Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi volim vas sve, svi ste dio ovog sataraša. I kad se Gang napije i kad Aki sere o velikom vodji i kad Fiksni kontrira i kad Limeni poentira i kad se Dusko pojavi s nekim teorijama koje fakat piju vode, i kad nas Goku natjera da se zapitamo, i kad se Princoni podsjeti da svi imaju neka prava, i kad Bici dodje i bocne iz tame, i kad Bice objasni da nije Bice (a predobar forumas), kad Zola prestane biti biti politicki korektan, i kad Reise preuzima primat na NBA, i kad nas papi dere na haxu, i kad nas dale dere na haxu, i kad se Rosso prestane opijati nego pocne piti ko gospodin, i kad realnost postane nerealnost, i kad Djordje pogleda Romu, a pobjeda ime preimenuhe u latinicu, brajko pocne gledari EPL, pixi pocne biti optimista, mark it da sansu narodnjacima, i kad olja razumije salu(jebacee mi mater) i kad bokica pocne gotivit mace, kad mare prestane gledat s muzem forum i kad bane prestane gotivit mace, kad deki prekine pisat pjesme, i ono glavno kad Vlajko kupi samsunga

    I tad cu vas voljeti
    Last edited by Jax Teller; 13-08-17, 03:11.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Voliš li me kad sam mrtav pijan, voliš li me kad sam Zoran Šijan... razbio sam se kao nesreća. Gang ti bi varao ženu ludače jedan sa forumsšicom. Ako tebra. Samo budi pravedsn pusti da i tebe źena vara. Šta ge briga.

      Fiksiniccne idi nigde, ko çe čitati rorum bez tvojih postova brste moj.


      Voleo bi da Bane izadje sa mnom u grad. Upučujem mu javni ooziv za river i 94 ima sve što voli.

      Comment


      • Tako je braćo let the vinjak flow through you
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Da iskoristim ovo lepo vreme,
          i pokrenem neke nove teme.
          Na youtubu sad se obruc steze,
          Despacito samo rekorde veze.
          Da je hit,tu nema dileme
          Justin Bieber sad ima probleme.
          Despacito da stignu svi se sada trude,
          Luis Fonsi moze bez brige da bude.
          Ovaj hit sad se stalno slusa
          nogi ga pevaju ispod tusa.

          .........................................

          I na kraju jos nesto da kazem:
          Od Hilari i Trumpa
          do Merkel i Makrona
          politike se konacno
          resila tema ova
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            a ovo sa Sandugp,ne znma sta da kazem al vidim nagazili ste, vi znate najbolje o cemu je rec
            Gde nagazili, nema to veze sa istinom. Od Gangarica samo dobijam poruke ljubavi i podrske. Barem ja to tako vidim, A posto sam stariji i iskusniji od njega, trudim se da mu pomognem kada god sam u prilici. Sto on vrlo ceni i neretko me pita za savet.
            Sada nije oduvek bilo ovako, jedno vreme je bio strasno ljut na mene - i dalje nece da mi kaze zasto (ne moze da se seti ili ne zeli ili je jednostavno umislio nesto, ko ce ga znati) - ali uvideo je svoju gresku i to je najbitnije.
            Sada ne mogu da dodjem do daha od njega koliko mi na svakom koraku pruza paznje i ljubavi. Pomisljao sam cak da je ono sto je (Ne)realni napisao pre neki dan istina, ali sam brzo odbacio tu mogucnost, jer nije Gangaric taj tip.
            Sve u svemu ovako je odlicno, ne treba nista menjati svima lepo svi zadovoljni.
            Sem Malog koji nepravedno cami u banovicima - ispade on kolateralna steta ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment




            • Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Gledao gostovanje Prilepka u Balkan Infu pre neki dan, bio je skroz ok i jedino sto nije valjalo je sto je prekratko trajao intervju.

                Mislio sam da fura drugaciji imidz, kada su gostovali kod Kesica pre godinu dana mislio sam da je imao kratku kosu.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Ljudi volim vas sve, svi ste dio ovog sataraša. I kad se Gang napije i kad Aki sere o velikom vodji i kad Fiksni kontrira i kad Limeni poentira i kad se Dusko pojavi s nekim teorijama koje fakat piju vode, i kad nas Goku natjera da se zapitamo, i kad se Princoni podsjeti da svi imaju neka prava, i kad Bici dodje i bocne iz tame, i kad Bice objasni da nije Bice (a predobar forumas), kad Zola prestane biti biti politicki korektan, i kad Reise preuzima primat na NBA, i kad nas papi dere na haxu, i kad nas dale dere na haxu, i kad se Rosso prestane opijati nego pocne piti ko gospodin, i kad realnost postane nerealnost, i kad Djordje pogleda Romu, a pobjeda ime preimenuhe u latinicu, brajko pocne gledari EPL, pixi pocne biti optimista, mark it da sansu narodnjacima, i kad olja razumije salu(jebacee mi mater) i kad bokica pocne gotivit mace, kad mare prestane gledat s muzem forum i kad bane prestane gotivit mace, kad deki prekine pisat pjesme, i ono glavno kad Vlajko kupi samsunga

                  I tad cu vas voljeti


                  You must spread some Reputation around before giving it to Jax Teller again.

                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Ljudi volim vas sve, svi ste dio ovog sataraša. I kad se Gang napije i kad Aki sere o velikom vodji i kad Fiksni kontrira i kad Limeni poentira i kad se Dusko pojavi s nekim teorijama koje fakat piju vode, i kad nas Goku natjera da se zapitamo, i kad se Princoni podsjeti da svi imaju neka prava, i kad Bici dodje i bocne iz tame, i kad Bice objasni da nije Bice (a predobar forumas), kad Zola prestane biti biti politicki korektan, i kad Reise preuzima primat na NBA, i kad nas papi dere na haxu, i kad nas dale dere na haxu, i kad se Rosso prestane opijati nego pocne piti ko gospodin, i kad realnost postane nerealnost, i kad Djordje pogleda Romu, a pobjeda ime preimenuhe u latinicu, brajko pocne gledari EPL, pixi pocne biti optimista, mark it da sansu narodnjacima, i kad olja razumije salu(jebacee mi mater) i kad bokica pocne gotivit mace, kad mare prestane gledat s muzem forum i kad bane prestane gotivit mace, kad deki prekine pisat pjesme, i ono glavno kad Vlajko kupi samsunga

                    I tad cu vas voljeti
                    Volimo i mi vas k'o što već rekoh.

                    Kol'ko vidim Gang Sanduu ( ili beše obrnuto ) izjavljuje ljubav...
                    Ako drugovi samo se volite...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Volimo i mi vas k'o što već rekoh.

                      Kol'ko vidim Gang Sanduu ( ili beše obrnuto ) izjavljuje ljubav...
                      Ako drugovi samo se volite...
                      Marija lepo je što nisi homofobična, ali ako nastave ovako obojica idu na ignore.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Gde nagazili, nema to veze sa istinom. Od Gangarica samo dobijam poruke ljubavi i podrske. Barem ja to tako vidim, A posto sam stariji i iskusniji od njega, trudim se da mu pomognem kada god sam u prilici. Sto on vrlo ceni i neretko me pita za savet.
                        Sada nije oduvek bilo ovako, jedno vreme je bio strasno ljut na mene - i dalje nece da mi kaze zasto (ne moze da se seti ili ne zeli ili je jednostavno umislio nesto, ko ce ga znati) - ali uvideo je svoju gresku i to je najbitnije.
                        Sada ne mogu da dodjem do daha od njega koliko mi na svakom koraku pruza paznje i ljubavi. Pomisljao sam cak da je ono sto je (Ne)realni napisao pre neki dan istina, ali sam brzo odbacio tu mogucnost, jer nije Gangaric taj tip.
                        Sve u svemu ovako je odlicno, ne treba nista menjati svima lepo svi zadovoljni.
                        Sem Malog koji nepravedno cami u banovicima - ispade on kolateralna steta ...
                        E moj Dušane nisam ja promenio mišljenje o tebi i dalje mislim sve najgore ali eto želim da te iskoristim da mi pomogneš da osvojim srce jedne forumašice
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Iskusno Gang, svim i svacim do krajnjeg cilja

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                            Iskusno Gang, svim i svacim do krajnjeg cilja
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              E moj Dušane nisam ja promenio mišljenje o tebi i dalje mislim sve najgore ali eto želim da te iskoristim da mi pomogneš da osvojim srce jedne forumašice
                              Vidim, do skora ti je svaki drigi post bio upucen meni ili aludirao na mene, a od skora svaki.
                              Ne znam koliko kapiras sva pravila ovog foruma, tj umes li da oh tumacis uopste ali iz maloprepomenutog bi se reklo da ti to nije jaca strana. Jer to sto radis je za ban, s tim sto imas srece sto ja ne marim i ne smeta mi.
                              Jadno je to kada mislis za nekoga sve najgore a kada ti taj neko trazi da mu das konkretnu situaciju ili situacije zbog cega je to tako to cutis kao mutav. Zato sto takvih situacikai nema, zato sto su verovatno konstruisane u tvojoj glavi, ali posto ti se iz postva vidi da imas problema sa izrazavanjem tacnije da ne umes najboljeda preneses ono sto mislis i sto ti je na dusi, onda verovatno zbog toga zakucas, pa ono sto si izmislio ne umes da izneses ovde.
                              Ti mislis o meni sve najgore a ne poznajes me i nemas nista konkretno da mi zameris. Iz tih stavki proizilaze samo dva logucna zakljucka:
                              Ili si ljubomoran na mene.
                              Ili si jednostavno prso.
                              Moguce da je i jedno i drugo ali posto ipak ne verujem da toliki debil pitacu te samo ovo:
                              Cemu ta ljubomora Gangaricu?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Dušane izvini što sam ti povredio osećanja neću te više nikada tako iskoristiti i odbaciti obećavam
                                Last edited by Lord Gangarić; 13-08-17, 16:59.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X