemo onda samo da izvedemo zakljucak da su muskarci mnogo vece alapace, a ne i da se razumeju u tematiku.
                Ne, nego da muškarce to interesuje. Ovde ima 3 ženska člana koja pišu na ovoj temi aktivno, Marija, Olja i ti, i sve tri ste se žalile što pišemo o ekonomiji i politici, tvrdeći da je dosadno.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Mi ti iz Sarajeva slabo ćevape jedemo. Jednom godišnje.
                  Jednom dvaput u cevabdzinici, ostalo rostiljanje
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Mi ti iz Sarajeva slabo ćevape jedemo. Jednom godišnje.
                    i meni bi iskreno dosadili da mi je zeljo u blizini
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Jos nedelju dana do velikog otvaranja posebne teme
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Predugo je to, skrati na 7 minuta.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Ne, nego da muškarce to interesuje. Ovde ima 3 ženska člana koja pišu na ovoj temi aktivno, Marija, Olja i ti, i sve tri ste se žalile što pišemo o ekonomiji i politici, tvrdeći da je dosadno.
                          Meni jeste to dosadno, to me nikad nije zanimalo u ziovtu, uostalom zato sam i otisla na tehnicki fakultet, a ne na ekomoski ili pravni.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Eo vam deal.

                            Kad ova tema dosegne 1000 stranica, otvara se tema za politiku
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              A sto mislite o Dzeki Kenedi,sta je ona osoba uradila u svom zivotu pa da snimaju film o njoj,strasno.
                              pa Bila zena predsednika i posle grckog multimilijardera.
                              pa Amerikanci vise nemaju ideja za snimanje filmova sada kradu od Francuza, prave rimejkove koji su uzasni ili
                              tako prave filmove o Džeki, Kardisijanima ili kkao se vec zovu i sl.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nije me iskolovala. Fakultet sam upisao jer su me natjerali, a interesuje me ekonomija od 14. godine.

                                Sve sto sam naucio, sam sam naucio ili sam imao nekoga da mi pokaze i objasni u praksi.
                                Dobar si sa brojevima, šta misliš koliko je država potrošila na tvoje besplatno obrazovanje, zdravstvenu zaštitu ........ili su te natjerali na to.

                                Comment

                                Working...
                                X