Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicna je ova Kara Young.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Pa Antifu je i trebao da prozove. Ti isto nisu normalni. Ja sam napisao u postu, da je morao direktno da se obrati KKK, Antifi, i jos par njih, a ne ovako on many sides. Plus sam i ja bio iznenadjen da je toliko "malih, normalnih" ljudi tako ostro reagovalo. Nije istina da je zbog toga buknulo, nego zbog izostanka ostrije reakcije.

      Drugo APSOLUTNO se ne slazem i ne kupujem pricu da oni ljudi koji su bili u setnji, za koju se znao termin i povod odavno(znaci nije neko slucajno upao posto je nastala spontano u sat vremena, samo sa lokalnim ljudima). Sta ti radis tamo ako ne podrzavas to dok svi oko teb skandiraju. To ti je kao da imas 5 drugova nacista, koji se okupljaju da iskljucivo o tome pricaju i ti ides sa njima, i onda kazes ja nisam jedan od njih. Ako stvarno nisi onda je jedina opcija da si glup ili primoran, inace sta ti trazis tamo. Logicno je da ce ljudi da te svrstaju u tu grupu. Zamisli vidis 10 ljudi kako se drogira grupno, prva ti je pomisao, eno ih narkomani, neces da pomislis eno 9 narkomana, a onaj 1 sedi i prica sa njima.
      Ponovo apsoultna laz i cisti virtue signaling.

      Ako ja kazem I condemn hate in all forms, zasto treba da prozivam sve redom hejt grupe? Jel moram svaku imenom nazvati i condemn? Kad ce biti kraj, koliko je dovoljno?

      Vrlo jednostavno, ja prozivam svaku vrstu hejt grupa.

      Mediji kada je on u pitanju nikada zadovoljni nece biti.

      I postao je ....., jer nije privatizovao rat u Afganistanu sinoc.

      Bez neprimerenih reči i vulgarizma.
      4.3 Zabranjeno je: psovanje, korišćenje neprimerenih reči kao što su pežorativi i vulgarizmi, podsmevanje, kao i svako ružno i netolerantno raspravljanje, odnosno postovanje!
      Last edited by Constantin; 22-08-17, 12:13. Reason: Neprimeren rečnik
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Vidio sam sinoc da se Trump nesto javno obracao, al bio sam prepospan da skontam šta.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Kakva seca knezova
          Cetiri coveka banovano od toga trojca na pet dana i seca knezova?
          Dok se ne dogura najmanje do deset nema tu ni S od sece.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa? Ima mod ovlašćenja, priznao kome je trebalo i dosta više.
            I ne pravi komešanje ovde bezveze. Smatraj da si opomenut iako ZNAM da se šališ.
            Подржавам максимално ову одлуку, Принцоновића у Бановиће послати

            Вратио се Аки, Бице дај квоте

            Comment


            • Ne znam, nisam pametan. Sa jedne strane je ok, ali sa druge on je toliko dramio oko direktnog prozivanja RIT, a sada je isto uradio sto i Obamina admin. Nekako mi lici kao sedenje na 2 stolice. On zeli kao da osudi njh za siru javnost, ali ne previse direktno, jer zna da tu ima mahom svoje glasace. Ne mislim ja da je on ovo uradio tacno zbog rasizma, jer u danasnjem vremenu mnogo bi vise izgubio nego sto bi dobio, da to bas javno kaze(u glavi moze da misli sta hoce), nego da ne bi "uvredio" na neki nacin taj deo njegove baze, a opet da mu vecina ne zameri. A veruj mi da su KKK clanovi i slicni, zadovoljni njegovom reakcijom.


              P.S. Nevezano za ovo, da li jos uvek mislis da ce da zavrsi mandat i ako da, da li ce se kandidovati ponovo?
              Last edited by colchonero; 22-08-17, 12:09.

              Comment


              • Radikalni islamski terorizam nije saka od 200 ljudi, vec pokret star hiljadama godina, valjda ja znam, dijelim istu religiju kao i ti ekstremisti. I njih treba istjerat s planeta zemlje. Svako ko misli da treba da raznosi druge ljude zbog njihovih pogresnih vjerovanja treba da ga se istjera s planete zemlje.

                Donald Trump je '99 kada je razmisljao da se kadiduje za predsjednika kao clan Reform party, napustio partiju kada se David Duke pridruzio istoj i tada ga blatantno napao. Asocijacija sa Davidom Dukom, je uvijek losa i David Duke nije glup covjek, zna on sta radi.

                A inace ona protest, neonacista je bio false flag, organizovan od strane organizatora Occupy Wall Street movementa i finansiran od strane George Sorosa.

                Cijeli Washington ga mrzi, mediji ga mrze i hoce da ga uniste, ali Donald Trump sada da budu izbori, opet bi uzeo.

                Donald Trump mora 2 stvari da uradi, a to je da potpuno repeal Obamacare i napravi reformu poreza. Ako to ne uspije, njegov mandat je bio neuspijesan.

                Takodjer mora napraviti zid sa Mexicom. To je krucijalno isto tako.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Трампињо укинуо "помоћ" југоисточном и источном делу Европе. НВО на апаратима

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Cetiri coveka banovano od toga trojca na pet dana i seca knezova?
                    Dok se ne dogura najmanje do deset nema tu ni S od sece.
                    Pa kad se susreću sa dilemama. Postaju popustljivi i ne poštuju sopstvena pravila, ne mislim na Olju nego na sve admine. Ili da izvrše reviziju pravilnika ili da poštuju slovo pravilnika. Ali razumem dileme, mogu ljudi da se pobune...

                    Ja da sam stavio komentarisanje bana - ban, bili bi mi banovani svaki put na po 3 dana, pa da vidimo ko će duže da izdrži. Duži ban bi izazvao pobunu, a ovako relativno kratak ban, ali ako konstantno kršiš pravilo onemogućuje ti rad na forumu jer ćeš svaki put biti na hladjenju 3 dana.

                    Diktatura je kad se ne poštuje slovo zakona nego se arbitrarno diskreciono donose odluke. To što je ovde arbitraran stil po nekima ozakonjen jednim članom, uzmeš državljanstvo i bežiš ako ti se ne svidja. Evo sad smo imali jedan priliv, velike brojke, odliv bi bio vrlo mali. Pri tom ne aludiram ni na jednu grupu nego - kome se ne svidja ne mora ni da učestvuje.

                    Nego dokoni ljudi ovde se medjusobno lože, a najopasniji je mini Beba Popović, Princoni. To je dečko koji ima spin kao Goran Vesić.
                    Last edited by Cassius Clay; 22-08-17, 12:17.

                    Comment


                    • На крају се није открило ко је Кајзер Созе

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Подржавам максимално ову одлуку, Принцоновића у Бановиће послати

                          Вратио се Аки, Бице дај квоте
                          Ceka se fiksni, zna se da su kod mene najpovoljnije kvote.

                          Inace aki, ispade Trump u cetvrtfinalu, nije imao dovoljno glasova publike, steta, ja navijao za njega, klovna i ovog komedijasa Lawsona, na kraju samo on prodje.

                          Last edited by bice; 22-08-17, 12:39.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nema kvota, klosarski nacin komunikacije me ne zanima, tako da fiksni ide na ignore.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ovo je bas nije ljeto Zdravka Mamica, danas je ranjen negdje u Tomislavgradu.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pa kad se susreću sa dilemama. Postaju popustljivi i ne poštuju sopstvena pravila, ne mislim na Olju nego na sve admine. Ili da izvrše reviziju pravilnika ili da poštuju slovo pravilnika. Ali razumem dileme, mogu ljudi da se pobune...

                                Ja da sam stavio komentarisanje bana - ban, bili bi mi banovani svaki put na po 3 dana, pa da vidimo ko će duže da izdrži. Duži ban bi izazvao pobunu, a ovako relativno kratak ban, ali ako konstantno kršiš pravilo onemogućuje ti rad na forumu jer ćeš svaki put biti na hladjenju 3 dana.

                                Diktatura je kad se ne poštuje slovo zakona nego se arbitrarno diskreciono donose odluke. To što je ovde arbitraran stil po nekima ozakonjen jednim članom, uzmeš državljanstvo i bežiš ako ti se ne svidja. Evo sad smo imali jedan priliv, velike brojke, odliv bi bio vrlo mali. Pri tom ne aludiram ni na jednu grupu nego - kome se ne svidja ne mora ni da učestvuje.

                                Nego dokoni ljudi ovde se medjusobno lože, a najopasniji je mini Beba Popović, Princoni. To je dečko koji ima spin kao Goran Vesić.
                                Generalno gledano svi ostali admini i moderatori ovog foruma su ispali velike sisice. Nece da se mesaju i kriju se iza dve zene koje treba da nadgledaju citav forum i da banuju. Onda se nezadovoljni clanovi logicno ostrve na njih. Dodje do bespotrebnih carki i njih dve polako ali sigurno gube i autoritet i kredibilitet. Sta god da se desi, koji god ban da dodele u poslednje vreme, ma koliko god on bio opravda, naci ce se neko da pametuje... A ostali moderatori i administratori u mizernom broju slucajeva i podrsku pruze njima dvema- neretko ni to. Njihove ruke su ciste, njihove pozicije neugrozene, a odnosi sa clanovima foruma neiskvareni.
                                Pa koja im je onda funkcija, sta rade, zbog cega su admini i moderatori? Smesno... (da ne bude zabune ne mislim na sve - ima izuzetaka i ne mislim na nove ljude koji su dosli sa B92 foruma).
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X