Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Da se nadjemo na obostrano bežanje.

    Šta se ti torpedovani smeješ ? Nije lepo smejati se tuđoj "nesreći"
    To ti njima da objasniš da slučajno ne pomisle da si ženomrzac već mačkomrzac

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      To ti njima da objasniš da slučajno ne pomisle da si ženomrzac već mačkomrzac
      Furam priču da sam alergičan na macke

      Životinje.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Furam priču da sam alergičan na macke

        Životinje.
        Ahahahaah, a zamisli da si naišao na apotekarku, pa ti uvali antihistaminik i useli cica macu
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Pomeri se sa mesta. Da ne čuje zlo.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ahahahaah, a zamisli da si naišao na apotekarku, pa ti uvali antihistaminik i useli cica macu
            Kad kažeš cicamacu misliš na mačku, naravno

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Pomeri se sa mesta. Da ne čuje zlo.
              Da ne čuje apotekarka

              Originally posted by torpedo View Post
              Kad kažeš cicamacu misliš na mačku, naravno
              Naravno...Sve vreme o njima pričamo...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Kako god ne misli na mačora
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Stvarno Maro, smanji taj potpis...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • E da mi je znati ko izmisli ove reputacije, baš ničemu ne služe. Lajk je divan, da se vidi ko šta misli a i dobar je za ove zejebancije.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Stvarno Maro, smanji taj potpis...
                      Vidi i Bojanu ona 80% ekrana zauzela. Ccccc
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Goku ga jede za veceru.
                        To i ja mislim ali eto sta znam bas sam istrazivao danas,ima Goku masu teze protivnike;tukao se sa nekim bogovima egipatskim vidjeo sam to nedje daleko je on dogurao ja sam bio stigao do borbe sa Frizom dalje nisam gledao do danas.Prijatno sam iznenadjen njegovim napretkom.

                        Comment


                        • Reputacije su totalno obesmisljene..a te potpise bih svima ukinula.
                          Ranijih godina je jednom zamalo revolucija izbila kada je smanjen "prostor" za njih..ne znam sta se sada desilo...otkud ovoliki potpisi.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Stvarno Maro, smanji taj potpis...
                            Moj je manji od tvog...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • I da se vrate negativne. Sto pre moram Paricu jedno dve da dam reda radi.

                              Originally posted by Marija81 View Post
                              Moj je manji od tvog...
                              Potpis ljudi. Potpis.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ne znam ni ja, moram da vidim podesavanja i da smanjim, ovo je previse trenutno

                                z3 compact using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X