Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod mene je majka zvala te neke komadose što istrebljuju tu gamad. Ljudi stvarno postave neke otrovne bombe. Jeste da taj dan ne možeš biti kući, i to se mora konstanto provjetravati ali je baš efikasno. Nisam vidio živa roba nakon toga godinama u kući. A nije nešto ni skupo, 20-30 eura.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      U, a jel moze to nekako da se prevazidje to na neki nacin /probao? ...jel si mozda imao napad alergije nekada od ujeda necega, pcele pa od toga ili ti tako oduvek samo od sebe
      Čitao sam gomilu stvari na tu temu i probao (nažalost) onu "suoči se sa strahom", ali jok. Mislim da se tad i pogoršala.
      Nikad me ništa od toga nije ujelo, a kako i bi kad bežim od njih kao đavo od krsta od kad znam za sebe. I to je par puta baš prevazišlo granice normalnog ponašanja, jednom i u javnosti. A ne mogu da ti opišem koliko ja ne želim da se blamiram u javnosti, ali to je jednostavno jače od mene. Koliko god ja puta pokušao da ubedim sebe da ne postoji razlog da se osećam ugroženim.
      To je već komplikovanija psihologija, podsvest, evolucija.. mislim na izvor problema.
      Sve u svemu, najjeziviji zvuk na svetu je zvuk koji proizvode leteći insekti.

      Originally posted by miloolja View Post
      Ako ti se pojavi ta gamad od bubasvaba..a cim imas frku znaci da si imao i bliske susrete sa njima..a nazalost ima ih svuda, bez obzira koliko je cisto..i bagra jedna i atomski rat bi prezivela...brrrrr....pobacaj po coskovima stana, isppd frizidera (tamo je toplo i prija im) lovorov list. Malo svaki protrljaj..i povremeno stavi..na 2 -3 meseca nove liske. Garantovano i provereno nestaju zauvek iz tvog okruzenja. ;)

      tt sa A5 u inat Mi6
      Hvala Olja, odradiću to sigurno. Već imamo standardno po ćoškovima neke zajebancije protiv njih i sl. Ako ih lovorov list sredi, živeću u kući od istog.
      Last edited by p4p1; 29-08-17, 00:30.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Ja k'o i Čombe imam klaustrofobiju, tj. strah od zatvorenog prostora. Krenem u kafanu i prepadnem se da je zatvorena.


        Post godine.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Ja mislila Jax ti imas zapravo fobiju od usisivaca ...mislim kad vec izbegnes tu prvu od zatvorenog "prostora"

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja imam Akibanofobiju, strah da ce Aki biti banovan za stalno u jednom trenutku.
            Stavio sam u potpis #pravdazaAkija, moram reci da deluje bar malo.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ako Arsenal ne napravi nesto pametno u naredna 3 dana, mogao bi ja opet u samicu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ja mislila Jax ti imas zapravo fobiju od usisivaca ...mislim kad vec izbegnes tu prvu od zatvorenog "prostora"

                tt sa A5 u inat Mi6
                https://www.verywell.com/what-is-the...eaners-2671902

                Zuigerphobia Jax, zapamti

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ako Arsenal ne napravi nesto pametno u naredna 3 dana, mogao bi ja opet u samicu
                  Znaci Vucino brate, znas za koga treba da navijas i kakve transfere - nove ugovore da prizeljkujes u narednom periodu
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ne daj se Aki!

                    EDIT: Nema mi druge izgleda. Fali im Iliev za sportskog direktora sa svojim BOMBAMA.
                    Last edited by Mr. Wolf; 29-08-17, 00:40.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ovo s usisivačem će me pratiti do kad god budem aktivan na forumu.

                      šššš, počeo sam sumnjati da se to namjenski radi kad sam mamuran al' nemoj niko da ofira
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • [QUOTE=p4p1;1692182]Čitao sam gomilu stvari na tu temu i probao (nažalost) onu "suoči se sa strahom", ali jok. Mislim da se tad i pogoršala.
                        Nikad me ništa od toga nije ujelo, a kako i bi kad bežim od njih kao đavo od krsta od kad znam za sebe. I to je par puta baš prevazišlo granice normalnog ponašanja, jednom i u javnosti. A ne mogu da ti opišem koliko ja ne želim da se blamiram u javnosti, ali to je jednostavno jače od mene. Koliko god ja puta pokušao da ubedim sebe da ne postoji razlog da se osećam ugroženim.
                        To je već komplikovanija psihologija, podsvest, evolucija.. mislim na izvor problema.
                        Sve u svemu, najjeziviji zvuk na svetu je zvuk koji proizvode leteći insekti.

                        Neverovatno kako si svestan svega i sve obajsnio onako realno,kako je normalno,a ne moze da prebacis...a koliko je nama koji to nemamo deluje smesno a ustvari je vama to jezivo i problem...ja znam osobu koja ima fobiju od grmljavine,al bas,da je to neverovatno sta sve radi kad krene da seva

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ja imam Akibanofobiju, strah da ce Aki biti banovan za stalno u jednom trenutku.
                          Stavio sam u potpis #pravdazaAkija, moram reci da deluje bar malo.
                          Vuce, postoji jedan nacin da se trajno resis svoje fobije

                          Comment


                          • @fiksni:
                            Moja keva ima to. Brontofobija se zove mislim. Kad počne da seva, zatvaraju se prozori, roletne se spuste, gasi se telefon, elektronika, zapuši uši i ako bude baš nešto jače, pobegne u hodnik - samo tamo nemamo prozor.

                            S tim što ona odbija da prihvati da je to iracionalan strah.

                            Comment


                            • Papi kakvih još fobija imate u porodici?
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Sta drugo nego Princonovic lobira za banove po forumu.

                                Princonovic takodjer poznat kao Lavrentiy Pavlovich Beria.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X