Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ameri žive od štampanja novca bez pokrića, a taj balon od sapunice će brzo pući pa će se kola slomiti na onom ko bude šef u tom trenutku a sve miriše na Trampa...2 mandat...
    paralelni univerzum???

    Cekaj da zavrsi prvo 1.godinu 1.mandata. I da nekako zavrsi mandat, mislim da bi mu bilo preko "glave" da se kandiduje za drugi.

    Edit: Tesko mi je da poverujem da velika sila kao oni, nemaju plan i da nisu svesni da ce puci, kao sto se pise. Ne bi opstali 200 godina na vrhu da je tako. Nisu bas toliko glupi.
    Last edited by colchonero; 22-08-17, 21:40.

    Comment


    • Sva geopolitika narednih 8 godina ce se bazirati na ekonomiji odnosno ekonomskom davljenju od strane Amerike, koja je sada energetski nezavsina drzava.

      Eu se raspada, Rusija je na koljenima, Kina je najjaca, ali bez Amerike ce umrijeti.

      Kini ne odgovara da se rijesi sukob sa debelim Kimom. Kina kontrolise svijet, odnosno Ameriku preko Koreje. Kina kontrolise svaku veliku kompaniju u Americi tako sto ih je partija cuvala i davala im prednosti. Kina je najjaca ekonomija jer su skontali da ce manipulacijom svoje ekonomije moci podmititi svaku kompaniju na svijetu, plus su skontali da kupuju americki dug.

      Oni kontrolisu svijet, a Amerika i Kina su u ratu vec 10 godina, samo sto svaki predsjednik prije Trumpa je bio kupljen, Trump nije i vec im je zvizno 3 ture sankcija. Uskoro idu nove.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nama je najveci problem retardirani,samodestruktivni narod.Dinarska genetika nas jebe,najludji narod na svijetu apsolutno cekic bi pokvarili kakvi smo,pih.Spodobe.Da smo dali vojvodjanima,zagorcima,,slovencima da vladaju jugoslavijom sve bi bolje bilo ne bi krivili socijalizam,kapitalizam,ili sta vec.Ovako bi sta bi....

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          paralelni univerzum???

          Cekaj da zavrsi prvo 1.godinu 1.mandata. I da nekako zavrsi mandat, mislim da bi mu bilo preko "glave" da se kandiduje za drugi.
          Drugi mandat ce uzet sa 400 elektora.

          Niko ga ne moze uzet.

          Svaki poll koji je izasao, je namjesten.

          Ja sam pratio voter registration u swing drzavama, samo u Koloradu nije napravio razliku, a da ne pricam da skupljaju 9:1 u donacijama u odnosu na Demokrate.

          Za sta da ga impeech? Nema nikakvih dokaza, da ima, vec bi znali, jer je prica okonRusije laz, zbog koje su Rusiju sankcionisali ekonomski.

          Mailovi su leakvoani i zna se ko je, samo se suti jer reautorizacija 702, spijunskih programa, se mora odobriti.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Zavisi sta smatras za najjacu i najuspesniju ekonomiju Aki.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Nama je najveci problem retardirani,samodestruktivni narod.Dinarska genetika nas jebe,najludji narod na svijetu apsolutno cekic bi pokvarili kakvi smo,pih.Spodobe.Da smo dali vojvodjanima,zagorcima,,slovencima da vladaju jugoslavijom sve bi bolje bilo ne bi krivili socijalizam,kapitalizam,ili sta vec.Ovako bi sta bi....
              Ni sa jednom konstatacijom se ne slažem

              Comment


              • Nisam ja spominjao Rusiju, samo kazem da vecini korporativnih republikanaca i jos neki ljudima koji su "bitniji" od prosecnog coveka, polako ide na zivce, jer je neuracunljiv, sto se njima ne svidja i gubi podrsku kod njih. Ako nastavi tako, cekace samo neku glupost, zbog koje ce da ga optuze kao to je "razlog".

                On mora pod hitno da obnovi podrsku kod Independents-a, ako hoce da izdrzi. Ne sme approval da mu bude tako nizak. Sad ti mozes da pricas namesteno ovo,ono,(ankete) tako je bilo kod svih do sada, vec decenijama.
                Last edited by colchonero; 22-08-17, 21:48.

                Comment


                • Prije 4 mjeseca ja rekao, napisao ovdje da ide prica uskoro da mentalno nije fit.

                  Covjek radi vise nego i jedan senator/kongresmen u cijeloj drzavi.

                  Svaki jebeni dan radi 20 sati, spava u vrh glave 3-4 sata.

                  Trumpa ako skinu, a nece ga moci skinuti jer lik je 40 godina javna licnost nikad nista kriminalno nije napravio, ali ako ga skinu to je kraj Republike. Kraj Amerike.

                  Trumo ce odraditi 2 mandata, ako ne bude imao zdravstvenih problema, ali se drzi nevjerovatno sa 70 godina, i ja na to smijem da stavim u ovom trenutku 10k eura. Da li ti smijes takvu opkladi da napravis?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Radi samo 20 sati dnevno, pa on je mala maca za Vucka.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Nastavi slusat svog debilka od Cenka koji se pokazali koliki je retard protiv Ben Shapira. Nije znao progovorit, a picka nije smio ici da udari karatker Shapiru, jer bi ga ovaj odvalio za Armenski genocid.

                      Tuzna licnost.

                      Cim prije predjes na moju stranu to ce ti zivot biti bolji.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pens je sledeci predsjednik svidjelo se to nekom ili ne,vidi se iz aviona,Tramp je potrosena prica,stari dedica je politicki laik bez obzira koliko meni bio simpatican kao pojava.

                        Comment


                        • Moji odgovori su plaviii

                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Prije 4 mjeseca ja rekao, napisao ovdje da ide prica uskoro da mentalno nije fit.

                          To je jasno kao dan jer ono nije ponašanje normalnog čoveka.
                          Covjek radi vise nego i jedan senator/kongresmen u cijeloj drzavi.
                          Imamo i mi jednog takvog, ako me razumeš.
                          Svaki jebeni dan radi 20 sati, spava u vrh glave 3-4 sata.

                          Trumpa ako skinu, a nece ga moci skinuti jer lik je 40 godina javna licnost nikad nista kriminalno nije napravio, ali ako ga skinu to je kraj Republike. Kraj Amerike.
                          Misliš ništa mu nije dokazano?

                          Trumo ce odraditi 2 mandata, ako ne bude imao zdravstvenih problema, ali se drzi nevjerovatno sa 70 godina, i ja na to smijem da stavim u ovom trenutku 10k eura. Da li ti smijes takvu opkladi da napravis?
                          I ja sam ubeđena da ako ga posluži zdravlje dobija drugi mandat...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Izbore ne dobivaju nezavisni biraci, vec baza.

                            Trump ima najvecu bazu od svih politicara ikad na svijetu. 40m ljudi bi glasali za njega da ubije nekoga u prime time-u.

                            Zbog toga mu republikanci ne smiju nista. Istjerat ce ih sve sa pozicija baza. Ako ne provuku reformsku agendu za fiskalnu godinu, moze se kongres slikat. Svi mogu lagano pocet da se pakuju.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Njega ako ozenis, mozes komotno da postanes gazda foruma. Pa ti vidi koliko je to jeben task
                              Nije jeben. Samo komplikovan

                              Originally posted by Jax Teller View Post
                              Cilj je da te fino dovedem u red, dosta više tvojih pijančenja i švalerisanja ima da te ženimo više.
                              Srle, eeej Srle?! sta ti imas protiv svalerisanja?

                              Pfffff.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Nista nema lose sa Trumpom. Ne budite naivni.

                                Covjek je normalan, da normalniji ne moze biti. Ako citate samo mainstream medije, Trump je ludak.

                                Evo ti Marija, napisi mi sve te njegove ludosti koje ti kazes da radi, ja cu ti debunk jednu po jednu.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X