Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala ljudi, nadam se da ću bit dobar. Ako ništa, bar k'o Pinoče
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Hvala ljudi, nadam se da ću bit dobar. Ako ništa, bar k'o Pinoče
      Mnogo si me razocao. Mislio sam da si veci od toga
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        @Sandu brate hvala, očekuje se povratak u mirno more. Veliki dan za West Ham, dobili su svog predstavnika na forumu.
        Jos samo da konacno pobede u PL i pesma!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Mnogo si me razocao. Mislio sam da si veci od toga
          Cilj je da te fino dovedem u red, dosta više tvojih pijančenja i švalerisanja ima da te ženimo više.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Cilj je da te fino dovedem u red, dosta više tvojih pijančenja i švalerisanja ima da te ženimo više.
            Njega ako ozenis, mozes komotno da postanes gazda foruma. Pa ti vidi koliko je to jeben task
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment




            • Jesi, jesi, švalerčino
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Srećno Jaxball
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Generalno gledano svi ostali admini i moderatori ovog foruma su ispali velike sisice. Nece da se mesaju i kriju se iza dve zene koje treba da nadgledaju citav forum i da banuju. Onda se nezadovoljni clanovi logicno ostrve na njih. Dodje do bespotrebnih carki i njih dve polako ali sigurno gube i autoritet i kredibilitet. Sta god da se desi, koji god ban da dodele u poslednje vreme, ma koliko god on bio opravda, naci ce se neko da pametuje... A ostali moderatori i administratori u mizernom broju slucajeva i podrsku pruze njima dvema- neretko ni to. Njihove ruke su ciste, njihove pozicije neugrozene, a odnosi sa clanovima foruma neiskvareni.
                    Pa koja im je onda funkcija, sta rade, zbog cega su admini i moderatori? Smesno... (da ne bude zabune ne mislim na sve - ima izuzetaka i ne mislim na nove ljude koji su dosli sa B92 foruma).
                    Sa ovim moram da se složim, ali to više govori o muškim modovima i adminima.
                    Njih dve greše samo u jednoj stvari - što ulaze u dikusiju.Ne treba to da rade zbog sebe, naročito Olja jer im utsak ( možda i grešim) sve to prevše prima k' srcu, a to joj ne treba...
                    Mislim da je stvarno neophodno revidirati pozicije.
                    Ako neko ne piše mesecima ne vidim razlog da bude urednik određenog Pdf-a , mod , admin ili šta već...
                    Onda sav posao pada na par ljudi, a to nije fer ni korektno prema njima.
                    Zato svojevremeno predlagah da se otvori tema koja bi služila za kritike,predloge i pohvale admina i modova i koja ne bi služila za nekakve obračune već da zaista da sliku šta " narod" misli.
                    Nije naišlo na odobravanje, mada i to kapiram jer bi neki to pokušali da koriste za lične obračune...
                    Ali činjenica je daje atmosfera loša i da su/smo mnogi tvrdoglavi i da nećemo da popustimo i povučemo se pa to onda dovede do selidbe ili nepotrebne diskusije,prozivanja, uvreda...
                    A majka mu stara, valjda treba da znamo gde su neke granice.
                    I sama sam neretko išla po žici ili preterala pa mi je gledano kroz prste... (čudan ili "čudan" smisao za humor)...a opet nije ni zlonamerno ni sa namerom...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • @Realni brate hvala, trebaće
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Sa ovim moram da se složim, ali to više govori o muškim modovima i adminima.
                        Njih dve greše samo u jednoj stvari - što ulaze u dikusiju.Ne treba to da rade zbog sebe, naročito Olja jer im utsak ( možda i grešim) sve to prevše prima k' srcu, a to joj ne treba...
                        Mislim da je stvarno neophodno revidirati pozicije.
                        Ako neko ne piše mesecima ne vidim razlog da bude urednik određenog Pdf-a , mod , admin ili šta već...
                        Onda sav posao pada na par ljudi, a to nije fer ni korektno prema njima.
                        Zato svojevremeno predlagah da se otvori tema koja bi služila za kritike,predloge i pohvale admina i modova i koja ne bi služila za nekakve obračune već da zaista da sliku šta " narod" misli.
                        Nije naišlo na odobravanje, mada i to kapiram jer bi neki to pokušali da koriste za lične obračune...
                        Ali činjenica je daje atmosfera loša i da su/smo mnogi tvrdoglavi i da nećemo da popustimo i povučemo se pa to onda dovede do selidbe ili nepotrebne diskusije,prozivanja, uvreda...
                        A majka mu stara, valjda treba da znamo gde su neke granice.
                        I sama sam neretko išla po žici ili preterala pa mi je gledano kroz prste... (čudan ili "čudan" smisao za humor)...a opet nije ni zlonamerno ni sa namerom...
                        Тако је Маро, хоћемо да се чуја воља народа

                        Џекс, срећно

                        Comment


                        • I zaboraih malopre
                          Aki dobro došao nazad
                          Džeks srećno.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            Srećno Jaxban
                            Ispravljeno

                            Comment


                            • Treba napraviti kompromis, treba udovoljiti i jednoj i drugoj strani.Treba napraviti balans izmedju forumasa i foruma.

                              Svaka tema koja preraste odredjenu treba da ima svoju temu i bolje da se nazove sifrovanim imenom nego recimo Svetska Politika etc.Vec neko vreme se vidi kontinuitet da se pise ovde o jednoj ozbiljnoj temi i da to nekima smeta, dodatan razlog zasto treba posebna tema.Ne treba sada svako kome padne na pamet da hoce svoju temu da mu se udovolji zelja ukoliko nema potencijal za pisanje.

                              Ja hipoteticki tek kada bi doslo do hiperprodukciji u temi Filmovi i serije bih tek razmisljao o razdvajanju tema, jer ovako nema smisla jer tema nije nesto preterano aktivna.Ovde politika toliko odskace i najvise se pise o njoj u ovoj temi, politika place za svojom temom.Nakon toga ide temperatura, ali to je vise prica radi price kako ne bi bilo ''neprijatne'' tisine i to se recimo uklapa u ovu temu.

                              Comment


                              • Kada vidim da moderator i to ban moderator covek koji treba generalno gledano da se ako nista precutno slozi sa odlukama moderacije i administracije o banovanju drzi u potpisu pravdu za banovane onda mi sve bude jasno. Ili ako se ne slozi da se to raspravi tamo u mod chatu, ali ovako javno da se eksponira je zaista smejurija. Izgleda da su i glavesine ovog foruma podeljene i neuskladjene a to ne sme da se desava.
                                Ajmo malo sloge, malo aktivnosti ovo mesto ima odlican potencijal, nemojmo da to upropastimo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X