Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Vučićević je bio na strani opozicije, tj. SNSa za vreme Borisa Tadića i vlade DS-SPS. Tada je bio čini mi se glavni urednik kurira.
    Bio je on i na Tadićevoj strani 2008...a protiv SNS...
    On je kao i Mitrović uvek uz vlast...

    Originally posted by maliajnstajn View Post
    Imaju oni slobodu, ali nek se ne zale sto ih ljudi mrze i sto ih Trump zove fake news. Ko im otima slobodu?
    To on može privatno da se sprda, ali nikako u javnosti ako bar malo drži do sebe...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Bio je on i na Tadićevoj strani 2008...a protiv SNS...
      On je kao i Mitrović uvek uz vlast...


      To on može privatno da se sprda, ali nikako u javnosti ako bar malo drži do sebe...
      Cekaj oni imaju slobodu da ga privatno pljuju i lazu o njemu, a on ne moze da ih javno prozove da su lazljivci?

      Marija, Marija.. Doci cemo opet do toga sto vrata na kuci imas, razdvajas ljude..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Bio je on i na Tadićevoj strani 2008...a protiv SNS...
        On je kao i Mitrović uvek uz vlast...


        To on može privatno da se sprda, ali nikako u javnosti ako bar malo drži do sebe...
        Kako god, nebitan je skroz za ovu priču.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Vučićević je bio na strani opozicije, tj. SNSa za vreme Borisa Tadića i vlade DS-SPS. Tada je bio čini mi se glavni urednik kurira.
          Nakon sto je usetao Borisu u kabinet i trazio mu opasne pare za podrsku a ovaj ga izmarsirao napolje. Teska je to nakaza, taj Vucicevic, nista mu nije strano i nema toga na sta nije spreman. Taj ce da se nudi onog trenutka kad nanjusi da Vucic pada, samo imam utisak da mu ovog puta nece uspeti jer je preterao. Doduse, ja ne vidim scenario u kojem Vucic pada ali i cudnije stvari su se desavale u Srbiji.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Nakon sto je usetao Borisu u kabinet i trazio mu opasne pare za podrsku a ovaj ga izmarsirao napolje. Teska je to nakaza, taj Vucicevic, nista mu nije strano i nema toga na sta nije spreman. Taj ce da se nudi onog trenutka kad nanjusi da Vucic pada, samo imam utisak da mu ovog puta nece uspeti jer je preterao. Doduse, ja ne vidim scenario u kojem Vucic pada ali i cudnije stvari su se desavale u Srbiji.
            Znam ja sve to, retko odvratno biće. Ne bih ga nazvao čovekom

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Gde sam osudio njihovo pravo?
              U boldovanom delu...

              [QUOTE=Победа;1688906]Zaista nisam verovao da ima ljudi sa ovih prostora koji veruju šta im CNN servira
              Sloboda uvek pre jednakosti. Tramp ima slobodu da koristi svoj twitter nalog i komentariše medije. Politička korektnost je kancer./QUOTE]


              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Cekaj oni imaju slobodu da ga privatno pljuju i lazu o njemu, a on ne moze da ih javno prozove da su lazljivci?
              Marija, Marija.. Doci cemo opet do toga sto vrata na kuci imas, razdvajas ljude..
              Opet pogrešno tumačenje...
              On njih može privatno u krugu najbližih da nazove kako hoće...Javno može da izda saopštenje u kome demantuje pisanje tog i tog lista i postupi kao gospodin čovek...ali jbg. da bi bio gospodin treba takav da se rodi a on je divljak koga su jako lepo opisaliu seriji Scandal, u liku Holisa Dojla...ako nisi gledao - preporuke

              Originally posted by Победа View Post
              Kako god, nebitan je skroz za ovu priču.
              Kako sad' nije bitno a ti ga ubacio u ovu priču?
              Last edited by Marija81; 26-08-17, 21:40.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Znam ja sve to, retko odvratno biće. Ne bih ga nazvao čovekom
                Neverovatno. Mator sam covek i proputovao sam razna nesrecna mesta na planeti zbog posla, nikada u zivotu nisam sreo coveka da nema nijednu jedinu pozitivnu ljudsku osobinu kao sto je slucaj s tim likom. A sretao sam svakakve monstrume. Covek je hodajuca enciklopedija ljudskih mana.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • [QUOTE=Marija81;1688963]U boldovanom delu...

                  Originally posted by Победа View Post
                  Zaista nisam verovao da ima ljudi sa ovih prostora koji veruju šta im CNN servira
                  Sloboda uvek pre jednakosti. Tramp ima slobodu da koristi svoj twitter nalog i komentariše medije. Politička korektnost je kancer./QUOTE]
                  Kako sad' nije bitno a ti ga ubacio u ovu priču?
                  Nebitno je da li je 2008. bio za Borisa ili protiv Borisa.

                  Politička korektnost jeste kancer, Tramp nije bio politički korektan i zato je pobedio na izborima. I ne znam kako sam ja osudio njihovo pravo? Imaju pravo da lažu i ima pravo Tramp da im kaže da lažu.

                  Originally posted by taliesin View Post
                  Neverovatno. Mator sam covek i proputovao sam razna nesrecna mesta na planeti zbog posla, nikada u zivotu nisam sreo coveka da nema nijednu jedinu pozitivnu ljudsku osobinu kao sto je slucaj s tim likom. A sretao sam svakakve monstrume. Covek je hodajuca enciklopedija ljudskih mana.
                  Navija za Zvezdu

                  Čuo sam veoma pouzdane priče o njemu. Za nekoliko stotina evra je spreman da nedužnog čoveka ocrni najstrašnije i najgore. Jeziv čovek svakako.
                  Last edited by Победа; 26-08-17, 21:46.

                  Comment


                  • Ne mogu sada da se bavim time idem malo da dominiram i da se šepurim na fudbalu
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • [QUOTE=Marija81;1688963]U boldovanom delu...

                      Originally posted by Победа View Post
                      Zaista nisam verovao da ima ljudi sa ovih prostora koji veruju šta im CNN servira
                      Sloboda uvek pre jednakosti. Tramp ima slobodu da koristi svoj twitter nalog i komentariše medije. Politička korektnost je kancer./QUOTE]




                      Opet pogrešno tumačenje...
                      On njih može privatno u krugu najbližih da nazove kako hoće...Javno može da izda saopštenje u kome demantuje pisanje tog i tog lista i postupi kao gospodin čovek...ali jbg. da bi bio gospodin treba takav da se rodi a on je divljak koga su jako lepo opisaliu seriji Scandal, u liku Holisa Dojla...ako nisi gledao - preporuke



                      Kako sad' nije bitno a ti ga ubacio u ovu priču?
                      Mediji su u poslu da ti uniste zivot. Njihov osnovni princip je gotcha questions. Protiv njih nema gospodluka, vec divljacki, jer su oni divljaci. Cak i ti isti mediji kazu da je Trump vrlo prijatan, sarmantan i elegantan u privatnom okruzenju, veoma karizmatican. Ali protiv medija koji te snime i objave razgovor bez dopustenja, s njima ne mozes drugacije, vec divljacki.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ne mogu sada da se bavim time idem malo da dominiram i da se šepurim na fudbalu
                        Maro, imas pogodjen tacan rezultat Intera.

                        Idi tamo, objasni im neke stvari.

                        @Pobeda pise na latinici, sta se desava?

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Maro, imas pogodjen tacan rezultat Intera.

                          Idi tamo, objasni im neke stvari.

                          @Pobeda pise na latinici, sta se desava?
                          A ovo, a?
                          Leverkuzen vs Hofenhajm 2:2...

                          Pobeda se iznervir'o
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Maro, imas pogodjen tacan rezultat Intera.

                            Idi tamo, objasni im neke stvari.

                            @Pobeda pise na latinici, sta se desava?
                            Čudna vremena došla, ne pitaj

                            Comment


                            • Da je prezivjela pokojna tema, sada bi bila najjaca tema foruma.

                              RIP
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Čudna vremena došla, ne pitaj
                                Pazi stvarno ja to tek sada video.
                                A samo da znas za ovu raspravu sa Taliesin-om - ti si prvi poceo! Tako da sad vidi sta ces
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X