Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Marija81;1691948]
    Pa npr. veliki RF se plaši pasa [/QUOTE
    Ihpa on se i žene plaši

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Salio sam se u prethodnom postu ali mi je muka od pasijih govana po gradu ne mogu ulicom setat niko nece da ponese rukavice i kesu da pokupi za njima a sve vodaju nekakva telad i medjede od pasa,svaki ima po sto kila oa kad se istovare treba lopatom skupljat.
      Kad bi se to zestoko kaznjavalo, odjednom bi svi imali kese i kupili bi za svojim psom.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nije bas da nije do rase, postoje nestabilne rase za koje ne znas kad ce samo da im klikne nesto.

        Kod mene u ulici komsija ima americku akitu, krajnje je odgovoran vlasnik, uvek je imao opasnije pse i setao ga je, zastao da poprica sa drugim komsijom i aktia samo skocila na ovog i napala ga.
        A i ovo je tacno...izuzetaka uvek ima.

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Какве везе има питбул? Рекао сам да се мој (лабрадор) понаша исто као када је имао 2 месеца. Идентичан образац понашања, само у доста мањој мери због старости и енергије коју више нема у тим количинама.



          Не желим да водим расправу на овакав начин тако да ти нећу ни дати одговор.
          Ma ono je bilo više žargonski i nije bilo upućeno tebi direktno.
          Za slučaj da si se uvredio - izvini.
          I da zaista sam iz postova na koje si se nadovezivao ( pogledaj i ti ) zaključila da je pit u pitanju.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ja sam gledao davno onog Cezar Milana kada je pričao da za odabir kućnog psa uvek gledaš kako se štene ponaša. I kada smo hteli da uzmemo Nemačkog ovčara bukvalno smo birali najmirnije kuče zato što smo tad imali malu bebu. I mogu vam reći da je ponašanje tog šteneta ostalo isto i dan danas tako da šta znam. Kontam da ima dosta i u dresuri psa, ja imam neke nenormalne komšije koje imaju dva ona Pulina i bukvalno su ih kinjili nervirali i učili da ujedaju od malena. I pre tipa dve godine ja se pijan vraćao iz kafića i promašim dvorište uđem u njihovo. Izrešetali su mi desnu nogu brate mili sva je bila u rupama a nisam zašao dva metra u dvorište iako sam ih mazio dok su bili mali i što kod tog komšije idem svaki dan.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Kad bi se to zestoko kaznjavalo, odjednom bi svi imali kese i kupili bi za svojim psom.
              Zakon postoji ali se ne primjenjuje ali eto neka ga za ukras kao i pola zakona odje.

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Ja sam gledao davno onog Cezar Milana kada je pričao da za odabir kućnog psa uvek gledaš kako se štene ponaša. I kada smo hteli da uzmemo Nemačkog ovčara bukvalno smo birali najmirnije kuče zato što smo tad imali malu bebu. I mogu vam reći da je ponašanje tog šteneta ostalo isto i dan danas tako da šta znam. Kontam da ima dosta i u dresuri psa, ja imam neke nenormalne komšije koje imaju dva ona Pulina i bukvalno su ih kinjili nervirali i učili da ujedaju od malena. I pre tipa dve godine ja se pijan vraćao iz kafića i promašim dvorište uđem u njihovo. Izrešetali su mi desnu nogu brate mili sva je bila u rupama a nisam zašao dva metra u dvorište iako sam ih mazio dok su bili mali i što kod tog komšije idem svaki dan.
                Hhahahhah, izvini brate ali nisam ni malo iznenađen.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Salio sam se u prethodnom postu ali mi je muka od pasijih govana po gradu ne mogu ulicom setat niko nece da ponese rukavice i kesu da pokupi za njima a sve vodaju nekakva telad i medjede od pasa,svaki ima po sto kila oa kad se istovare treba lopatom skupljat.
                  Ovim si sve rekao. Psi nisu krivi, jbg, vec njihove gazde. Mnogo puta sam video kako samo sacekaju da pas obavi svoje i krenu dalje. To lepo treba po dzepu, pa da vidis odjednom kako nije tesko kupiti za svojim psom i kako su ulice i parkovi cistiji.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Sve je to fino dok se ne desi neko sranje. Da nekog tvog osakati ili ubije šta bi uradio, učlanio se u društvo za zaštitu životinja i srao okolo kako je to nehumano i kako smo mi ljudi isključivi krivci. Šta reći ovim ljudima, desilo se neki dan...
                    http://www.blic.rs/vesti/republika-s...jareni/skfmrmm

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Ja sam gledao davno onog Cezar Milana kada je pričao da za odabir kućnog psa uvek gledaš kako se štene ponaša. I kada smo hteli da uzmemo Nemačkog ovčara bukvalno smo birali najmirnije kuče zato što smo tad imali malu bebu. I mogu vam reći da je ponašanje tog šteneta ostalo isto i dan danas tako da šta znam. Kontam da ima dosta i u dresuri psa, ja imam neke nenormalne komšije koje imaju dva ona Pulina i bukvalno su ih kinjili nervirali i učili da ujedaju od malena. I pre tipa dve godine ja se pijan vraćao iz kafića i promašim dvorište uđem u njihovo. Izrešetali su mi desnu nogu brate mili sva je bila u rupama a nisam zašao dva metra u dvorište iako sam ih mazio dok su bili mali i što kod tog komšije idem svaki dan.
                      Čim nanjuše vinjak ( priznaj da si im ga davao kada su bili mali) kidišu
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Sve je to fino dok se ne desi neko sranje. Da nekog tvog osakati ili ubije šta bi uradio, učlanio se u društvo za zaštitu životinja i srao okolo kako je to nehumano i kako smo mi ljudi isključivi krivci. Šta reći ovim ljudima, desilo se neki dan...
                        http://www.blic.rs/vesti/republika-s...jareni/skfmrmm
                        Дешава се, али може да се реше такве ствари.

                        http://ljubimci.telegraf.rs/pet-hron...apalili-stence

                        Не знам шта би ти рекао на ово, има примера милион..

                        Comment


                        • Psi su životinje kojima staništa nisu višespratnice i urbane zone, isto tako ga ne smije posjedovati svaka budala kao ni pištolj.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Reci da se zezaš, molim te



                            Većim delom se slažem sa ovim.
                            Ne slažem se samo u delu gde kažeš da je strah neosnovan...
                            Ako je neko imao loše iskustvo ( a znam nekog takvog) koga su ujeli vlasnički psi razumljivoje da bude nepoverljiv prema psima generalno i strah ima osnova.
                            Pa npr. veliki RF se plaši pasa
                            Bilo kome sa takvim iskustvom, uključujući i zemljaka Rafu, treba pokloniti kuče od 3 mjeseca. I paf, fobija nestane. Kad sam se ja mogao izboriti sa arahnofobijom mogu i oni sa ovom. Veći su problem one češće situacije gdje djeca žele pomaziti psa a roditelji ga sklanjaju govoreći " ne, uješće te ". Pa ono, ser*m ti se u odgoj. A znamo dobro kako iz straha nastaje mržnja. Da ne pišem dalje ...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Bilo kome sa takvim iskustvom, uključujući i zemljaka Rafu, treba pokloniti kuče od 3 mjeseca. I paf, fobija nestane. Kad sam se ja mogao izboriti sa arahnofobijom mogu i oni sa ovom. Veći su problem one češće situacije gdje djeca žele pomaziti psa a roditelji ga sklanjaju govoreći " ne, uješće te ". Pa ono, ser*m ti se u odgoj. A znamo dobro kako iz straha nastaje mržnja. Da ne pišem dalje ...
                              Ja poludim kad to cujem
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Moja se Ena igra s djecom u parku, svidjelo se to roditeljima ili ne. Ena znam da neće gluposti praviti, a i djeca su manje više cool. Roditelji ne baš. Pa kad mi se nađe neko pametan da me opomene kako pas mora biti vezan, ja mu odgovorim da ne vidim da su oni svog svezali. Ljudi se obično zbune ili odustanu, šta li, al tu razgovor završava.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X