Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Doveo je jednog igrača, jedna lasta ne čini proleće. Iako cenim dosta tog igrača i voleo bih da je završio u Liverpulu, ali problem je mnogo dublji. Što pre ode, bolje za vas.
    Nije jednog nego dva.

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Nije jednog nego dva.
      Kolašinca sam zaboravio, a i nisam ga računao, došao besplatno. Svakako mislim da vaš tim ima potencijal za mnogo više, ozbiljan je to tim kada je u punom sastavu, bez povreda i odsustva.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Kolašinca sam zaboravio, a i nisam ga računao, došao besplatno. Svakako mislim da vaš tim ima potencijal za mnogo više, ozbiljan je to tim kada je u punom sastavu, bez povreda i odsustva.
        Pa ozbiljan bi bio da igra Laka pre Velbeka, da igra Mustafi pre Holdinga i da na levom boku igra Kolasinac a ne desni bek Belerin. Plus neki veznjak da dodje i stoper.

        Comment


        • Ovo oko Cola se slazemo top3,al eto menjas se i ti, cini mi se da ste ti,pa i Princoni i Sandugp,bile najvece pristalice njega kad sam ga nazvao prevarom..Sandugp i dalje ne odstupa al dobro i rekao je 2 godine fore...Sveto trenersko trojstvo Mou,Conte,Colo,bez dobrog trenera nema trofeja garant

          Odosmo mnogo u fudbal nek se prebaci ako smeta u fudbalsku diskusiju

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Ovo oko Cola se slazemo top3,al eto menjas se i ti, cini mi se da ste ti,pa i Princoni i Sandugp,bile najvece pristalice njega kad sam ga nazvao prevarom..Sandugp i dalje ne odstupa al dobro i rekao je 2 godine fore...Sveto trenersko trojstvo Mou,Conte,Colo,bez dobrog trenera nema trofeja garant

            Odosmo mnogo u fudbal nek se prebaci ako smeta u fudbalsku diskusiju
            Одговорићу ти на ПЛ теми.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Mislim da ga je terao dok nije doveo Lakazeta,posle se primirio i resio da podrzi ekipu pa i njega,ne verujem da ce sad iko podrzati Wengericu pa ni ajnstajn

              Nego jel tebi bese Pep najbolji trener ili Klop,znam da volis Pepa,al ne secam dal si oko njih dvoje nesto pricao,ili neko treci mozda Mou,Conte...
              Ja podržavam Vengericu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Ja podržavam Vengericu
                Jos te drzi vinjak

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Jos te drzi vinjak
                  Nisam pio radio, sad se spremam da popijem koji pre spavanja uz AFTV
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nista specijalno, divljak divljao vise nego inace.

                    Troopz je bio ok, realno objasnio covjek sta misli bez divljanja.

                    Inace nesto se cudno desava u klubu, pored toga sto Gazidis i Wenger ne pricaju vec sedmicama.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • moracu ja da se posvetim ozbiljnije tom AFTV...koje sad taj Tropoz,ima crnja i ima ona DRMT ili kako vec

                      ja vise ne znam ko je glavni u tom klubu ako je Kronke,a on cuva Wengericu,sto ne otera Gazidisa,ovi kazes ne govore,ovaj glavni podrzava Wengera,ako je tu meni nesto jasno..sem da kronkea zanima samo kes

                      Comment


                      • Gazidis je bio za to da Venger napusti Arsenal ove godine ali ga je Kroenke spasao i zbog toga je ta svađa između njih dvojice.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Znaci tesko da ce se iz krize izaci,Wengerica preziveo leto sam otici nece ,otkaz znaci Kronke mu nece dati sve u svemu kanal,mada sad i da ode nema slobodnih trenera,ne znam kog bi doveli

                          @Pobeda jel bi ti vise smetao politicki ili sportski avatar da si izgubio,da znam ako se nekad zeznes pa se samnom budes kladio

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Znaci tesko da ce se iz krize izaci,Wengerica preziveo leto sam otici nece ,otkaz znaci Kronke mu nece dati sve u svemu kanal,mada sad i da ode nema slobodnih trenera,ne znam kog bi doveli

                            @Pobeda jel bi ti vise smetao politicki ili sportski avatar da si izgubio,da znam ako se nekad zeznes pa se samnom budes kladio
                            Не кладим се у оно што нисам сигуран да ће се десити, тако да ти препоручујем да се не кладиш са мном.

                            Свеједно ми.

                            Comment


                            • hahha pa i ja sam siguran...ma sve u vezi fudbala a moze i sporta,mozemo se kladiti,nije problem ovo te danas ponelo pa mislis da bi pobedio

                              steta sto ne igrte sa Romom ili bar sa CFC u skorije vreme,mada mozda mislis da bi vas CFC otresao
                              Last edited by 61563; 28-08-17, 00:34.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                hahha pa i ja sam siguran...ma sve u vezi fudbala a moze i sporta,mozemo se kladiti,nije problem ovo te danas ponelo pa mislis da bi pobedio

                                steta sto ne igrte sa Romom ili bar sa CFC u skorije vreme,mada mozda mislis da bi vas CFC otresao
                                Прошле године с Челсијем 1 победа и 1 реми. Ове године ако будемо у форми, 2 победе

                                Comment

                                Working...
                                X