Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo svi u glas...



    Vidim da neki nisu skontali.
    Zezala sam se sve oko "izbora" pa bolje da naglasim pre nego budem okrivljena da počinjem sa prozivkama.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Sa jednog foruma je skoro došla najezda ljudi jer su imali realne probleme sa moderacijom i administracijom (salve ličnih uvreda od strane istih) - po političkoj i etničkoj liniji... Želi li neko možda to da se uvede? Možda bude bolje...

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Sa jednog foruma je skoro došla najezda ljudi jer su imali realne probleme sa moderacijom i administracijom (salve ličnih uvreda od strane istih) - po političkoj i etničkoj liniji... Želi li neko možda to da se uvede? Možda bude bolje...
        ja vam iskreno ne bih preporucio takvo iskustvo.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Obicno su problemi na visim spratovima, ovde je "problem" u podrumu? Jezicko odeljenje, pa je svasta moguce

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            A i malo je glupo traziti posebnu temu za svoj muzicki ukus pri tome omalovazavajuci tudji ukus. Zamisli kada bi svaki forumas zahtevao isto.
            Sve što sam napisao je u nekom šaljivom tonu bez namjere da ikoga omalovažavam. Nisam ja tražio posebnu temu, tema je postojala i ukinuta. To što sam je spomenuo u par navrata, postoji razlog - priča oko ukidanja UV se nastavila pa mi se činilo glupo da ne spomenem kolateralnu štetu. Muzički ukusi su različiti, kad hoćeš narodnjake odeš u kafanu gdje se pušta ta vrsta muzike i ne tražiš da ti puste Stonse - i obrnuto

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Sve što sam napisao je u nekom šaljivom tonu bez namjere da ikoga omalovažavam. Nisam ja tražio posebnu temu, tema je postojala i ukinuta. To što sam je spomenuo u par navrata, postoji razlog - priča oko ukidanja UV se nastavila pa mi se činilo glupo da ne spomenem kolateralnu štetu. Muzički ukusi su različiti, kad hoćeš narodnjake odeš u kafanu gdje se pušta ta vrsta muzike i ne tražiš da ti puste Stonse - i obrnuto
              Misliš? Ja na svadbi kod burazera ( normalno treštali narodnjaci, jbg. različitiji nismo mogli da ispadnemo) tražila Cepelin
              A posle 2 vina može i Ljuba Aličić...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Misliš? Ja na svadbi kod burazera ( normalno treštali narodnjaci, jbg. različitiji nismo mogli da ispadnemo) tražila Cepelin
                A posle 2 vina može i Ljuba Aličić...
                A vidiš, ta je opcija po našim mjerilima nenormalna - a da tražiš od rok benda da svira narodnjak to je normalna pojava
                A ovo ozbiljna-neozbiljna baš bi volio da te malo bace u vatru - mislim da bi napravila pomor na forumu kad ti dođe žuta minuta

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Misliš? Ja na svadbi kod burazera ( normalno treštali narodnjaci, jbg. različitiji nismo mogli da ispadnemo) tražila Cepelin
                  A posle 2 vina može i Ljuba Aličić...
                  Ja bih te izbacio sa svadbe pa da si mi i rodjena sestra
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    A vidiš, ta je opcija po našim mjerilima nenormalna - a da tražiš od rok benda da svira narodnjak to je normalna pojava
                    A ovo ozbiljna-neozbiljna baš bi volio da te malo bace u vatru - mislim da bi napravila pomor na forumu kad ti dođe žuta minuta
                    Nemam ja žute minute, posle svega što sam iskusila / prošla...

                    Originally posted by bici View Post
                    Ja bih te izbacio sa svadbe pa da si mi i rodjena sestra
                    Pa najjače i jeste što je bila svadba kod rođenog burazera a niko od mlađih nije hteo da bude " loš momak" pa meni zapalo...


                    Inače ako nekoga interesuje

                    Last edited by Marija81; 21-08-17, 18:57.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Nemam ja žute minute, posle svega što sam iskusila / prošla...
                      Imaš, imaš

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Imaš, imaš
                        Ma nisu to žute minute...Bar ih ja ne zamišljam tako.
                        Ili grešim?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Cepelin na svadbi. Pobogu Marija.

                          Comment


                          • Jesi li bar tražila ovu pomalo narodnjačku verziju

                            Comment


                            • To je orijentalna verzija ne narodjnacka
                              Druga je stvar sto su nasi narodjaci krali od orijentalaca
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Cepelin na svadbi. Pobogu Marija.
                                Evo stidim se

                                Originally posted by torpedo View Post
                                Jesi li bar tražila ovu pomalo narodnjačku verziju
                                Nisam
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X