Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Скијатос је прелеп, прелепо и кристално чисто море на неким плажама

    Иначе да, треба админ на овом делу форума да провокаторе као Принцару лиши слободе писања
    Last edited by Победа; 25-08-17, 01:54.

    Comment


    • Je l neko bio u Latinskoj Americi? Mnogo je mene i druga odradio Bilanović, išli bi sl godine, pa ako neko ima neka iskustva? Gledao sam cene hotela deluje smešno, jedino je karta povratna mislim oko 1500. To, a i čuo sam da je Azerbejdžan prejeftin, samo nemam želju da idem tamo.

      Ako ima neko da podeli neko egzotično mesto na koje je išao, i Tajland je ok.

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Za 10 dana lagano celo ostrvo, skuterom ili kolima... Samo mi je malo dosadan Krf sto se tice zabave tj. nekako mi je vise za starije ili porodice s decom... ali lep je kao i gotovo sve u Jonskom moru.

        Rodos i Santorini su mi najbolji mada me Grcka ne privlaci nesto mnogo, ove godine sam bio u Tropei ali svega 7 dana, nisam imao vise vremena... Moracu u januaru da nadoknadim posto svakako zimovanje ne volim

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        Hvala..na info,pa da zavisi sta trazis,na Rodosu ne znam za provod,na Skijatosu je ok,meni sam centar bas onako napucan,lep ziv,jos sam prosle godine isao 2 nedelje kasnije pa mi zapao calcio i Italijani u njihovim kaficima bilo blesavo taj vikend ...,al sto kazes ovi na Santoriniji radni dan realno svi pocinju od 13 00 ,a imas i mirnije delove ako zelis,meni bas nekako deluje ok ima svega...a Tropea,Calabrija..ja se uvek razmisljam o Italiji,al onda pomislim ,da u avgustu vise Italijana letuje u Grckoj nego u svojoj zemlji,pa me to odbije,dok recimo Spanaca nema uopste,i razmisljao sam bas o Spaniji pre Italije,nemam pojma,mozda gresim

        A more nema price definitivno Jonsko najlepse bar meni

        @Uros..Bilanovic jao koliko je ta luda emisija bila kad ja on bio kod Marica,meni deluje privlacno ta Juzna Amerika.al mislimda je vise opustencija,ne nesto nafurana mada lupam ne znam nikog da je isao tamo,na letovanje,a za Tajland znam neke koji su bili i kazu da im se nije svidelo bas preterano i da je prljavo,al ja licno ne znam,znam par koji je isao na neku avanturu po Vijetnamu,i po Zanzibaru i kazu da su plaze ekstra da je super,mada ja nisam van E isao,i mozda bih prvo da imam kesa isao karibe,Kubu i taj deo

        I da jednom drugu se svideo Maroko...kaze super mu bilo
        Last edited by 61563; 25-08-17, 03:12.

        Comment


        • E moj period kad dodjem sa mora pa me drzi ludilo i trazim nove aranzmane,ko mentol narednih dana...i naravno naletim last minut Rodos 10 noci avion 365e sto je smesno,u odnosu na regulare dodje mi samo da se okrenem nazad...

          @Miletic..gledam sad za Tropeu,i korektne su cene aranzmana,i manje nego za Grcku.Kakvi su ti utisci,jel vredi, sa cime bi mogao da je uporedis u Grckoj ili je bolje?...U smislu kakve su plaze ,more, a da ni je da kazem family beach mesto,ne mora cak ni da je neko ludilo za izlaske nisam ja da idem da ludujem.al vise volim tako mesta koja su ziva celu noc...

          Comment


          • Jos malo pa se braca vracaju
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              @Miletic..gledam sad za Tropeu,i korektne su cene aranzmana,i manje nego za Grcku.Kakvi su ti utisci,jel vredi, sa cime bi mogao da je uporedis u Grckoj ili je bolje?...U smislu kakve su plaze ,more, a da ni je da kazem family beach mesto,ne mora cak ni da je neko ludilo za izlaske nisam ja da idem da ludujem.al vise volim tako mesta koja su ziva celu noc...
              Fenomenalna je Tropea, vredi definitivno jer je autentican gradic juga Italije sa tom arhitekturom i stilom a i priroda je prelepa... Mesto je malo ali na uzvisenju iznad mora na steni, tako da se spustas do plaze koja je vrlo lepa i cista. Nema mesta u Grckoj sa kojim bih mogao da uporedim jer je bas posebno sa tim polozajem grada na stenama. Meni je bolje ali racunaj da sam ja zaljubljenik u Italiju tako da nisam bas objektivan Sto se tice plaze pescana je a more vrlo cisto i tirkizne boje, poput Jonskog. Postoje u okolini i manje prelepe plaze sa manje ljudi a sve je relativno blizu zbog same velicine mesta... Za izlaske nije neka ludnica jer nije party mesto ali moze se izaci i provesti sasvim lepo
              Cene su nesto nize u odnosu na recimo sever Italije iako je turisticko mesto, mislim na restorane, kafice, klubove, prodavnice itd.
              Sve u svemu ja imam samo pozitivne utiske, sledece godine definitivno opet u Italiju

              Edit: sad vidim ovaj tvoj post iznad, za Zanzibar imam semu da odem u januaru preko drugarice koja radi u Etihad airways tako da se nadam da cu posetiti. Bilanovica sam gledao i privuklo me sve to, verujem da je sjajna, najblizi Juznoj Americi sam bio u Meksiku pri poseti USA i to je najbolja od najgorih drzava na svetu

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              Last edited by Miletić; 25-08-17, 12:20.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • b92 odlazi u istoriju, novo ime O2.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Vi što ste bili na Krfu, je li tačno da ima zmija gde god se okreneš? Meni pričala drugarica da krene ulicom naiđe na neku, vidi ih na drveću usupt, a onamo gde su odseli im pričali da obavezno zatvaraju vrata i prozore kad izlaze.. koliko ima istine u tome?

                  Comment


                  • Ima buraz zmija, sjede za šankom, piju svoj viski...
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Ćuti kad nije vinjak/konjak

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Vi što ste bili na Krfu, je li tačno da ima zmija gde god se okreneš? Meni pričala drugarica da krene ulicom naiđe na neku, vidi ih na drveću usupt, a onamo gde su odseli im pričali da obavezno zatvaraju vrata i prozore kad izlaze.. koliko ima istine u tome?
                        Ma nema, ja sam bio prošle godine, ali zato gdje god okreneš ima komaraca kao i na Skjatosu.

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Ima buraz zmija, sjede za šankom, piju svoj viski...
                          Na Kubi i Jamajci trose rum i koktele
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Ma nema, ja sam bio prošle godine, ali zato gdje god okreneš ima komaraca kao i na Skjatosu.
                            Ove godine nije bilo komaraca na Skijatosu, nama celo vece bilo upaljeno svetlo, sve otvoreno i nijedan nas nije ujeo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ove godine nije bilo komaraca na Skijatosu, nama celo vece bilo upaljeno svetlo, sve otvoreno i nijedan nas nije ujeo
                              Jace od mene
                              I nista te nije ubolo na Skijatosu?
                              Znam, znam - muska sam stoka.....
                              PS: ali je preveliki zicer da se propusti.
                              Last edited by kronostime; 25-08-17, 19:46.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Rekla je ujelo, a ne ubolo.

                                Ali komarci nemaju zube već sisaljke i stvarno je trebala reći ubolo.

                                Comment

                                Working...
                                X