Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    ja ne mogu da verujem sta citam ali iskreno.
    Mislim da se Ivan odlicno zeza.


    Aki nemoj da me plasis da Ann izgleda vrhunski. NE!!!!!!!!!! SVe mi reci, ali ne i to!!!!!!!!

    Comment


    • Još niste politiku odvojili?

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        ja ne mogu da verujem sta citam ali iskreno.
        Dabo ne vredi trositi reci, pozelis im samo da dobiju cerku
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Mislim da se Ivan odlicno zeza.
          sa dubokim postovanjem i da se zeza nije umesna sala.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Mislim da se Ivan odlicno zeza.


            Aki nemoj da me plasis da Ann izgleda vrhunski. NE!!!!!!!!!! SVe mi reci, ali ne i to!!!!!!!!
            Ruzna je ko neka stvar u faci, al pogledaj liniju i noge. Za zenu u njenim godinama, vrh.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja mislim da zene treba da peru samo noge muzevima i da postave klopu za sto,eventualno do prodavnice i to samo po osnovne namirnice show

              @Daba...na ovoj temi nemoj da te nista iznenadi

              da i ja mislim da se Ivan zeza,ali Pobeda i ajnstajn ne
              Last edited by 61563; 29-08-17, 19:59.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                70% zena iz tvoje okoline ili neka procena/istrazivanje iz okruzenja (Srbija, Balkan), mozda svetki trend....ili si pak onako odokativnom metodom "tresnuo" samo?

                tt sa A5 u inat Mi6
                Pa u pravu je decko. S tim sto bih ja dodao da takodje i slican procenat muskaraca(mozda neznatno manji) nema nikakvu svest o društvenim/političkim/ekonomskim problemima.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Sad ce te da vidite jedan mađioničarski trik, kako se Pobeda pretvara u Poraz
                  Ceo dan ide ka tome...mic po mic...

                  Originally posted by 61563 View Post
                  Ja mislim da zene treba da peru samo noge muzevima i da postave klopu za sto,eventualno do prodavnice i to samo po osnovne namirnice show

                  @Daba...na ovoj temi nemoj da te nista iznenadi
                  I to kada muž proceni da je prikladno...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Je l' sam ja napisao negde da treba uskratiti pravo glasa? Ne.

                    Samo sam rekao činjenice. Nisam rekao da su gluplje ili nešto drugo, nego da ih mnogo manje interesuju takve stvari
                    Da li bi te "cinjenice"potkrepio necim? Bilo cim. Recimo, nekim relevantnim istrazivanjem.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Naravno da sam protiv toga da nekom uskraćujem ili da mislim da neko ne treba da ima pravo glasa, ali.. Ono što sam primetio da žene, barem 70% nema nikakvu svest o društvenim/političkim/ekonomskim problemima. Ne razmišljaju o tome, ne interesuje ih to itd.
                      Nisam žensko, ali me takodje ne interesuje
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Gde je Vlajko da objasni neke stvari

                        Comment


                        • Salio sam se,ali to drage dame sa foruma znaju jer sam uvijek bio fin prema njima.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ja mislim da zene treba da peru samo noge muzevima i da postave klopu za sto,eventualno do prodavnice i to samo po osnovne namirnice show

                            @Daba...na ovoj temi nemoj da te nista iznenadi

                            da i ja mislim da se Ivan zeza,ali Pobeda i ajnstajn ne
                            Cim je Ajnstajn za Trampa tu me nista ne iznenadjuje vise
                            Mada od Džimi Kartera nidneog Americkog predsednika ne mogu da svarim.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Sad procitah diskusiju

                              Da, Ivan se cesto tako zeza sa Akijem i Pobedom.

                              Comment


                              • Pobeda cim ostane bez argumenata,cinjenica ili zbrise ili evo sad kao zove Vlajka

                                Comment

                                Working...
                                X