Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjalo bi da tu Sjevernu Koreju spici nekom raketom prije nego sto ode,da spasi taj narod od onoga debila retardiranog pa polako da se pakuje,mislim da je i njemu muka vise od svega.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Valjalo bi da tu Sjevernu Koreju spici nekom raketom prije nego sto ode,da spasi taj narod od onoga debila retardiranog pa polako da se pakuje,mislim da je i njemu muka vise od svega.
      Nece ga spicit. Otvorit ce im ekonomiju.

      Sjeverna Koreja je pijun Kine. Sta mislis odakle drzavi koja nema nikakvu proizvodnju i spoljnu trgovninu novac za razvoj onih nuklearki? Kina + Iran.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne volim u pare, ali ako on uzme 2 mandata(ako se nesto naravno drasticno ne promeni, tj ako nastavi slicnim tokom), ja nikad vise nista necu da komentarisem u vezi politike. Drugo odakle tebi da radi 20 sati? Covek nema dana kad ne napise xy tvitova i sve emisije prati. To bi bilo i lose da radi 20 sati, jer ti pada efikasnost, koncentracija, i onda to bude losije nego da krace radis, ali da radis maksimalno. Jos ako spava tako malo, smanjuje mu racionalnost kod odluka zbog umora.

        Ako uzme 400 elektora ja cu na YT, FB, T, da napravim video, kako se klanjam tebi kao kralju poznavanja politke i uradicu sve sto hoces od mene u tom videu. Demografija mu sve losije izgleda, covek je uzeo sve kljucne drzave osim 1-2 mozda od 10ak i nije bio ni bliz 400. Uz ovoliko multikulturalizma, demokrate u startu imaju 200 elektora. Druga stvar je sto je HRC najgori kandidat ikada i nije mogla nijedan drugi bonus poen da osvoji, osim zakljucanih, cak je i wall izgubila. Da se teleportovala pre 40 godina i kandidovala zavrsila bi kao Mondale.

        I pored svega ocajnog, ona je zbog demografije uzela popular vote za par miliona u ovakvom sistemu, gde se ni ne bore za pola drzava.(da se bore za svaki glas, tj. da je proporcionalno, drugacija bi se kampanja vodila i konacno bi znacili glasovi 80% naroda i najbitnijih drzava u SAD CA,TX,NY)
        Last edited by colchonero; 22-08-17, 22:01.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Nije jeben. Samo komplikovan



          Srle, eeej Srle?! sta ti imas protiv svalerisanja?

          Pfffff.
          Vrijeme je da vise uđeš u klub oženjenih i ozbiljnih muškaraca. Eno nema s one 'naše' teme osobe koju ne znaš lično.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Pusti se suplje i multikulturizma kad ti je glasalo 5m ilegalaca. Sad ce mi trazit dokaz, nemam ga sad, al cu ga imati do iducih izbora.

            Ljudi glasaju nogama i bijesom, ne etnickom pripadnoscu.

            Taj rasista je dobio vise glasova od Romneya od crnaca i Latinosa, a da ne pricam o zenskoj demografiji.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nece ga spicit. Otvorit ce im ekonomiju.

              Sjeverna Koreja je pijun Kine. Sta mislis odakle drzavi koja nema nikakvu proizvodnju i spoljnu trgovninu novac za razvoj onih nuklearki? Kina + Iran.
              Ja kazem sto bih ja volio da se desi znam da su stvari malo komplikovanije,nije tu samo Kina nego i Rusija,ali pustice oni S.Koreju kad tad niz vodu.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Nista nema lose sa Trumpom. Ne budite naivni.

                Covjek je normalan, da normalniji ne moze biti. Ako citate samo mainstream medije, Trump je ludak.

                Evo ti Marija, napisi mi sve te njegove ludosti koje ti kazes da radi, ja cu ti debunk jednu po jednu.
                Da ti pišem sve ludosti ostala bih do prek'sutra...
                A inače mnoga obećanja nije ispunio...
                Ponašanje gore od našeg nesretnog Tome, a twitovi i čarke sa CNNom su samo vrh ledenog brega.
                Nisi mi ogovorio na jedno pitanje malopre, pa ću preformulisati i pitati ponovo.
                Da li zasta iskreno misliš da nije počnio ni jedno krivično delo?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Pusti ti poznanstva moja

                  Gde pise da su ozenjeni muskarci ozbiljni muskarci? Pa vidi Sandua i Ganga?! Ne zna se koji je gori . Ne znam da li je neko od "dodjosa" Bogi ili Kronos ista prica

                  Last edited by l1m4r; 22-08-17, 22:05.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Da ti pišem sve ludosti ostala bih do prek'sutra...
                    A inače mnoga obećanja nije ispunio...
                    Ponašanje gore od našeg nesretnog Tome, a twitovi i čarke sa CNNom su samo vrh ledenog brega.
                    Nisi mi ogovorio na jedno pitanje malopre, pa ću preformulisati i pitati ponovo.
                    Da li zasta iskreno misliš da nije počnio ni jedno krivično delo?
                    Naravno da nije. Sta je to krivicno pocinio?

                    Navedi top 5 ludosti koje je uradio, ne moras sve, samo top 5.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Tramp definitivno nije rasista,malo se nespretno bio izrazio ali seru mnogo ovi protiv njega sad se hvatat za svaku njegovu izjavu ,covjek citavi zivot lupeta svasta nista strasno do prije 2 mjeseca je pricao o nekom zidu pa nista od toga.

                      Comment


                      • Nisam rekla da je počinio , ja to ne znam.
                        Ali pitala samtebe kao obožavaoca da li misliš da nije...
                        Last edited by Marija81; 22-08-17, 22:07.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Tramp definitivno nije rasista,malo se nespretno bio izrazio ali seru mnogo ovi protiv njega sad se hvatat za svaku njegovu izjavu ,covjek citavi zivot lupeta svasta nista strasno do prije 2 mjeseca je pricao o nekom zidu pa nista od toga.
                          Izrazio se on savrseno, ali kako god da se izrazio, mediji bi spinovali na drugu stranu.

                          False Flag bio onaj event u Chancellorsvilleu. Platio ga Soros, organizovao ga lik koji je glasao za Obamu i organizovao Occupy movemente po Wall streetu. Tih 200 ljudi i jos se kao Vice pojavio tamo da ih snime kako se deru Smrt Zidovima, necete nas zamjeniti bla bla i hodaju s onim tiki torches. Ma presmijesno.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Tuzno je sto je istina to za bazu, nije 40m ali nije ni bitno i da je 1m (a mnogo mnooogooo je vise) bi glasali zbog njega sta god da se desi. Pa da li je to normalno?! Valjda glasas za nesto sto ti se svidja, ili sta, ne kapiram? Najgore je sto svi imaju takvu bazu, samo neki mnogo manju. Koja je to svest?


                            400 je SF.

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Pusti ti poznanstva moja

                              Gde pise da su ozenjeni muskarci ozbiljni muskarci? Pa vidi Sandua i Ganga?! Ne zna se koji je gori . Ne znam da li je neko od "dodjosa" Bogi ili Kronos ista prica

                              Pa i oni su čak ozbiljni u svojoj neozbiljnosti

                              Nego ti gledaj da se sto prije zenis, zaganjaj onu sto svira violinu pa da imamo razlog dernečiti dva dana bar.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Nisam rekla da je počinio , ja to ne znam.
                                Ali pitam tebe kao obožavaoca da li misliš da nije?
                                Covjek nema dosije, znaci nije.

                                Trenutno ga istrazuje, nema ko ga ne istrazuje, da je nesto pocinio, nasli bi za ovih 10 mjeseci sto traze i prisluskuju mu telefone. On je vjerovatno najcistiji predsjednik ikada. Covjek je jedino imao skadale sa zenama sto voli zene i to je to.

                                Ima stara poslovica, pogledaj covjeku djecu i znat ces kakav je to covjek.

                                Inace gdje je top 5 ludosti, da ih debunk?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X