Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Još i lažeš.. nije pun od pre podneva... vidiš ja sam tebi poslala pp...al eto ti...

    A ceo post, koji se odnosi na mene je ispodpojasni... i uvredljiv, sreća pa se ne vređam tako lako....a moj je odgovor na tvoj... jbg tako to ide.
    Poslao sam ti poruku. Kada sam pogledao poslate poruke nije je bilo. Stvarno preteruješ sa agresivnošću.

    Ako se neko ovde lako vređa to si upravo ti.

    Originally posted by Победа View Post
    Одговорио бих ти ја Горане, али последњи пут када смо имали расправу ти ме назва острашћеним и напусти разговор, наравно нисам добио одговор.
    Podseti me šta nisam odgovorio, verovatno je bilo kasno pa sam otišao da sovim. Posle nisam čitao tu temu.
    Last edited by goku; 08-08-17, 19:30.

    Comment


    • Pa šta da ti kažem, ne znam.. nisam razumela, nisam, da sam te uvredila opet nisam.. nije mi se svidelo kako si mi se obratio, jer ja tebi tako nisam, a posle je sve reakcija na akciju... i onda sam preagresivna.. možda i jesam, nije isključeno... onda me lepo izbegavaš i bićemo mirni.. jer ti nisi jedini ovde na forumu, treba sve to preturiti preko glave.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by GOKU View Post
        Poslao sam ti poruku. Kada sam pogledao poslate poruke nije je bilo. Stvarno preteruješ sa agresivnošću.

        Ako se neko ovde lako vređa to si upravo ti.

        Podseti me šta nisam odgovorio, verovatno je bilo kasno pa sam otišao da sovim. Posle nisam čitao tu temu.
        Била је прича око навијања за Партизан у Европи, ја ти навео пример где ће исти профитирати с 30м евра и да то не одговара ривалима, а ти на то написао да смо сви ми острашћени и напустио расправу.

        Comment


        • Dobro je Olja, nesporazumem je krenuo kada sam citirao deo tvog posta u sasvim drugu svrhu, a vidi kako je eskaliralo.

          Ali znaj da nisam imao nameru da te ponižavam javno, iako si ti tako protumačila.[emoji53]

          To je to što se tiče mene na ovu temu.

          Comment


          • Meni je samo žao što ste zbog sitnih provokacija ukinuli temu (jukebox)koja nikome normalnom ne smeta.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Spustite malo tenzije, hvala
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Била је прича око навијања за Партизан у Европи, ја ти навео пример где ће исти профитирати с 30м евра и да то не одговара ривалима, а ти на то написао да смо сви ми острашћени и напустио расправу.
                E odlično što si me podsetio na ovo.[emoji3]

                Moj odgovor je da je to dobro za Zvezdu, kao što bi bilo i za Partizan u obrnutoj situaciji.

                Konkurencija pomaže da postaneš bolji, tera te da više radiš. Ako postaneš bolji od tako bogatog rivala znači da ćeš i u Evropi predstavljati određenu silu.

                Jedino ako vaš cilj nije da dominirate u ovome brlogu i povećavate broj zvezdica na dresu.

                Comment


                • Originally posted by GOKU View Post
                  E odlično što si me podsetio na ovo.[emoji3]

                  Moj odgovor je da je to dobro za Zvezdu, kao što bi bilo i za Partizan u obrnutoj situaciji.

                  Konkurencija pomaže da postaneš bolji, tera te da više radiš. Ako postaneš bolji od tako bogatog rivala znači da ćeš i u Evropi predstavljati određenu silu.

                  Jedino ako vaš cilj nije da dominirate u ovome brlogu i povećavate broj zvezdica na dresu.
                  Ja iskreno navijam protiv Zvezde uvek.

                  "Tu vrstu patriotizma ne priznajem, to nije patriotizam, to je estetika, kapirate."
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Ja iskreno navijam protiv Zvezde uvek.

                    "Tu vrstu patriotizma ne priznajem, to nije patriotizam, to je estetika, kapirate."
                    Imas svoj stav druze i nista ne zameram,al i ja navijam za zvezdu,ali i za partizan samo kad su u evropi i navijacu i sad da izbace madjare iako mi je rodjak pomocni trener Marku Nikolicu

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Meni je samo žao što ste zbog sitnih provokacija ukinuli temu (jukebox)koja nikome normalnom ne smeta.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Naravno da smeta, zašto bi postojale dve teme u kojima se stavljaju pesme, mora se uvesti neki red na forumu

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        Imas svoj stav druze i nista ne zameram,al i ja navijam za zvezdu,ali i za partizan samo kad su u evropi i navijacu i sad da izbace madjare iako mi je rodjak pomocni trener Marku Nikolicu
                        A jbg, ja cenim to, ali jednostavno ne mogu, to je to.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Ja iskreno navijam protiv Zvezde uvek.

                          "Tu vrstu patriotizma ne priznajem, to nije patriotizam, to je estetika, kapirate."
                          Samo mi objasni kako ne možeš da navijaš za napredak srpskog fudbala u Evropi, za poboljšanje koeficijenta. Pogledaj Hrvate, imaju četiri kluba u poslednjem kvalifikacionom kolu za plasman u grupe LŠ i LE.

                          Comment


                          • Ne razmisljaju bas svi kao ti Aleksa,ja i ko zna koliko ljudi na forumu da se navija za srpski klub u evropi iako ga ne podnose,i kao sto rekoh navijacu da mi rodjak ispadne od Partizana u LE

                            Comment


                            • Kad se Mačva Šabac bude kvalifikovala za Ligu Evrope onda ću da navijam Prepoznaćete me na tribinama umesto barjaka ja ću da mašem sa dve flaše vinjaka
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Da ti donesem ljutu pa ti masi slobodno jedan je lord

                                Comment

                                Working...
                                X