Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Sto pratis Tenis?

    Da pratis samo fudbal drzala bi ti i dalje baterija tog loseg kineza
    Kako što brate, napadam titulu. Ne prati se suicide vidim ccc

    Samo da se ogradim, već dva dana šljaka, ali sam se nadao da ce izdržati i do sutra, ali jbg sjebaste me Jax, Mara i ti s kokicama

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Nema me dva dana na forumu i vidi šta me doceka, neke stvari se pišu koje veze nemaju sa forumom, a kamoli sa sportom, ne znam šta reći, spustite loptu na vreme, ako nastavite ne piše nam se dobro
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Sto pratis Tenis?

        Da pratis samo fudbal drzala bi ti i dalje baterija tog loseg kineza
        Ako te čuje Vlajko ova večerašnja rasprava biće ti dječija igra.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ne pratim ja teniss uopste. A kamoli te samoubice

          Originally posted by Jax Teller View Post
          Ako te čuje Vlajko ova večerašnja rasprava biće ti dječija igra.

          Stoji neko jaci od Vladana iza mene.


          Originally posted by ACM Dejan View Post
          Nema me dva dana na forumu i vidi šta me doceka, neke stvari se pišu koje veze nemaju sa forumom, a kamoli sa sportom, ne znam šta reći, spustite loptu na vreme, ako nastavite ne piše nam se dobro
          Dugo je bilo dobro. Sad samo lose. Anarhija.

          Kako bi rekao pokojni Heat u Dark Knight-u
          Spoiler
          Last edited by l1m4r; 20-08-17, 22:12.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Mene zanima sta je sa fiksnim, nema ga vec nedelju dana, njegovo misljenje strucno bi ovde dosta toga resilo.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Otputovao je negde na 10ak dana, ne moze on bez Akija
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Mene zanima sta je sa fiksnim, nema ga vec nedelju dana, njegovo misljenje strucno bi ovde dosta toga resilo.
                Na moru fiksni, izgleda da je odsjeo kod Baneta.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Ja tebe ne mrzim za mržnju treba da ima neke emocije ali ti si mi potpuno nebitna gledam te kao što gledam kamen na ulici. Obratio sam ti se zato što si se prva javila kada je Rosso napisao post u onoj temi i sad vidim da sam pogrešio.

                  Hvala Frešku što mi je skinuo warm i izvinite još jednom ostali na ovoj frci.
                  Kamen?
                  Odlicno, ali zamisli da sam veliki i neki sa strane...a ne kamencic koji sutiras onako uz put, kad god ti se prohte.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Kako što brate, napadam titulu. Ne prati se suicide vidim ccc

                    Samo da se ogradim, već dva dana šljaka, ali sam se nadao da ce izdržati i do sutra, ali jbg sjebaste me Jax, Mara i ti s kokicama

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    Evo prelazimo na kikiriki, semenke
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Na moru fiksni, izgleda da je odsjeo kod Baneta.
                      Hahaha, znaci to je u pitanju, vidim ja nesto mi neobicno, utihnula i tema o zenama.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Na moru fiksni, izgleda da je odsjeo kod Baneta.
                        Bane napravio Swing zurku, pa uvodi fiksnog kao stalnog clana.

                        Comment


                        • Zahvaljujem se Marliju na nadimku, bas mi se svidja Aleksoni hHhaha

                          Comment


                          • Nemoj to, tek tad mi ne gine punjač.. Teška zaraza.
                            Daj pistaće, i onu su zaraza, al' kad vidiš pakovanje od 250 dindži, zaustaviš se bez nekih većih poteškoća

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Bane napravio Swing zurku, pa uvodi fiksnog kao stalnog clana.
                              Nije čudo što je fiksni pisao za Baneta ovdje da je on najveći šmeker na forumu.

                              Sad su haman kumovi.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Nemoj to, tek tad mi ne gine punjač.. Teška zaraza.
                                Daj pistaće, i onu su zaraza, al' kad vidiš pakovanje od 250 dindži, zaustaviš se bez nekih većih poteškoća

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Dogovoreno
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X