Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Kako me nervira generalizovanje

    Aki legendo...
    Kakva analogija
    Limeni kad' je svadba?

    Nemoj da menjas temu.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Jel Izrael lud sto ima zid na granici, Turska, Kina?

      A bogati, sto imaju zidove oko kuce?
      Ma država i kuća nisu isto koji ti je ...vrag?
      Limeni izvinjavam se neće se ponoviti
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Maro pripazi na riječnik
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Znaci Srbi ne napadaju po Srbiji, Nemci po Nemackoj itd. Svuda ima ovakvih i onakvih.
          То што Срби нападају Србе не значи да треба да пустимо дивљаке који ће силовати девојчице, понашати се као да им припада све и евентуално извршити неки терористички напад.

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Maro pripazi na riječnik


            Pobeda previše si ostrašćen i prekidam diskusiju sa tobom na ovu temu.

            Aki nije on predlagao zid radi bezbednosti nego da ne bi " krali" radna mesta
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Ma država i kuća nisu isto koji ti je ...vrag?
              Limeni izvinjavam se neće se ponoviti
              Kako nije isto.

              Jel ti svoju drzavu nazivas svojim domom?

              Kako kucu nazivas?

              Domom.

              Jel ti zelis da zivis u kuci koja je prepuna faktora koji ce unistavati tvoj kvalitet zivota? Ne zelis.

              Drzava = kuca.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post


                Pobeda previše si ostrašćen i prekidam diskusiju sa tobom na ovu temu.

                Aki nije on predlagao zid radi bezbednosti nego da ne bi " krali" radna mesta
                Originally posted by Победа View Post
                Ако имаш кесицу где имаш 50 бомбона, од тога 5 имају отров који убија. Да ли би јела бомбоне из те кесице и ризиковала да умреш?

                Исто је и са избеглицама.
                Волео бих само да ми одговориш на ово питање и завршавамо дискусију.

                Comment


                • Ponovo pogresna premisa.

                  Ako Trump ne napravi zid i kaze reforma imigracije, priznat ce se ilegalcima legal status, ali cemo prvo kriminalce ocistiti, sta ce se desiti? Ovi iz Meksika ce nahrlit i to je kraj. Vec ih ima oko 30m ilegalnih, sad zamisli ih jos 20m da ulete. To je katastrofa.

                  Strategija je sljedeca:

                  1. Napravi zid
                  2. Istjeraj kriminalce
                  3. Izvrsi reformu imigracije, daj im legal status, ali i ne put do drzavljanstva.

                  To je jedina strategija.

                  A to ces prodati glasacima, na sljedeci nacin:"Kradu nam radna mjesta, siluj nas, jebu nas u zdrav mozak"

                  Sta bolje pali? Prva ili druga retorika?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • @Pobeda

                    Ne razumemo se mi. Ja tebi hocu da kazem da silovatelja ima svuda i ja nisam video da nesto mnogo vise napada ima od migranata, nego od lokalnih. Samo posto su novi mnogo se vise obraca paznje(slicno kao za Trampa) Sve te koji to rade, nebitno odakle su treba kazniti. Ili ti je drazi lokalni ubica od ubice iz lupam Sirije. Isto tako ako je neko dobar covek i radi dobra dela, boli me uvo da li je nas ili ne.

                    Poenta 1. nema generalizacije, 2. da, zakoni i granice moraju da postoje i da vaze za sve. 3. svaki narod kad tad krene da imigrira. Neka muka ga natera.

                    Sa Akijem se slazem oko kriminalaca i legal statusa 100%.
                    Last edited by colchonero; 22-08-17, 22:54.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ma država i kuća nisu isto koji ti je ...vrag?
                      Limeni izvinjavam se neće se ponoviti
                      Oprosteno ti je. Posto si iz Obrenovca Rodni kraj mog matorog
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Ne razumemo se mi. Ja tebi hocu da kazem da silovatelja ima svuda i ja nisam video da nesto mnogo vise napada ima od migranata, nego od lokalnih. Sve te koji to rade, nebitno odakle su treba kazniti. Ili ti je drazi lokalni ubica od ubice iz lupam Sirije. Isto tako ako je neko dobar covek i radi dobra dela, boli me uvo da li je nas ili ne.

                        Poenta 1. nema generalizacije, 2. da, i zakoni granice moraju da postoje. 3. svaki narod kad tad krene da imigrira.
                        Ок, је л' можеш ти да ми одговориш на питање које сам Марији поставио малопре?

                        Comment


                        • Ja sam protiv nekontrolisane masovne imigracije.

                          Protiv sam muslimanskih ekstremista i divljaka sa bliskog istoka.

                          Protiv sam Saudijske Arabije, iako ovaj novi princ ima potencijala.

                          Da li me to cini islamofobom?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Oprosteno ti je. Posto si iz Obrenovca Rodni kraj mog matorog
                            Njlepši grad na svetu
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Mogu, naravno.

                              Zamisli da zivim u buretu bombona(to bi bilo lepo) i jedem svaki dan te bombone, i poneka je otrovna. Sad mi neko ubaci jos jednu kesicu, sa jos par otrovnih u njoj. Koju god otrovnu da probam,zavrsio sam nebitno da li je iz kesice ili je vec bila u buretu. Lepo ja bih sve te otrovne poizbacao(metafore za Akijeve kriminalce u zatvore) i trudio se da ih imam sto manje iako se uvek po koja stvori.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Njlepši grad na svetu
                                Ne preteruj sada.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X