Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filmski Grad...

    Comment


    • Da treba da das jos 15 reputacija razlicitim ljudima, da bi se vratio na tog nekog.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Filmski Grad...


        One?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Da treba da das jos 15 reputacija razlicitim ljudima, da bi se vratio na tog nekog.
          Jbg izgleda da sam ti već dao neku, nemože za black keys..
          Promjeniti, ako već nema lajka a to je zamjena za lajk....

          Comment


          • Jesi juce za Idole . Vlada brat!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Secam se zato sto sam se valjao od smeha kada si zbog Bledomira promenio nik u ST, a u potpisu stavio prethodni.Toliko mi je bila upecatljivo.

              Bila je to bas luda ekipa, kidanje od smeha svaki dan.Ljuba mirotvorac
              Jes bili su to dobri dani. Ljuba dobar covek!

              A evo nesto i za vinjaklije. FB_IMG_1503348259065.jpg

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post


                One?
                Koji si ti luđak..

                Jedna je ličila na Viktroriju Sergeevnu..

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Koji si ti luđak..

                  Jedna je ličila na Viktroriju Sergeevnu..
                  hahahahah sad nece da izbiva iz tog restorana da vidi tu sto lici na Vik.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • hahah Cek jel jesu?

                    Zato sto jednu od njih znam, i slusao sam je kako svira.Nekoliko puta. Devojka je car. Jedna od najgotivnijih i najboljih osoba koju sam ikada upoznao.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Da treba da das jos 15 reputacija razlicitim ljudima, da bi se vratio na tog nekog.
                      Nije vise 15, smanjeno je na 5.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Jap... i 20 dnevno
                        Ovu promenu nikako da zapamtim ...

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Seoski strah i trepet mladenovackih kukuruzista...
                          Ehh stara dobra vremena...

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Sve što sam napisao je u nekom šaljivom tonu bez namjere da ikoga omalovažavam. Nisam ja tražio posebnu temu, tema je postojala i ukinuta. To što sam je spomenuo u par navrata, postoji razlog - priča oko ukidanja UV se nastavila pa mi se činilo glupo da ne spomenem kolateralnu štetu. Muzički ukusi su različiti, kad hoćeš narodnjake odeš u kafanu gdje se pušta ta vrsta muzike i ne tražiš da ti puste Stonse - i obrnuto
                            Ma i ja sam se sprdao, mada kada vidim do kakvih je legendanih klipova dovelo, nije mi zao.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              hahah Cek jel jesu?

                              Zato sto jednu od njih znam, i slusao sam je kako svira.Nekoliko puta. Devojka je car. Jedna od najgotivnijih i najboljih osoba koju sam ikada upoznao.
                              Pa kad bih se kladio rekao bih da nisu.. Ali mi jedna sa snimka sumnjiva.. Mada sam ti ja na svadbarskim danima od zore "veseo".. Još sam za to njihovo vreme sviranja morao da pijem i sedim.. Katastrofa..
                              Jel znaš za još neki vaki Trio?

                              Comment


                              • Svirale su dosta, iskreno mogao bih da je pitam da li je svirala na nekoj svadbi tamo. Znamo jos jedan, njena drugacija ima svoj trio ili sta vec.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X