Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra kad Aki dodje........

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Sutra kad Aki dodje........


        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Kako je krenulo, nece biti nikoga da doceka Aki-a.

          Comment


          • Sledeci je Princara sto pokusava da navuce Pobedi ban i to radi neuspesno vec neko vreme.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Svako je nekada dobio po koji ban, samo Pobeda nije. Mislim da je krajnje vreme da se to promeni
              Што мене чини квалификованим за функцију

              Чекамо повратак Акија и онда иде револуција и смена читаве администрације. Слободу нам нико неће дати, морамо сами да је узмемо

              Comment


              • Kako je krenulo svi cemo na kolektivni godišnji odmor
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Prema proverenim informacijama Aki je krenuo iz Banovića, juri koliko može, očekuje se sutra njegov dolazak.

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Што мене чини квалификованим за функцију

                    Чекамо повратак Акија и онда иде револуција и смена читаве администрације. Слободу нам нико неће дати, морамо сами да је узмемо
                    Mislim da bi i tebe trebalo - cito onako reda radi. Taman da se vratis za finale Gejmotrona, pa da mozemo da zatrpavamo temu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Kako je krenulo svi cemo na kolektivni godišnji odmor

                      Nece svi.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Mnogi ste prekardašili dobro od sinoć i napravili stvari koje se ne rade i znate da su zabranjene. Iznošenje moderatorskih razgovora, odbanovan jedan forumaš, nekoliko uvreda i provokacija, čemu sve to? Forum je mjesto koje svi dijelimo i nema potrebe za takvim glupostima i hirovima. Ovo vam ja pišem koji sam se u početku žalio na sve i svašta dok nisam shvatio ovo prethodno napisano, pa me Mandušić banuje Može se zajebavati i na drugi način, bar je ovdje svašta dozvoljeno. Neki su dobili ban a neki će ga tek dobiti. Kad se vratite očekujem da se pomirite ili bar ignorišete, ako ne zbog vas, onda zbog nas koji to ne moramo čitati. Nemam ovdje ništa protiv bilo koga pa svi ovo shvatite kao dobronamjernu kritiku.
                        Mogli bi i da se ugledate kako funkcioniše dio foruma koji nije postojao dok nisu stigli novi članovi, pa idemo sad i njih prozivati Svi članovi su jednaki, nema novi i stari.

                        Pozdrav do sledećeg saopštenja i Gokua za Super Admina a mene za njegovog zamjenika, Princoni sekretar

                        Comment


                        • Ako ce neko da mi plati drugi godisnji, ja rado odoh opet.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Mnogi ste prekardašili dobro od sinoć i napravili stvari koje se ne rade i znate da su zabranjene. Iznošenje moderatorskih razgovora, odbanovan jedan forumaš, nekoliko uvreda i provokacija, čemu sve to? Forum je mjesto koje svi dijelimo i nema potrebe za takvim glupostima i hirovima. Ovo vam ja pišem koji sam se u početku žalio na sve i svašta dok nisam shvatio ovo prethodno napisano, pa me Mandušić banuje Može se zajebavati i na drugi način, bar je ovdje svašta dozvoljeno. Neki su dobili ban a neki će ga tek dobiti. Kad se vratite očekujem da se pomirite ili bar ignorišete, ako ne zbog vas, onda zbog nas koji to ne moramo čitati. Nemam ovdje ništa protiv bilo koga pa svi ovo shvatite kao dobronamjernu kritiku.
                            Mogli bi i da se ugledate kako funkcioniše dio foruma koji nije postojao dok nisu stigli novi članovi, pa idemo sad i njih prozivati Svi članovi su jednaki, nema novi i stari.

                            Pozdrav do sledećeg saopštenja i Gokua za Super Admina a mene za njegovog zamjenika, Princoni sekretar
                            Само њега немојте

                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Mislim da bi i tebe trebalo - cito onako reda radi. Taman da se vratis za finale Gejmotrona, pa da mozemo da zatrpavamo temu.
                            Нека, нека, надам се да ће изаћи раније епизода, па не би вредело да ме банују сада

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Mnogi ste prekardašili dobro od sinoć i napravili stvari koje se ne rade i znate da su zabranjene. Iznošenje moderatorskih razgovora, odbanovan jedan forumaš, nekoliko uvreda i provokacija, čemu sve to? Forum je mjesto koje svi dijelimo i nema potrebe za takvim glupostima i hirovima. Ovo vam ja pišem koji sam se u početku žalio na sve i svašta dok nisam shvatio ovo prethodno napisano, pa me Mandušić banuje Može se zajebavati i na drugi način, bar je ovdje svašta dozvoljeno. Neki su dobili ban a neki će ga tek dobiti. Kad se vratite očekujem da se pomirite ili bar ignorišete, ako ne zbog vas, onda zbog nas koji to ne moramo čitati. Nemam ovdje ništa protiv bilo koga pa svi ovo shvatite kao dobronamjernu kritiku.
                              Mogli bi i da se ugledate kako funkcioniše dio foruma koji nije postojao dok nisu stigli novi članovi, pa idemo sad i njih prozivati Svi članovi su jednaki, nema novi i stari.

                              Pozdrav do sledećeg saopštenja i Gokua za Super Admina a mene za njegovog zamjenika, Princoni sekretar
                              Kronos podrumar.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Нека, нека, надам се да ће изаћи раније епизода, па не би вредело да ме банују сада
                                Tu si se dobro izvukao
                                Moguce je to sto tvrdis, tako da cekamo sa nestrpljenjem.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X