Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Lijepi Balkan, kako se to sve fino izniveliše samo s par slupanih šoferšajbni
    hahha..istina

    Al jbg znaci nisu slozni i to je ono sto ja mislim da se navijaci AFC previse blagi ne svi al eto,nema primera na svetu da se ovako trpi neko,pogle u MU sta rade barsi,PSZ smenio trenere,cim nema rez,MCFC..ovde bas smrdi da Kronkeu odgovara ,jer njega bas izgleda najmanje zanima rezultat

    Evo bas WHU Bilic je odmah na ivici

    Comment


    • Samo bijele maramice, ko na Nou Campu pocetkom 2000-tih.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Hebao vas žuti klovn iz Amerikice, teta Merkelica i Makron.
        Manjača, Banja Luka 2017. ljeta Gospodnjeg.


        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • https://www.facebook.com/srbende/vid...8099368230377/


          Sta reci.
          Last edited by Seoski Terminator; 28-08-17, 09:03.

          Comment


          • Sto rece neko...pa ovoga se ni Monti Pajtonovci nisu i ne bi setili. Stra'ota!

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kako Palma ume da proceni koliko vredi koja bolest, ma pravi je doktor.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ja sam se osecao ponizeno dok sam ovo gledao.

                A kad je ona na kraju izjavila da je pomogao, hteo sam facepalm al sa pesnicom koliko mi nije bilo dobro
                Last edited by Seoski Terminator; 28-08-17, 09:46.

                Comment


                • A kakva druga osecanja ovde preovladavaju osim ponizenja i bespomocnosti..

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma nasi politicari, balkanski nemaju ni ideologiju kojom se vode.

                    Prica je klasika gle Norveske, to cemo i mi ovdje napraviti, aha, kako da ne.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A kakva druga osecanja ovde preovladavaju osim ponizenja i bespomocnosti..

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Ima bogami i podosta srecnih - kao sto vidimo. Nemoj tako.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Aoooo ebes tu srecu njihovu

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Socijalizam
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post


                            Socijalizam
                            Ispravio bih kraj klipa.

                            "...just like it ruined Yugoslavia"

                            Comment


                            • Da nije socijalizma ovi jadni ljudi ne bi dobili po 2-3 hiljade dinara od palme, ziveo palma i ziveo socijalizam.

                              Comment


                              • Možda nije za ovu temu ali ću napisati: mene baš nervira kada vidim ljubitelje životinja kako svoje ljubimce šetaju i to je izuzetno lepo videti (taj detalj me ne nervira).
                                Ono što nije lepo videti a odraz je prostakluka jeste da osim što izvode ljubimce da se prošetaju, izvode ih i da se pokake u parkovima i po zelenim površinama gde se obično i deca igraju.
                                Takvo ponašanje vlasnika ljubimaca odražava jednu veliku nekulturu (da ne upotrebim težu reč) jer za kaku kućnog ljubimca postoji odgovornost vlasnika a postopji i kesa kojom treba kaku ukloniti...sve to se dešava u i oko centra BG na zelenim površinama a i trotoari nisu pošteđeni.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X