Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AHHAHAHHAHA Nemoj Gangaricu to da mu radis, vidis sta se desava kada se igras sa necijim osecanjima

    Comment


    • Stidim se sebe i svojih postupaka
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Dušane izvini što sam ti povredio osećanja neću više
        I dalje izbegavas odgovor, zato sto ne mozes da ga smislis. Strasno neozbiljno.
        Evo sada i za ostale forumase. Neka znaju svi cisto da vide koliko si neozbiljan:
        Gangaric i ja smo naime bili u odlicnim odnosima do pre nekog vremena. Zasto vise nismo ja ne znam. Znam samo da je pre nekog vremena poceo da me pljuje po forumu samo tako - nicim izazvan. A nesto malo pre toga, ja upoznam neke Sapcane javim njemu cisto da vidim poznaje li te ljude i ne dobijem nikakav odgovor. Pomislio sam nije video verovatno, nakon nekog vremena posaljem jos jednu poruku i na nju mi ne odgovori. Pocnem da razmisljam da je nesto ljut na mene. Ali je problem sto ne mogu da se setim nekakvog razloga (sto je i logicno jer razlog i ne postoji, u tom trenutku sam pomislio da nisam nesto napisao sto bi ga povredilo, uvredilo i slicno - licno njega ili njemu neku dragu osobu tipa Ziru). Nedugo nakon toga Gangaric krece da me pljuje po forumu kao sto sam napomenuo na pocetku posta i tada dobijem definitivnu potvrdu da je ljut na mene.
        Onda je poceo da prevazilazi granice, pa sam bio prinudjen da mu odgovorim nekoliko puta (zao mi je sto sam te verbalno ispreslisavao Gangaricu, ali sam si trazio) i vremenom to preraste u ovo ..... Cak sam mu ja poslao jos jednu poruku u kome ga pitam gde sta i kako sam ga izneverio, povredio, izdao i slicno. I na nju sam dobio ovakav odgovor:
        A sa tobom sam zahladnio odnos zato što si dvosmislen čovek i što nemaš svoje ja.Zinulo ti je dupe za funkcije i u stanju si sve žive da prodaš da bi se uvukao u dupe pojedinim ljudima na forumu.
        Znaci ne moze covek da nabroji jednu jedinu konkretnu situaciju gde sam ja njega povredio, uvredio i slicno. A svi koji me znaju ovde (a znaju me mnogi, neki malo vise, neki malo manje) znaju koliko mene "funkcije" na forumu interesuju. Tako da ga od tada smatram neozbiljnim.
        Ako takva situacija(je) postoji a on ne moze da je se seti - onda ne znam sta da kazem \
        Ako ju je "samo" izmislio - onda tek ne znam sta da kazem
        Toliko od mene na tu temu. Ovo cisto da se zna o cemu se radi i da ne budu ljudi u rebusu.
        Last edited by Sandugp; 13-08-17, 17:27.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kako lepo pišeš ove tekstove prosto budem ponosan da delim isti forum sa tobom Sve si u pravu ljubi te brat
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Pa naravno da sam u pravu. Jok dozvolicu sebi da se mlatim ovde 100 godina sa tobom a da nisam u pravu. Kao sto ti dozvoljavas
            Jer Gangaricu crni sine, da imas sta da kazes ti bi vec rekao. Ali posto ne umes i nemas onda je cutanje jedino sto ti preostaje.
            Cuti - potvrdi - stavi srculence -
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Uništio si me za sve muškarce posle tebe
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Fali ti srculence. Neozbiljni decace.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nemoj tako jako Dušane znaš da sam osetljiv
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • E tako je vec bolje. Neozbiljni!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sve za tebe

                      Nego opet kršiš pravila nemoj molim te ako budem ostao i bez tebe udaviću se u kadi vinjaka

                      4.1 Zabranjeno je svako vređanje i omalovažavanje ostalih korisnika foruma kao i iskazivanje mržnje i netrpeljivosti prema rasnoj, verskoj, nacionalnoj, polnoj, političkoj i svim drugim oblicima društvene pripadnosti i različitosti! Za bilo kakvu vrstu vređanja članova, automatski sledi ban!
                      A ti me nazivaš neozbiljnim,ja sam za "samo bahato" dobio ban od 24 sata

                      4.12 Zabranjeno je postavljati javno privatne poruke drugih korisnika bez dozvole autora te privatne poruke!
                      Nisam ti doyvolio da postaviš moju privatnu poruku Moj brat Aki je dobio ban od dve nedelje zbog sličnih stvari Molim te pazi šta radiš
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Pa kada si neozbiljan, to nije uvreda, to je cinjenica. Cinjenica koju sam ja u onom malo poduzem postu fino objasnio. Drugo, izjaviti za nekog da je neozbiljan po defoultu nije uvreda. Valjda toliko znas.
                        Naravno da ne dozvoljavas jer se plasis istine Gangaricu. I jos nesto, privatnu poruku si poslao meni, da je ona bila upucena nekom drugom, pa ja nekako dosao do nje i objavio je to bi vec bila druga stvar, ali posto nije - zao mi je.
                        Neozbiljni.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Uništio si me Šandu
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • A moj dobri brat Bane primorski je najstroze opomenut zbog zelje da izjavi ljubav jednoj forumašici, posle čega se samouklonio na par dana. Dok je vama to dozvoljeno
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Uništio si me Šandu
                              Srculence covece, zar si ga vec zaboravio?
                              Neozbiljni.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Srculence covece, zar si ga vec zaboravio?
                                Neozbiljni.
                                Jao izvinjavam se,ne mogu da dođem sebi od ovog uništenja što si mi priredio,sve za tebe lepi
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X