Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Pobeda cim ostane bez argumenata,cinjenica ili zbrise ili evo sad kao zove Vlajka
    Tu sam i dalje, ne brini

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      Cim je Ajnstajn za Trampa tu me nista ne iznenadjuje vise
      Mada od Džimi Kartera nidneog Americkog predsednika ne mogu da svarim.
      A Dzimi Kartera kao mozes da svaris?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Strateška promjena avatara
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Pobeda nisi valjda ovaj avatar dobio od Princovića ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Šta učini ovo moderno doba. Napisah da žene ne razmišljaju o nekim temama i da ih to ne interesuje, odmah me napali borci za ljudska prva

            Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Pobeda nisi valjda ovaj avatar dobio od Princovića ?
            Ne
            Last edited by Победа; 29-08-17, 20:10.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Naravno da sam protiv toga da nekom uskraćujem ili da mislim da neko ne treba da ima pravo glasa, ali.. Ono što sam primetio da žene, barem 70% nema nikakvu svest o društvenim/političkim/ekonomskim problemima. Ne razmišljaju o tome, ne interesuje ih to itd.
              Ovo bih jos i mogao da poverujem, ali za drustvene probleme mislim da su one mnogo angazovanije od muskaraca.

              Ma kakve cerke, ja cisto sumnjam da ce obojica da imaju potomke.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Šta učini ovo moderno doba. Napisah da žene ne razmišljaju o nekim temama i da ih to ne interesuje, odma me napali borci za ljudska prva



                Ne
                *odmah
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Sad procitah diskusiju

                  Da, Ivan se cesto tako zeza sa Akijem i Pobedom.
                  Ma sve je to u cilju sirenja pozitive,meni je Aki najveci car na forumu ne bih zelio da on ili Pobeda to shvate kao neko podjebavanje.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    *odmah
                    Moja greška

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ja mislim da zene treba da peru samo noge muzevima i da postave klopu za sto,eventualno do prodavnice i to samo po osnovne namirnice show

                      @Daba...na ovoj temi nemoj da te nista iznenadi

                      da i ja mislim da se Ivan zeza,ali Pobeda i ajnstajn ne
                      OK dok se i ja malo priviknem na neke stvari i upoznam bolje neke ljude ali brate nesto sto ne ide ne ide.
                      Ja uvek idem u stvarnom zivotu ne radi drugim ljudima ono sto ni ti nebi voleo da tebi neko radi.
                      Sa ljudima ljudski, sa probisvetom zna se vec kako.
                      Čini dovbro ljudima i postuj druge, nisam vernik mislim odem poneki put u crkvu i zapalim svecu ali covek
                      koga izuzetno cenim i postujem i koji je za mene olicenje svega onoga sto bi jednu osobu trebalo da krasi je
                      pokojni Patrijarh Pavle inace o popovima generalno nemam lepo misljenje.
                      Ali mi treba da vec jednom krenemo majka mu stara iz tog srednjeg veka iako ja taj deo istorije najvise volim (zbog vitestva)
                      da uvazavamo i postujemo nezniji pol.
                      Mozda ce me dobar deo foruma ovde smatrati za budalu, kretena i idiota ali vise volim da vidim žensku osobu sa sorcem mini suknjom ili
                      lepo obucenu nego kada isturi grudi da se vide na izvolte ili otkrije zadnjicu poput fotki koje stavljete na temu lepe zene oko mene.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ma kakve cerke, ja cisto sumnjam da ce obojica da imaju potomke.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Realno lupio si glupost, to je stvar koju ne mozes da razgranicis musko i zensko.Cak si po mom misljenju omalovazio zene...

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ma kakve cerke, ja cisto sumnjam da ce obojica da imaju potomke.
                            S ovim se slažem

                            Comment


                            • Lepo je to Rambo onomad objasnio

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                A Dzimi Kartera kao mozes da svaris?
                                Mogu zasto da ne, meni je delovao kao dobar drzavnik.
                                Doduse platio je ceh oko talaca u Iranu ali boze moj.
                                SAD glume dezurnog policajca i opobise grdan nevin narod po svetu zarad svojih imperijalistickih aspiracija
                                kao da se radi o konfetama a ne ljudima i kako ja mogu uopste takve ljude da svarim.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X