Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja samouverenost...to cenim sad gledam raspored mi sa vama tek 24 novembra...a vi prvi ozbiljan derbi igrate isto na Enfildu 14oktobra protim MUFC dotle imate prilicno lagano,mada nece dobiti sve...a ne pa vi sledece kolo idete kod Pepa,bice to dobar mec al zeznut za obe ekipe

    Comment


    • Ahahahaha mental breakdown brate mili Dođe mi da izletim na ulicu u boksericama i da razbijam ulično prosvetljenje koliko me zarazio lik ovom agresijom

      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Gledam ovog lika, samo što mu vratne žile ne iskoče
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Mentol.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Odgledao sam sve klipove osim onih crnaca poglavica njih ništa ne razumem tako da neću ni da se trudim Uglavnom su ljudi ubijeni u pojam, nisu besni, nisu nervozi prosto depresivni. Osim ovog manijaka ovaj je jedva čekao ovako nešto
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • hahha..koji lik pa gde je na stadionu jak je na YT samo

              Glumac...sto ne povede nesto konkrtno i oteraju ga
              Last edited by 61563; 28-08-17, 00:51.

              Comment


              • Sta bi mogo on da uradi po tom pitanju?
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Ne može ništa u tome i jeste problem može samo od sebe i od kluba da pravi budale Zato ja nikada ne učestvujem u Venger out rantu i dok je on trener Arsenala ja ću ga podržavati a kad ode pričati kakav je bio.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Zato i pitam, svjestan sam toga da navijači u Arsenalu ne mogu ništa promjeniti. Mogu samo prestati ici na utakmice.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Ne može ništa u tome i jeste problem može samo od sebe i od kluba da pravi budale Zato ja nikada ne učestvujem u Venger out rantu i dok je on trener Arsenala ja ću ga podržavati a kad ode pričati kakav je bio.
                      Uvek se moze nesto uraditi protesti nije AFC mali klub...ali losa ti je logika,Gang,ako recimo vlasnik unistava klub zarad svoje koristi,materijalne,na ime tradicije velicine zgrce novac,a zapostavi primarni cilj kluba/sportskog/profesionalnog,a to su rezultati ti bi ga pustio da ga otera u 2 ligu,i nebi se bunio ,sve ima svoje granice a ovo ide samo na losije

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Uvek se moze nesto uraditi protesti nije AFC mali klub...ali losa ti je logika,Gang,ako recimo vlasnik unistava klub zarad svoje koristi,materijalne,na ime tradicije velicine zgrce novac,a zapostavi primarni cilj kluba/sportskog/profesionalnog,a to su rezultati ti bi ga pustio da ga otera u 2 ligu,i nebi se bunio ,sve ima svoje granice a ovo ide samo na losije
                        Ne mogu ljudi da se slože barem ne može 50k ljudi koji imaju sezonske karte. Prošle godine su ovi manijaci ovaj sa venama na vratu i kompanija pravili kao neki protest i za malo nisu dobili batine od drugih navijača Arsenala. Razumem ja da je gazda šupalj i sve ali ne mogu mu ništa brate. I da se skupe njih 20k da bojkotuju da ne idu na utakmice opet će se naći drugih 20k ljudi koji će umesto njih ići na te iste.

                        Jedini bojkot koji bi imao smisla jeste da okupi 30k ljudi ili čak 25k koji su već kupili sezonske i da bojkotuju svaku utakmicu tako što neće ići na utakmice za koje su platili krvav dinar. Onda bi stadion bio polu prazan a ne bi mogli da ga popune i poslali bi jasnu sliku. Ali opet to je mnogo ljudi i prosto nije izvodljivo.
                        Last edited by Lord Gangarić; 28-08-17, 01:09.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • То је дефинитивно проблем капитализма у спорту. Не постоји одговорност власника према навијачима клуба, углавном једини циљ власника данашњих клубова је профит, а то није спорт.

                          Comment


                          • Lijepi Balkan, kako se to sve fino izniveliše samo s par slupanih šoferšajbni
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • I kod nas je ista priča ako ne i gora, Kroenke barem legalno uništava klub a ovi naši kako znaju i umeju
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Ahahahaha mental breakdown brate mili Dođe mi da izletim na ulicu u boksericama i da razbijam ulično prosvetljenje koliko me zarazio lik ovom agresijom

                                Svaka mu cast, sve je istina

                                Comment

                                Working...
                                X