Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Ne smem da kažem Dulencetu smeta što iznosim stvari iz svog privatnog života,više voli kada sam tajanstven
    Pusti sad to.Gde je mito?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Ne smem da kažem Dulencetu smeta što iznosim stvari iz svog privatnog života,više voli kada sam tajanstven
      Nema me neko vreme a ti poludis bez mene ...
      Ne smeta to meni, opet mesas cinjenice i osecanja.
      Cinjenica je da ti delis svoj zivot ovde sa svima, a osecanja moja ili bilo cija nemaju veze sa tim.
      Nikada neces nauciti Neozbiljni decace.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Gangaricu pesma za tebe

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Pusti sad to.Gde je mito?
          Cela tema dole je mito sa sve manekenom kao prvom zvezdom

          Originally posted by Sandugp View Post
          Nema me neko vreme a ti poludis bez mene ...
          Ne smeta to meni, opet mesas cinjenice i osecanja.
          Cinjenica je da ti delis svoj zivot ovde sa svima, a osecanja moja ili bilo cija nemaju veze sa tim.
          Nikada neces nauciti Neozbiljni decace.
          Nedostajao si mi
          Last edited by Lord Gangarić; 13-08-17, 19:45.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Samo jednom srce voli
            samo jednom dusa boli
            sve ostalo, sve je lazno
            sve ostalo nije vazno
            sve ostalo, sve je lazno

            Comment


            • Šandu jesi čuo nekad ovu pesmu,verovatno jesi bila je hit pre petnaestak godina

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nema sta da ti bude nejasno, njih par privatizovalo temu...
                Ovo ne bi bilo moguće na Ujedinjenom Vinjaku.

                #samokazem

                Temu pod ključ.

                Comment


                • #posveceno

                  Last edited by Rossonero; 13-08-17, 23:32.

                  Comment


                  • #takodjeposveceno

                    Comment


                    • #D

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Dobar dan svima na forumu, pozdrav za nove clanove. Nadam se da se dobro osecaju ovde. Pozdrav i starim clanovima(banovanim i nebanovanim).Evo me nakon duge pauze. Necu komentarisati ban i njegovu duzinu jer je stavrno suvisno, a uostalom je i protiv pravila forum.

                        Ipak, zelim da iskomentarisem par stvari oko bana, i dogadjajima koji su se desili za vreme. Ali drzacu se pravilnika foruma.

                        1. tema UV je imala moju puno podrsku, i iskreno zeleo sam da opstane. Nazalost nije, nema veze, ne bih se mnogo vracao na to.

                        2.Sto se dogadjaja za vreme mog bana, prvo prilicno mi je glupo bilo ono kvotiranje i rangiranje ko ce prvi da dobije ban, kada sam ja jedan od najtolerantnijih clanova foruma, koji nikad ne vredja i ne ulazi u svadju, samo u poneku diskusiju, koji kada drugi sagovornik predje granicu u toj diskusiji precutim i predjem preko toga, a prihvatam i sale na moj racun. Hvala Olji i Mariji sto su napisale. Verujem da 90% clanova ovde uopste nema pojma kako i zbog cega sam ja dobio ban(i ovi koji su davali kvote spadaju u tu grupu). Vrv misle da je to bila neka svadja sa Akijem, gde sam ja poceo da psujem vredjam na ovoj ili onoj osnovi, ili licno nesto, sto nema veze sa istinom. Prvo ovo je bio moj prvi(nadam se i poslednji) ban, a nikad nisam ni opomenu dobio. Ali bitno da se od mene ocekuje odmah prvog dana novi ban, cim izadjem( i to na kvotu 3 eeejjj bre haha, sto je malo, malo je ljudi hehe, hajde da ste stavili 103 pa i da razumem)

                        3. E sad ovo sto cu da napisem nema veze sa banom, ali ima veze sa tim kako je doslo do njega, ne u smislu kako, na osnovu cega(znam ja tacno zasto sam ga dobio, nego kako je Ak47 procitao taj komentar).

                        Za vreme mog bana (posle nekih 10 dana, prvih 10 dana sam bio ljut i nisam ulazio na forum skoro uopste, poceo sam da razmisljam, nesto mi se nije uklapalo. Ja sam komentar koji je dobio ban napisao mislim dan-dva pre nego sto je on usledio. Potom je usledilo jos pregrst komentara drugih, a i mene samog, na ko zna koliko razlicitih tema ovde u pricaonici. Posto znamo koliko je Ak47 "aktivan" u pricaonici i koliko cesto pise ovde, a saznao sam da cak ni najaktivniji admin ovde, Bojana, nije videla taj post, znaci nema skoro nikakve sanse da je AK47 listao 10ak i vise strane ili random kliknuo tu stranicu i naleteo na moj komentar. Znam iz jos jednog razloga jer da je citao komentare, video bi kontekst(sadrzaj) cele te price i komentare posle i mozda mi ne bi dao ban. Zbog toga sam dosao do jedinog moguceg zakljucka, a to je da je neko namerno adminu prijavio komentar, potpuno izvucen iz konteksta, bez ikakve sire slike o toj celoj prici, bez Oljine opomene i mojih komentara vezanih sa to, sa ne znam kojim ciljem. Vidim (citam) da se nesto slicno Akiju desilo, (neko treci je poslao nesto umesto fiksnog) iako nisam tacno upucen sta se desilo, a taj deo je obrisan. Poenta je (ako sam u pravu i ne gresim kako je sve pocelo, ako jesam izvinite na mojoj losoj proceni), ako ti nesto zasmeta, obrati mi se licno i reci to nije u redu, ja uvek prihvatam zamerke i kritike(rosso mi jos davno kad je bila ona rasprava na PL preko PM napisao komentar, koji sam ja prihvatio i prestao da ulazim u onu polemiku koja je tad bila.) Ako ti vec toliko smeta da hoces da prijavis adminu(takodje potpuno razumem) onda nemoj da radis cherrypicking nego mu daj kompletnu sliku. Opet mozda gresim, mozda je Ak47 sve citao i na osnovu svega sam dao procenu, gledam samo verovatnocu, koja ne iskljucuje druge opcije.

                        4. Moram da napisem nesto sto je i Bojana opomenula, a sto nikako nije ok. A to je provociranje nekih clanova(Akija, fiksnog, i neke druge ponekad). Stece se utisak kao da su oni bikovi u koridi, a vi im masete crvenom zastavom i namerno cekate da puknu. Ili detetu masete sladoledom pred nosem, da bi ste pokrenuli njihovu polemiku, koja ide u nedogled, jer eto uzivate u tome, da citate njihove stavove koji se kose.

                        Eto to bi bilo to, citao sam sada uporedo pravilnik, jer ne zelim da predjem pravila, a opet zelim da dam neko svoje misljenje, iako ne mogu bas potpuno, jer postoje pravila, ali eto bar u nekoj meri. Pozdrav svima jos jednom, necu se vracati na ovaj komentar i nabrojane situacije.

                        Comment


                        • Bienvenido de nuevo Madrid
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Verujem da 90% clanova ovde uopste nema pojma kako i zbog cega sam ja dobio ban(i ovi koji su davali kvote spadaju u tu grupu).
                            A 10% zna? U koju grupu ja spadam jer nisam imao pojma da si banovan?

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Necu komentarisati ban i njegovu duzinu.

                              Ipak, zelim da iskomentarisem par stvari oko bana.
                              Iskomentariso si svoj ban samo tako.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Uopste, ali uopste nisam, procitaj pravilnik, napisacu ti na PM sad posto ovde ne sme.

                                Comment

                                Working...
                                X