Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • He is back!
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Sto manje demokratije i slobode to bolje. U stara dobra vremena ovog foruma, na koja se mnogi pozivaju i kojih se prisećaju, nije dozvoljavana rasprave UOPŠTE... i tada se nekad malo možda popuštalo u nekim situacijama, uglavnom odmah cap bez razmišljanja nekog i ubeđivanja reagovalo i bila je mnogo veća disciplina.

      Tako ti je i kod tih primera koje navodiš Aki.. koji su po tebi bili ekstremni i neprimereni za banove.. jer treba videti neposredno pre toga šta je bilo.. oni su samo kap u punoj čaši.

      Ponavaljam po ko za koji put... bila je tema sa pritužbama, žalbama, anlaizama banova itd... i pretvrila se u pravi cirkus, te je ugašena. Pošto će i sada biti tako isto ili slično, nema od nje ništa.

      Nemoj praviti prekršaje i nećeš biti banovan. Prosto. Niko nema opravdanje da je isporvociran...Izađite sa foruma ako vam se to desi, prošetajte idite negde ohladite se, pa se vratite i normalno odgovorite. Afekti nikada nisu doneli ništa dobro.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Sto manje demokratije i slobode to bolje. U stara dobra vremena ovog foruma, na koja se mnogi pozivaju i kojih se prisećaju, nije dozvoljavana rasprave UOPŠTE... i tada se nekad malo možda popuštalo u nekim situacijama, uglavnom odmah cap bez razmišljanja nekog i ubeđivanja reagovalo i bila je mnogo veća disciplina.

        Tako ti je i kod tih primera koje navodiš Aki.. koji su po tebi bili ekstremni i neprimereni za banove.. jer treba videti neposredno pre toga šta je bilo.. oni su samo kap u punoj čaši.

        Ponavaljam po ko za koji put... bila je tema sa pritužbama, žalbama, anlaizama banova itd... i pretvrila se u pravi cirkus, te je ugašena. Pošto će i sada biti tako isto ili slično, nema od nje ništa.

        Nemoj praviti prekršaje i neće biti banovan. Prosto. Niko nema opravdanje da je isporvociran...Izađite sa foruma ako vam se to desi, prošetajte idite negde ohladite se, pa se vratite i normalno odgovorite. Afekti nikada nisu doneli ništa dobro.
        Staaa?? Ja se nadam da je ovaj komentar napisan u afektu, zbog Akijevog.

        Comment


        • Ta tema je napravljena u cirkus jer je falio kljucan segment.

          O zakonima koji nisu validni, Vrhovni sud odredjuje. Vrhovni sud nije demokratski izabran, vec odabran. To nije cijela populacija, vec odredjeni broj clanova, kao sto sam naveo, 3 ili 5. Ti clanovi nema potrebe da imaju svoju temu, vec medjusobno rasprave i signaliraju adminu koji je napravio ban, da je kontekstualno pogrijesio.

          Sto se tice prekrsaja, sada u ovom momentu, ti mene mozes banovati, jer si napisala pravila, koja ti dopustaju prakticno Laventin Berija stil, 'pokazi mi covjeka, naci cu ti zlocin'.

          Takodjer nedavno mi je spomentuo, ali htio bih da provjerim, da li administracija ima mogucnost citanja privatnih poruka izmedju clanova?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Otključajte temu za tehnička pitanja. Ne mogu poslati PM, izbacuje mi ovo:
            You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.
            Obrišem poruke, al opet.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Nemoj bukvalno shvatati madride.. u nastavku posta sve piše.. teme, panela, šta već, neće biti za žalbe, pritužbe i analize banova.

              Otključana Vese, pa to možeš i ti.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Aki, ne mogu da citaju PP izmedju clanova.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Mislio sam da mislis na sve komentare i misljenja uopste.

                  Comment


                  • Ne mislim, ali komentarisanje banova nije dozvoljeno (P 4.14), to nikako da prihvatite.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Taj clan je najtezi za prihvatanje, jer svako zeli da iskaze svoje misljenje i da se pozali(u prirodi coveka je to), iskreno ja ne znam ni zasto postoji, komentar kao komentar boze moj, dok nikog ne vredja, doduse mozda se nesto desavalo ranijih godina dok nisam bio na forumu(ili su mozda ljudi pouceni iskustvima sa drugih foruma stavli taj clan), sto je dovelo do uvodjenja clana.

                      Ne mislim na ovaj forum konkretno, znam da to pravilo nije retkost po forumima.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ne mislim, ali komentarisanje banova nije dozvoljeno (P 4.14), to nikako da prihvatite.
                        Sto je vama bianko cek da radite sta hocete i kako hocete i da pisete pravila kako vi vidite da je pogodno.

                        Ja ne neamjeravam da raspravljam vise o ovoj temi, sve je jasno. Samo bih molio onda administraciju da se pridrzava pravila kada se clanovi direktno vrijedjau i vrse se veoma ruzne aluzije na privatni zivot.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa prosto madride, zato što to ne ostaje na jednom komentaru, a reč po reč, post po post...ispadne svašta na kraju.
                          Last edited by miloolja; 22-08-17, 11:27.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa? Ima mod ovlašćenja, priznao kome je trebalo i dosta više.
                            I ne pravi komešanje ovde bezveze. Smatraj da si opomenut iako ZNAM da se šališ.
                            Ne salim se, plasiram vrlo ozbiljnu retoriku . Nije mogao da prizna nesto sto nije uradio. Nemate nikakav materijalni dokaz i onda se sluzite sopstvenim hipotezama kao merodavnim iako ne vrede nista. I ne treba biti genijalac pa zakljuciti zasto je uklonjen neko ciji su jedini postovi bili tipovanje u h2h ligi

                            Originally posted by madrid View Post
                            [/B]

                            Hahahaha, ono kad te Atalanta spasi promasujuci gol sa 20cm i zbog toga ne izgubis nego dobijes sa 1 razlike i mislis da si glavni favorit.

                            Ne znam koja su pravila u ovakvom slucaju, mozda ces ti moci da postavljas za obojicu ako stupis u kontakt, jer ne bi bilo fer prema vama. Igrao je juce haxball pa moze tamo da postavi ako hoce.
                            To je odlika sampiona da pobedjuju i kada nisu u formi

                            Comment


                            • Madird je ovdje prije par dana podjelio jednu blatantnu laz koju mu je servirao njegov dragi Cenk Uygur.

                              All of those people — excuse me. I've condemned neo Nazis. I've condemned many different groups. But not all of those people were neo Nazis, believe me. Not all of those people were white supremacists, by any stretch. Those people were also there because they wanted to protest the taking down of a statue, Robert E. Lee. So. Excuse me. And you take a look at some of the groups, and you see and you'd know it if you were honest REPORTERs, which in many cases you're not, but many of those people were there to protest the taking down of the statue of Robert E. Lee.

                              So, this week it's Robert E. Lee. I noticed that Stonewall Jackson's coming down. I wonder, is it George Washington next week and is it Thomas Jefferson the week after? You know, you really do have to ask yourself, where does it stop?

                              But they were there to protest, excuse me, you take a look the night before, they were there to protest the taking down of the statue of Robert E. Lee. Infrastructure question, go ahead.
                              Zbog cega je nastala kontraverza, jer je prozvao Antifu, komunjare koje protestuju protiv svega i koji prebise sve ljude koji se ne slazu sa njima, plus unistavaju javne povrsine.

                              Druga stvar, nazvati Trumpa rasistom je takodjer blatantna ignorancija.



                              http://www.snopes.com/trump-received...award-in-1986/

                              Cak i Snopes, liberalni sajt priznaje da je dobio nagradu za, ne bi vjerovali, civil rights. AAA Rasista.

                              Jos jedna stvar, da li se rasiste seksaju sa crnjkinjama? Pitajte Kara-u Young.

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa Antifu je i trebalo da prozove. Ti isto nisu normalni. Ja sam napisao u postu, da je morao direktno da se obrati KKK, Antifi, i jos par njih, a ne ovako on many sides. Plus sam i ja bio iznenadjen da je toliko "malih, normalnih" ljudi tako ostro reagovalo. Nije istina da je zbog toga buknulo, nego zbog izostanka ostrije reakcije.

                                Drugo APSOLUTNO se ne slazem i ne kupujem pricu da oni ljudi koji su bili u setnji, za koju se znao termin i povod odavno(znaci nije neko slucajno upao posto je nastala spontano u sat vremena, samo sa lokalnim ljudima). Sta ti radis tamo ako ne podrzavas to dok svi oko teb skandiraju. To ti je kao da imas 5 drugova nacista, koji se okupljaju da iskljucivo o tome pricaju i ti ides sa njima, i onda kazes ja nisam jedan od njih. Ako stvarno nisi onda je jedina opcija da si glup ili primoran, inace sta ti trazis tamo. Logicno je da ce ljudi da te svrstaju u tu grupu. Zamisli vidis 10 ljudi kako se drogira grupno, prva ti je pomisao, eno ih narkomani, neces da pomislis eno 9 narkomana, a onaj 1 sedi i prica sa njima.
                                Last edited by colchonero; 22-08-17, 11:59.

                                Comment

                                Working...
                                X