Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madrid zašto kačaš ovakve stvari i zašto uopšte pričaš o njima? Ne kontam poentu ali mogu ti reći da ćeš opet popiti neki ban od mesec dana ako nastaviš ovu neku spiku da pričaš zato što su ovo osetljive teme za ovakav forum ..
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Je l ko gledao Bilanovića sad na Balkan info? Gang ti gledaš Tešanović Tešu . Pre je Bilan bio kod Marića. Generalno ne gotivim te neke narkomanske tipove i priče ali oba puta je bilo zanimljivo slušati ga... pa ko voli...

      Comment


      • @Gangaric

        Ok, skinuo sam, ne zelim ban, mada sada stvarno ne vidim sta sam lose okacio. Ako mozes da mi pojasnis ovde ili PM svejedno.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Je l ko gledao Bilanovića sad na Balkan info? Gang ti gledaš Tešanović Tešu . Pre je Bilan bio kod Marića. Generalno ne gotivim te neke narkomanske tipove i priče ali oba puta je bilo zanimljivo slušati ga... pa ko voli...
          Gledao sam ga kod Marća kod Teše nisam još uvek, opasna neka priča sa onim drogama u J.Americi
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gledao sam ga. Super intervju. Sadrzajna zivotna priča koju vredi poslušati, ima i gadosti ali ok. Par sjajnih intervjua u nedelju dana - Gutović, Bilanović, Dundjer

            Je l vredi pogledati i njegov intervju kod Marića?
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Dobar je intervju kod Marića, fino se i Milomir ponašao obzirom kakav je
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Pa to, Rićma mi je antipatičan, mada sam ga pratio pomalo pre b infa, čisto zbog gostiju
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Pazi, ja bih prvo gledao kod Mareta pa Balkan Info. Kod Mareta je sadržajnije. Zovem ga Mare jer ga Vučićević tako zove...

                  Dobio sam želju da odem do Buenos Ajresa... što je najjače nije skupo uopšte, samo nisam našao agencijske aranžmane. I treba ubosti dobar let, a on je oko 1200 pa naviše povratna. Ali inače tamo otići mislim da može da se prodje kao negde na primorju, za sličan novac. Sem tog leta.

                  Al najjače kad ga Teša mali napaljenko pita za žene u Argentini, kao da li bi mogao neko odavde da bude sa njima tamo, sav se uspalio dok priča... Ili kad ga pita da li je žvakao lišće koke, ovaj mu kaže JOK TI SI- plač.

                  Comment


                  • Odgledao sam i ja danas ovaj iz Balkan Infa, opasan je Tešoni kopira Marića sa tu nekim gostima ali je gotivno odradio intervju nije iritantan kao Rićma. I onaj deo kad je Aca rekao Teši "jok ti si" je prejak Gotivan intervju skroz malo su skrenuli sa političkih tema na neke životne i jeste čovek teški koman ali jbg prošao je sve i svašta možeš dosta da naučiš iz ovih njegovih priča. Ali po meni najbolji utisak je ostavio Lane Gutović, kakav je to kralj sarkazma i koliko je taj čovek inteligentan da je to neverovatno. Samo treba znati da ga slušaš između redova
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ma Tesa je genijalac poceo je sad sa Miroljubom da planinari po nekim vukojebinama ovamo u CG po saborima,boli ga ku.ac,pravi tradicionalni domacin starog kova.

                      Comment



                      • Comment


                        • Comment


                          • Šokantno!!!!!!
                            Last edited by E1_PG; 19-08-17, 16:32.

                            Comment




                            • Subjektivno najbolji koncert na BF, mada ovde nisam ni video do malocas o cemu se radilo.Stekao sam utisak da obezbedjenje na festivalima reaguje previse agresivno.

                              Comment


                              • Jel ovi u pozadini skandiraju Vučiću
                                Ruku na srce takve likove treba iztanburati.

                                Comment

                                Working...
                                X