Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Meni se kod te H&M marke bar sto se tice muskih stvari nista ne svidja ,i nikad nista nisam kupio
    Isto, ali imaju za decu zanimljive garderobe.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Brend ko svaki brend
      Za svakog moze ponekad da se nadje nesto, a i nije uvek tako.
      Bilo je i bezuspesnih ulazaka, ali i bas zadovoljnih posle svega... i to zajedno sa muskim clanom.
      Last edited by miloolja; 11-08-17, 09:59.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ok je H&M mada su uglavnom bezuspesni ulasci sto kaze Olja

        Ja uglavnom kupujem u Zari i Benetonu, najpriblizniji su nekom mom stilu, obavezno jeans u Pull & Bear kad sam u BG pa svratim do Usca

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ili onaj što zna sve, radi sve, u sve se meša i uzima (otima) najviše?
          Taj taj
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Bolje da si me pitao kakav je sladoled ili da li ga imaju uopste...to ne bih znala.

            Jel preseko vrpcu?

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel viđao neko u malo većim marketima da ima da se uzme crni Ginis (Guinness) ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Kod nas niđe nema da se kupi dvolitra piva sa grejpfrutom ili limunom.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Jel viđao neko u malo većim marketima da ima da se uzme crni Ginis (Guinness) ?
                  Ovaj? Ne mogu da se setim je l sam ga uzeo u Rodi ili Disu. Mislim u Disu



                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Pivo sa grejpfrutom i limunom,Bane ima da te se odreknem preko novina mame mi moje Radmile

                    Papi nema u DIS-u gledao sam
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Moguce i da su bili neki dani piva tad

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Idem da trčim sad pa ću usput do Rode da skoknem ostalo mi bukvalno još Rodu i Tempo da proverim
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Bane je View Post
                          Kod nas niđe nema da se kupi dvolitra piva sa grejpfrutom ili limunom.
                          Napravi sebi limunadu, isto ti dođe.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Ja sam alergican na te Jelene od grejpa i limuna.
                            A Gang opet ide da se sprema za neki africki maraton.

                            Comment


                            • Gang savrseno vreme izabrao za trcanje
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Ja sam alergican na te Jelene od grejpa i limuna.
                                A Gang opet ide da se sprema za neki africki maraton.
                                Ja sam alergican na sve jelene. Uvek me boli glava od njih.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X