Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ti sigurno znas kako ja razmisljam.

    Jedino ko ne bi trebao da glasa jesu zatvorenici.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma jok, oni su za, ali... I od svih mogucih zena usmeri na Ann Coulter, gg.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Naravno da sam protiv toga da nekom uskraćujem ili da mislim da neko ne treba da ima pravo glasa, ali.. Ono što sam primetio da žene, barem 70% nema nikakvu svest o društvenim/političkim/ekonomskim problemima. Ne razmišljaju o tome, ne interesuje ih to itd.
        Pobeda brate sad ga i ti pretera ali zaista,pa jebote imas i kod muskaraca raznoraznih likova.Ne mozes na osnovu nekih primera iz tvog zivota da generalizujes.
        Nemaju svi mogucnosti da zive u velikim gradovima, da se edukuju na nacin na koji bi trebalo to da bude dostupno svima i da posle učestvuju u
        politickom i drustveno ekonomskom zivotu i donose vazne odluke.
        Ima razno raznih razloga zasto, a pogledaj samo u zadnje vreme u Srbiji koliko je ubistava bilo nad zenama.
        Živis majstore na Balkanu gde mnoge stvari se vuku jos iz srednjeg veka i ti ocekujes da žene preko noci pocnu da resavaju politicko ekonomske probleme
        na nacin na koji ti mislis da treba. Podji od toga da hvala bogu u familiji imas ženskoga roda pa da neko tako pise i ponasa se prema njima ne bi ti bilo bas svejedno.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Ma jok, oni su za, ali... I od svih mogucih zena usmeri na Ann Coulter, gg.
          Dobro jebiga, ona je prominentna konzervativka
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Da, ti sigurno znas kako ja razmisljam.

            Jedino ko ne bi trebao da glasa jesu zatvorenici.
            Nema sta da znam ili ne znam, sam si rekao
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pobeda dominira sve vise iz dana u dan ...imao je Princoni pravo ,ajnstajn manje vise od njega sam navikao na sve.Ali kako se njih dvoje lepo nadjose po pitanju svih tema ovde sem fudbala milina,leptirici,love...

              Comment


              • Je l' sam ja napisao negde da treba uskratiti pravo glasa? Ne.

                Samo sam rekao činjenice. Nisam rekao da su gluplje ili nešto drugo, nego da ih mnogo manje interesuju takve stvari

                Comment


                • Zene su genetski predodredjene za kuvanje,cuvanje djece,imaju izrazen osjecaj za estetiku.Visoka politika je samo za zene sa viskom testosterona kao sto je Merkelova,Tacerova i tako te muskarace.Zenama je dato pravo glasa da bi se povecao broj poreskih obaveznika sve je to dio veceg plana velikog brata kao i citavi pokret feminizma koji ima za cilj unistenje porodice.

                  Comment


                  • Aki, medju konzervativkama mogao si 100% bolju izabrati.

                    Originally posted by Победа View Post
                    Je l' sam ja napisao negde da treba uskratiti pravo glasa? Ne.

                    Samo sam rekao činjenice. Nisam rekao da su gluplje ili nešto drugo, nego da ih mnogo manje interesuju takve stvari
                    Pokazi te cinjenice, kad su vec cinjenice. Izvor neki....
                    Last edited by Seoski Terminator; 29-08-17, 19:55.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nema sta da znam ili ne znam, sam si rekao
                      Tacno tako. Rekao sam da samo zatvorenici ne bi trebali da glasaju.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ann Coulter je jedna od najodvratnijih ljudi u USA javnosti. Ubedjen sam da je ni ti nimalo ne podrzavas. Romni je bio vrlo los kandidat, koji ne bi imao sanse ni protiv slabijih od Obame. Lepo mu je Tramp to jednom pojasnio, i po pitanju Romnija se verovao ili ne, apsolutno slazem sa Donaldom. Ocajan je to izbor bio. Klasican sto bi Tramp rekao luzer.

                        Edit: Nisam citao o cemu se prica, video sam samo Akijev komentar. Sad cu da vidim ostale.
                        Last edited by colchonero; 29-08-17, 19:55.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Zene su genetski predodredjene za kuvanje,cuvanje djece,imaju izrazen osjecaj za estetiku.Visoka politika je samo za zene sa viskom testosterona kao sto je Merkelova,Tacerova i tako te muskarace.Zenama je dato pravo glasa da bi se povecao broj poreskih obaveznika sve je to dio veceg plana velikog brata kao i citavi pokret feminizma koji ima za cilj unistenje porodice.
                          ja ne mogu da verujem sta citam ali iskreno.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ann Coulter je jedna od najodvratnijih ljudi u USA javnosti. Ubedjen sam da je ni ti nimalo ne podrzavas. Romni je bio vrlo los kandidat, koji ne bi imao sanse ni protiv slabijih od Obame. Lepo mu je Tramp to jednom pojasnio, i po pitanju Romnija se verovao ili ne, apsolutno slazem sa Donaldom. Ocajan je to izbor bio. Klasican sto bi Tramp rekao luzer.
                            Ann Coulter po pitanju imigracije je tacna.

                            Po pitanju drugih stvari, je poprilicno reprehnsibilna, ali to ne znaci da ja mislim da je ona odvratna.

                            Btw njoj je 55 godina i izgleda vrhunski.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Zene su genetski predodredjene za kuvanje,cuvanje djece,imaju izrazen osjecaj za estetiku.Visoka politika je samo za zene sa viskom testosterona kao sto je Merkelova,Tacerova i tako te muskarace.Zenama je dato pravo glasa da bi se povecao broj poreskih obaveznika sve je to dio veceg plana velikog brata kao i citavi pokret feminizma koji ima za cilj unistenje porodice.
                              Zaboravio si pranje nogu

                              Comment


                              • Sad ce te da vidite jedan mađioničarski trik, kako se Pobeda pretvara u Poraz
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X