Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Što znači šta?
    Pa nema pokrica, ali niti jedna druga valuta nema pokrica. Sto znaci da je cijela svjetska ekonomija bazirana na cemu?

    Ja polazem velike kolicine vjere u to da ce zlatni standard da se vrati, cak vec sada investiram u zlato, iako su to jos uvijek skromne brojke, ali treba se obezbjediti na vakat i preporucujem svima da se obezbjede
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      A onda kad sve to navedes, navedi mi elemnte kapitalizma.

      Idemo!
      Gde su oni silni ljubitelji korektnog pisanja od danas.

      Izvini klinac, dao sam ti sansu ali je nisi iskoristio. Gledaj ubuduce sliku Bogoljuba Karica s tvog avatara i nadaj se da ce "cudo iz Peci" doneti slobodu i u ove krajeve. Bogi je sad i obrijao brkove, jos tupe da stavi i prava slika i prilika sampiona liberalizma. Dok se to ne desi pozdravljam te, svako dobro i ostaj mi zdrav, prav, nacitan i kjukluksklaican.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Što znači šta?

        @Pobeda i gde je Tale pogrešio?
        Odlično poređenje...
        Fenomenalno. Nema veze što je Karić bio na poternici 10 godina

        Originally posted by taliesin View Post
        Gde su oni silni ljubitelji korektnog pisanja od danas.

        Izvini klinac, dao sam ti sansu ali je nisi iskoristio. Gledaj ubuduce sliku Bogoljuba Karica s tvog avatara i nadaj se da ce "cudo iz Peci" doneti slobodu i u ove krajeve. Bogi je sad i obrijao brkove, jos tupe da stavi i prava slika i prilika sampiona liberalizma. Dok se to ne desi pozdravljam te, svako dobro i ostaj mi zdrav, prav, nacitan i kjukluksklaican.
        Last edited by Победа; 26-08-17, 21:00.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Pa nema pokrica, ali niti jedna druga valuta nema pokrica. Sto znaci da je cijela svjetska ekonomija bazirana na cemu?

          Ja polazem velike kolicine vjere u to da ce zlatni standard da se vrati, cak vec sada investiram u zlato, iako su to jos uvijek skromne brojke, ali treba se obezbjediti na vakat i preporucujem svima da se obezbjede
          Srbija ima nešto u zlatu...kao i BiH

          Pobeda - možda bi i Tramp bio da nije pobedio...a kako je pobedio to on i najbliži saradnici znaju...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ima BiH nesto u zlatu, zlatnu mladež.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Odlično poređenje...
              Uopste mi nije palo na pamet do danas ali stvarno poredjenje izgleda dobro. Gradjevinski preduzimac, lopov, bahata nepismena budala, osoba sa potpunim odsustvom stila, pobornik konzervativnih i profasistickih ideologija, demagog, cak su i obojica aktivni na drustvenim mrezama, s tim sto Bogi preferira Fejsbuk a Doni Tviter. Pljunuti Karic.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Srbija ima nešto u zlatu...kao i BiH

                Pobeda - možda bi i Tramp bio da nije pobedio...a kako je pobedio to on i najbliži saradnici znaju...
                Tramp se borio protiv medija i celog establišmenta. Njega ni njegova stranka nije podržala, i dalje ga ne podržava

                Hoćeš da mi kažeš da se Bogoljub vratio da skine Vučića

                Originally posted by taliesin View Post
                Uopste mi nije palo na pamet do danas ali stvarno poredjenje izgleda dobro. Gradjevinski preduzimac, lopov, bahata nepismena budala, osoba sa potpunim odsustvom stila, pobornik konzervativnih i profasistickih ideologija, demagog, cak su i obojica aktivni na drustvenim mrezama, s tim sto Bogi preferira Fejsbuk a Doni Tviter. Pljunuti Karic.
                CNN, N1, gde se ovako informišeš?
                Last edited by Победа; 26-08-17, 21:05.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Ima BiH nesto u zlatu, zlatnu mladež.
                  Mi nemamo zlatnu, ali imamo naprednu.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Gde su oni silni ljubitelji korektnog pisanja od danas.

                    Izvini klinac, dao sam ti sansu ali je nisi iskoristio. Gledaj ubuduce sliku Bogoljuba Karica s tvog avatara i nadaj se da ce "cudo iz Peci" doneti slobodu i u ove krajeve. Bogi je sad i obrijao brkove, jos tupe da stavi i prava slika i prilika sampiona liberalizma. Dok se to ne desi pozdravljam te, svako dobro i ostaj mi zdrav, prav, nacitan i kjukluksklaican.
                    Ku Klax Klan ljudi inace dobivaju ovakve nagrade?

                    http://www.snopes.com/trump-received...award-in-1986/

                    Meni, prijatelju, niti mi treba tvoja sansa, niti mi treba icija sansa. Ti konstantno pokazujes nenormalnu kolicinu ignorantnosti.

                    Ti meni dajes sansu, a na koliko si pitanja odgovorio koje sam ti postavio? Mozda 3, sva kljucna si vrlo vjesto izbjegao.

                    Ides vrlo nisko, ja ne namjeravam nize da idem, jer me je jedan super lik zamolio da ne idem nisko.

                    Predrasude i vrlo zatvoren um za suprotna misljenja. Cesto mene za to optuze, al ja bar saslusam argumentaciju sa obe strane.

                    Jos samo cekam da mi kazes da sam fasista, al vidim da si za Trumpa to rekao, toliko zatvoreno i ignorantno.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Tramp se borio protiv medija i celog establišmenta. Njega ni njegova stranka nije podržala, i dalje ga ne podržava

                      Hoćeš da mi kažeš da se Bogoljub vratio da skine Vučića
                      Zašto bi se bilo koji normalan i ozbiljan političar koji drži do sebe borio protiv medija?
                      Gde je tu sloboda koju toliko zastupaš?

                      Originally posted by taliesin View Post
                      Uopste mi nije palo na pamet do danas ali stvarno poredjenje izgleda dobro. Gradjevinski preduzimac, lopov, bahata nepismena budala, osoba sa potpunim odsustvom stila, pobornik konzervativnih i profasistickih ideologija, demagog, cak su i obojica aktivni na drustvenim mrezama, s tim sto Bogi preferira Fejsbuk a Doni Tviter. Pljunuti Karic.
                      Amin...kao blizanci...Samo Tramp da nacrta mladež i preboji se u crno...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Zašto bi se bilo koji normalan i ozbiljan političar koji drži do sebe borio protiv medija?
                        Gde je tu sloboda koju toliko zastupaš?
                        Tramp nije političar, a ono nisu mediji. Trebao sam da stavim pod navodnike.

                        Uostalom, znači u Srbiji treba da ćute kada ih razapinju po Informeru i Pinku? Pošto su ovo dve iste stvari.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Zašto bi se bilo koji normalan i ozbiljan političar koji drži do sebe borio protiv medija?
                          Gde je tu sloboda koju toliko zastupaš?
                          Protiv govnara sa CNN treba uvek biti.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Amin...kao blizanci...Samo Tramp da nacrta mladež i preboji se u crno...
                            Bogi je inace takodje bio kandidat za predsednika, dok ga Milosevic nije pozvao telefonom i objasnio mu ko vozi traktor.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Marija znaci Trump je organizovao najvecu zavjeru ikada, on je ruski agent, postao predsjednik, a usput je glup ko tocak i uspio je da pobjedi bez da se i jedan jedini glas nije mjenjao hakerski?

                              Isto tako ruski agenti, unistavaju rusku ekonomiju izvozom nafte u Evropu i tako smanjuje uticaj te iste Rusije. Strasan agent.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Tramp nije političar, a ono nisu mediji. Trebao sam da stavim pod navodnike.

                                Uostalom, znači u Srbiji treba da ćute kada ih razapinju po Informeru i Pinku? Pošto su ovo dve iste stvari.
                                Političar , posebno onaj koji je u vlasti ne sme da se meša u uređivačku politiku medija, pa makar to bio i Pink...
                                Tužiš i ćao, a ne razapinjanje preko društvenih mreža...
                                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Protiv govnara sa CNN treba uvek biti.
                                Ne pljuju ga samo oni...a opet to valjda spada u slobode za koje se Pobeda zalaže...

                                Aki, na tu nagradu je sam pljunuo jer je okrenuo priču...mislim na imigrante...

                                Nisam rekla da je glup...ali neka bude da jeste, imao je Ivanku koja je pametna...

                                Kako je pobedio kada ga ni "rođena" stranka ne podržava?
                                Last edited by Marija81; 26-08-17, 21:13.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X