Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Pame Jorgo, pame Jorgo..

    Valjda ova Gangrenina ne baca kuglu sa ramena
    - zavolćeš je jeb'ga
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pa znam ali ako ti misliš da je on takav, ti to ne možeš dokazati. Ako laže, laže sam sebe. Tako želi da se predstavi i to je njegova stvar.

      Poseduje dosta informacija, mnogo više od mene. Sad znanje o politici, to ne znam. Pitanje je veliko šta je znanje o politici. Analiziranje dnevnopolitičkih dogadjaja ili nešto dublje.

      Uvek sam mrzeo ove tipove koji rade ovo što ja radim sad, ali ono, stvarno nema potrebe. Ovo pišem zbog tebe fiksni jer sam te zgotivo inače verovatno ne bih ni pisao.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Nemam dokaze to je tacno,samo zakljucujem na osnovu neke moje procene u koju verujem,nebi ga ja karkterisao nesto preterano,da on ne krene prvi isto tako o karakterima ko je pizda,dijagnozama u koje se ja uklapam,e onda i ja krenem da uklapam njega kako se meni cini......to sto pukne iz pistolja jednim metkom pa ocekuje isto jbg.,moze samo dinamit da dobije od mene ,onda na kraju kmeci kako mu je povredjen karakter 9 puta

      o politici i tim stvarima mozda zna mozda ne,ja ga malo prozovem kad krene da ismeva neke i prosipa svoje teorije ovde na sportskom forumu,pa ako si takav mag vec bi trebalo da ga angazuju kao savetnika nekog,a on jos studira jer ga ne vole profesori koje takodje ismeva...ma daj

      ja ga potkacim za fudbal i to ne sad toliko jer sad stvarno nije lepo sutirati magare dok je blatu,al opet on svojim neznanjem i svojim uvek pogresnim predikcijama u vezi fudbala to izazove...i to su cisti dokazi kad stalno prica nesto i stalno bude pogresno

      al sve svemu ok,je sve ovo, mora i njemu neko da otvori oci i da se najzad suoci sa istinom.....aj necu vise al inspirisao me sa ovih 9 napada na njegov karaa........bolje da je Bane bio tu otislo bi sve u drugom smeru,al on covek ne gubi vreme ko mi...radi posao covek

      Comment


      • Boga mi Fiksni izgubio si ovu bitku Dobra vam je spika i sve samo mnogo aludiraš na Akijev privatan život,mislim ok je kada gubiš da se malo prihvatiš nekih prljavih poteza ali svi tvoji argumenti su prljavi potezi Izgubio si malo originalnost od one silne samice u Banovićima,daj nam malo onog starog Fiksnog što napada argumentima a ne provokacijama koje aludiraju na privatan život i koliko je ko studirao i koliko nije neki ispit dao
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • aki i fiksni, ocigledno je da ne mozete normalno da komunicirate, ako vec ne mozete da se ignorisete, iskoristite mogucnosti foruma i upotrebite ignore listu, svima ce biti lakse
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Не бих да се мешам, али чињеница је да у овом мејлу после тачке има размак и велико слово, а то није одлика Фиксног.
            Tesko da je ovo od fiksonija. On nikada ne pise "ljubi te brat" - to jednostavno nije njegov stil. I naravno pravopis.
            Jbg, mislim da Mali nije imao nikakvu zlu nameru, mislim da je nesvesno napravio ovaj prekrsaj (da otkrije tudji mejl i ip adresu - cak i ako nije od fiksnog, a najverovatnije da nije). Bezveze je ispalo ovako.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Aki je ideja,ne možete da banujete ideju
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Tesko da je ovo od fiksonija. On nikada ne pise "ljubi te brat" - to jednostavno nije njegov stil. I naravno pravopis.
                Jbg, mislim da Mali nije imao nikakvu zlu nameru, mislim da je nesvesno napravio ovaj prekrsaj (da otkrije tudji mejl i ip adresu - cak i ako nije od fiksnog, a najverovatnije da nije). Bezveze je ispalo ovako.
                Jeste, jeste... niko nema zlu nameru, ali se nisko udara, najnize ako moze.

                I kakav je ono ss, odakle?

                Iznosenje javnih, tudjih, podataka nije dozvoljeno...bili oni tacni ili ne.

                O ovom "mudrovanju" nocas da ne pricam... ne moze ni da se cita koliko tu zanimljivih i pametnih stvari ima.
                Bilo bi nerealno ocekivati da je ovde med i mleko i da se svi cak i podnosimo samo...al koliko nepostovanja i budalastina skoro svaki dan... za Riplija

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A nije mi jasno sto ih przite nagluplje moguce,kao neki klinci i posle se kao raspravlja ko i sta je za ban, bas bzvz.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jeste, jeste... niko nema zlu nameru, ali se nisko udara, najnize ako moze.

                    I kakav je ono ss, odakle?

                    Iznosenje javnih, tudjih, podataka nije dozvoljeno...bili oni tacni ili ne.

                    O ovom "mudrovanju" nocas da ne pricam... ne moze ni da se cita koliko tu zanimljivih i pametnih stvari ima.
                    Bilo bi nerealno ocekivati da je ovde med i mleko i da se svi cak i podnosimo samo...al koliko nepostovanja i budalastina skoro svaki dan... za Riplija

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    A dobro, ja verujem (ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, ali verujem) da nije ni znao da je ono kaznjivo. Ili da mu je u brzini izletelo. Ne kazem da je trebao to da uradi (ocigledno da nije) ali jbg.
                    Ovo za "mudrovanje" je stvar ukusa. I meni su mnoge stvari necitljive, tako da ih i preskocim, ali ako se ne krse pravila i ako je njima zanimljivo i lepo, neka pisu ljudi.
                    Slazem se da iznosenje tudjih podataka nije dozvoljeno, opet mislim da je nesporazum u pitanju. Preracunao se Akisa. A verujem i da mu fiksni ne uzima za zlo (pogotovo sto to izgleda i nije njegova ip adresa i mail).
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sad je nebitno, aki je banovan i ta tema je gotova, nadjite neku novu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Niko ne brani Sandu nikome da pise...samo ovde se bas stalno poziva na i proziva neki tudj (ne)intelektualni dijalog.
                        A kada se sa nekim neko verbalno obracunava i to traje i traje na nekoliko strana...mozda je to zanjmljivo donekle, mozda i nije uopste...samo ako mislis da se granica ne predje, a pri tome se ulje i bes dodaju i dodaju.. grdno se varas.

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Fiksni-aki 1-1
                          Ma mi smo se malo nasalili nismo nista przili, cak ja i ne volim da citam te rasprave, nista od ovoga nisam ni citao sto su pisali, ali eto otislo predaleko i tako je moralo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Vratit ce se brat!

                            Comment


                            • A gde ste se malo nasalili, lozili ste ih konstantno dok je trajala "rasprava", samo se vrati par strana i sve je jasno, i sad ce da se trazi pravda za Akija, da se cude sto je banovan, bas glupa prica.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Sve mi pare Mara uze....
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X