Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arahnofobija...stvarno..?
    Uf to mora da ti je bio pakao Vese..posto ih ima svuda.



    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Izgladili smo to. Sad smo cimeri.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Суштина је да треба волети псе и да лабрадори не треба да носе корпе

        Comment


        • Moraju.

          I da psi su zakon. . Koliko.pse volim toliko mačke očima ne mogu da vidim, a sve bivse devojke imale mačke i sve bežale od mene. Mislim mačke kao životinje. . Baš se ne slažem sa njima.
          Last edited by l1m4r; 28-08-17, 23:00.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Moraju.
            Ок.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Суштина је да треба волети псе и да лабрадори не треба да носе корпе
              Zakon važi i za njih.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Sad nesto gledam u bre Maro koliki ti je potpis? Daj smanji malo, pola ekrana mi zauze tvoj potpis
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Mislim mačke kao životinje.

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Moraju.

                    I da psi su zakon. . Koliko.pse volim toliko mačke očima ne mogu da vidim, a sve bivse devojke imale mačke i sve bežale od mene. Mislim mačke kao životinje. . Baš se ne slažem sa njima.
                    Pa bežale su i bivše zajedno sa mačkama izgleda
                    P.S. Za potpis ću videti šta mogu da uradim,ali ne obećavam.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Da se nadjemo na obostrano bežanje.

                      Šta se ti torpedovani smeješ ? Nije lepo smejati se tuđoj "nesreći"
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Pa bežale su i bivše zajedno sa mačkama izgleda
                        P.S. Za potpis ću videti šta mogu da uradim,ali ne obećavam.
                        Ništa ne diraj, samo malo pojačaj potpis Neku muzičku dodaj

                        Comment


                        • Sto mislite je li jaci Goku ili Naruto?Naruta nikad nisam gledao pa me zato zanima rece mi mali brat prije neki dan da je jaci Naruto pa sam se sokirao.

                          Comment


                          • Goku ga jede za veceru.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Odma dve vaspitne. Goku brat najjači. Natuto.. maaah
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Ništa ne diraj, samo malo pojačaj potpis Neku muzičku dodaj
                                Evo smanjila sam na 1/3

                                Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Sto mislite je li jaci Goku ili Naruto?Naruta nikad nisam gledao pa me zato zanima rece mi mali brat prije neki dan da je jaci Naruto pa sam se sokirao.
                                E za to ti je naš Goku stručan da objasni...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X