Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ti potpisi sto zauzmu pola posta su

    Recimo, mozete ovakav potpis kao Olja, samo neki sto je manje ruzan.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Stvarno ti potpisi sto zauzmu pola posta su

      Recimo, mozete ovakav potpis kao Olja, samo neki sto je manje ruzan.


      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Stvarno ti potpisi sto zauzmu pola posta su

        Recimo, mozete ovakav potpis kao Olja, samo neki sto je manje ruzan.
        A vidiš ti zauzmeš isto prostora kao i Mara - zbog veličine slike.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Stvarno ti potpisi sto zauzmu pola posta su

          Recimo, mozete ovakav potpis kao Olja, samo neki sto je manje ruzan.
          Oljin potpis je prelep ...

          Originally posted by bojanaBG View Post
          Ne znam ni ja, moram da vidim podesavanja i da smanjim, ovo je previse trenutno

          z3 compact using Tapatalk
          Pa ja mogu da izbacim tekst ali bez zezanja tvoj potpis je veći...

          Originally posted by l1m4r View Post
          I da se vrate negativne. Sto pre moram Paricu jedno dve da dam reda radi.

          Potpis ljudi. Potpis.
          Negativne obavezno, duguje mi Samuraj par komada...
          Šala...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Dzejmi mora da se ispostuje
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • To je moj prvi potpis koji sam nosila godinama
              Dao mi ga Wade

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Fobija od psa je u svakom smislu neosnovana i takvim ljudima je potrebna dosocijalizacija.
                Kako misliš neosnovana? Pa svaka fobija je neosnovana... Iracionalan strah od nečega.

                Tebi svaka čast ako si imao fobiju od paukova u pravom smislu te reči i uspeo da je prebrodiš. Ali svi smo različiti i apsolutno ne postoji univerzalni "lek" za te stvari. Suoči se sa svojim strahom je teška glupost, u smislu univerzalnog rešenja. Nekom može pomoći, nekom ne.

                Comment


                • Iskreno sve to što stavljate ispod ja ni ne primetim, jedino ovo Oljino zato što trčkara pred nosom

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Kako misliš neosnovana? Pa svaka fobija je neosnovana... Iracionalan strah od nečega.

                    Tebi svaka čast ako si imao fobiju od paukova u pravom smislu te reči i uspeo da je prebrodiš. Ali svi smo različiti i apsolutno ne postoji univerzalni "lek" za te stvari. Suoči se sa svojim strahom je teška glupost, u smislu univerzalnog rešenja. Nekom može pomoći, nekom ne.
                    Зашто је ирационални? То је субјективно. Некоме је ирационално, некоме не.

                    Comment


                    • Ja sam lepo iskljucila potpise odavno preko browsera..iritiraju mnogi i preveliki su...a hvala bogu na tt ih nema.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Reputacije su totalno obesmisljene..
                        Da, ali to je zato što smo ostali bez lajka. To se pogotovo odrazi na nove članove koji nisu upoznati bili sa sistemom i načinom primenjivanja iste. Ja sad moć reputacije doživljavam kao broj lajkova koji je ušao u probleme s inflacijom.

                        Manje bitna stvar svakako

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Ja sad moć reputacije doživljavam kao broj lajkova koji je ušao u probleme s inflacijom.
                          Ovo mu dođe kao neki inat...fale bre negativne mnogo ili da se ukinu totalno...ne vidim svrhu + bez -...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Зашто је ирационални? То је субјективно. Некоме је ирационално, некоме не.
                            To apsolutno nije subjektivno. Nije uopšte teško odrediti koje stvari predstavljaju realnu opasnost po čoveka. Po tebi je racionalno da se na svaki susret s psom čovek plaši za svoju sigurnost? Ili s insektom npr.?

                            Skoro svi ljudi koji imaju neku fobiju su svesni da je njihov strah iracionalan, ali i pored toga nisu u stanju da se iskontrolišu. Kada instinkt nadjača razum..

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Kako misliš neosnovana? Pa svaka fobija je neosnovana... Iracionalan strah od nečega.

                              Tebi svaka čast ako si imao fobiju od paukova u pravom smislu te reči i uspeo da je prebrodiš. Ali svi smo različiti i apsolutno ne postoji univerzalni "lek" za te stvari. Suoči se sa svojim strahom je teška glupost, u smislu univerzalnog rešenja. Nekom može pomoći, nekom ne.
                              U par navrata krenuo da se ispravim pa na kraju odustao. Elem, mislio sam reći kako fobija od pasa ne može biti fobija u pravom smislu riječi. Kao što ne možeš imati fobiju od ljudi. To je stvar pogrešne socijalizacije. Prosto visina, javni nastup, paukovi, zatvoren prostor, zmije itd. ne mogu pod isti termin sa ovim.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ove reputacije - otkud meni ovoliki milioni, jel se to može negdje razmjeniti za evre.
                                Treba ih ukinuti pa makar ni ne bilo lajka nikad.

                                Comment

                                Working...
                                X