Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Samo ti spremi ovu numeru, ima da ti skoči u naručije
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Aki jesi gledao seriju Scandal?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Upravo procitah kod nakog Amerikanca, ekonomista covjek, da minimalna plata ne utice na inflaciju, vec inflacija utice na minimalnu platu.

        Ko njemu diplomu dade
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • I dok trepnes bude ovako...



          Hoce Gang da me zakopa... Vinjaku to da uradi.. To je njegova smicalica..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • a sto se tice uvlacenje,cak i kad pokusa da se obracuna ispadne smesan.

            Prvo krene da ih rusi,onda kad ne moze zadovolji se nekom novom temom koju otvori ispise nesto,obeca zastitu,a na kraju ispadne smesan

            Ugase mu grupu,kazne mu saborce,koje ni ne pokusa da odbrani da bi sacuvao svoju guzu,a u znak protesta kaze da je zavrsio sa pisanjem ovde.

            Posle 15 min vrati se da pise o Trampinju u mrskoj mu pricaonici,pozdrav...odo malo da ispratim tenis...ajnstajne lapo spavaj nadam se samo da nece neki kosmari tipa makron da te progone

            Comment


            • 1.

              Originally posted by 61563 View Post
              Ja lepo napisah samo za Zvezdu od rodjenja do danas pa do smrti,a ti ako od rodjenja navijas za MUFC svaka cast na karakteru,mada sumnjam da nisi navijao za FKCZ ili FKP,a onda izabrao neki popularno evro tim,kad je ovde krenulo los...toliko o karakteru

              Evo jos jedan se pronasao u prici veciti student koga ne vole profesori ,a ima ekonomiju u malom prstu i zna je vise od svih

              U mislima je Tramp..a u srcu zna da je Makron,onakvim kako ga sam vidi i opisuje

              2.

              Originally posted by 61563 View Post
              Lepo je prastati..al nisam se zbog tebe vratio nego zbog forumasice sa nikom Em

              A i to opet ne osporava cinjenice koje sam izneo...Makroni

              @Pobeda Ja sam sve ovo napisao jer se povukla prica o karakteru i menjanju klubova,a tebi svaka cast ako volis isto i Zvedu i LFC onda si po ovima koji su zapoceli tu pricu pizda..procitaj stranu 2 unazad

              E da zamolo da zaboravim zanekog ko drzi ekonomiju u malom prstu trebao si da zavrsis vec,a ne places na profesore ,koji te ne vole ikoje bi spustio al jbg malo se plasis...malo si i kukavica
              3.


              Originally posted by 61563 View Post
              ajnstajn studira ekonomiju al na forumu sk...i deli predavanja o ispitima ,koje pao pre toga...na kraju kad vidi da nije to za njega, on ce da ode i "kupi" diplomu na nekom privatnom faksu

              @pobeda onda smo se slozili to i ja kazem nego eto neki poceli da pametuju
              4.

              Originally posted by 61563 View Post
              Ma ja cu pisati ,mada me nervira sto mogu sam sa sobom posto je niko ne prati,bio bih ko Crni Djordje za Lazio...mada ja danas sam ovde sutra u Banovcima

              A student zbrisao izgleda poslusao pametan savet pa otisao da zagreje stolicu...
              5.

              Originally posted by 61563 View Post
              Sprema ekspoze o Trampinju,njegov idol...smekerica koji je face jer menja zene,bogatas od rodjenja slicno Arapima koji se rode na nafti i ne misle vise ni o cemu,sem o bahcenju..
              6.

              Originally posted by 61563 View Post
              A kako se zove poremecaj kad se lozis da si alfa muzjak koji menja zene i udara sakom o sto a u sebi znas da si kukavica koja ce da seni za prvom koja ga pogleda,kojoj ce da se podcini u svakom smislu...ajnstajn me podseca na one koji imaju S/M vezu u kojoj on uziva u ulozi M...
              7.

              Originally posted by 61563 View Post
              I da se razumemo nemam ja nista protiv toga ili bilo cega drugog,nek se bicuju,ko koga i kad hoce...al brate nemoj da mi glumis nesto sto nema veze sa tobom i tvojom licnoscu...

              Ako si napuderisani M nije problem sve ok al bez glume
              8.

              Originally posted by 61563 View Post
              Mislim da si ti prvi poceo sa karakterizacijom licnosti

              A naravno da sam ja zicer za banovce uvek nisam ko ajnstaj da se uvlacim gazdama uvek kad je gusto
              9.

              Originally posted by 61563 View Post
              a sto se tice uvlacenje,cak i kad pokusa da se obracuna ispadne smesan.

              Prvo krene da ih rusi,onda kad ne moze zadovolji se nekom novom temom koju otvori ispise nesto,obeca zastitu,a na kraju ispadne smesan

              Ugase mu grupu,kazne mu saborce,koje ni ne pokusa da odbrani da bi sacuvao svoju guzu,a u znak protesta kaze da je zavrsio sa pisanjem ovde.

              Posle 15 min vrati se da pise o Trampinju u mrskoj mu pricaonici,pozdrav...odo malo da ispratim tenis...ajnstajne lapo spavaj nadam se samo da nece neki kosmari tipa makron da te progone
              Devet postova posvecenih meni. Devet udaraca na moj karakter.


              A, postoji razlog zasto sam rekao ono sto sam rekao za bipolarni poremecaj, mozda sam pretjerao, ali mijenja misljenje i raspolozenje kako vjetar puhne.




              Sjasi s mene, naporan si. Nauci pravopis, pa onda pokusavaj da diskutujes o necemu pametnijem. Do tad ovaj sanerski nacin pisanja me ne zanima.
              Last edited by bojanaBG; 08-08-17, 08:06. Reason: ...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                1.




                2.



                3.




                4.



                5.



                6.



                7.



                8.



                9.



                Devet postova posvecenih meni. Devet udaraca na moj karakter.


                A, postoji razlog zasto sam rekao ono sto sam rekao za bipolarni poremecaj, mozda sam pretjerao, ali mijenja misljenje i raspolozenje kako vjetar puhne.



                Sjasi s mene, naporan si. Nauci pravopis, pa onda pokusavaj da diskutujes o necemu pametnijem. Do tad ovaj sanerski nacin pisanja me ne zanima.
                Au brate al te pogodila istina znaci ubo sam u centar...hhaa...pojma nemam sta si ovo stavio,ne znam cije si ovo podatke upravo javno okacio...ili si sam nesto smuljao...moze da se proveri eto ima i mejl si ostavio ciji je nek se proveri,i ta adresa ako je to moje neka mi se svima mojima i meni desi sve najgore i najstrasnije u zivotu i nek sve sto imam dam za lekove...
                Last edited by bojanaBG; 08-08-17, 08:06. Reason: ...

                Comment


                • Не бих да се мешам, али чињеница је да у овом мејлу после тачке има размак и велико слово, а то није одлика Фиксног.

                  Comment


                  • ma gde moje eto ima i IP adresa nek se proveri ako neko zna na cije je ime odakle i nek se ostve podaci...ja svoje licne imam i znam...a ovo je vrv od nekog sa foruma koji je pratio tu noc, jer je okaceno 9 novembra u 11 ujtuto posle americkih izbora koji su trajali do 8 AM...u to vreme sam spavao...uostalom eto nek se proveri ako moze ,ja sam na forumu pisao samo sa ove IP adrese sa koje sad pisem,imam svoj mejl a ovaj ko zna ciji je i kog je ofirao javno...i da, ja nikad ne upotrbljavam (Ljubi te brat izraz kako u govoru tako i u pisanju ),a sam sebe ne zovem fiksni iako mi ne smeta,ako me tako zovete ,dobra je fora

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      ma gde moje eto ima i IP adresa nek se proveri ako neko zna na cije je ime odakle i nek se ostve podaci...ja svoje licne imam i znam...a ovo je vrv od nekog sa foruma koji je pratio tu noc, jer je okaceno 9 novembra u 11 ujtuto posle americkih izbora koji su trajali do 8 AM...u to vreme sam spavao...uostalom eto nek se proveri ako moze ,ja sam na forumu pisao samo sa ove IP adrese sa koje sad pisem,imam svoj mejl a ovaj ko zna ciji je i kog je ofirao javno...i da, ja nikad ne upotrbljavam (Ljubi te brat izraz kako u govoru tako i u pisanju ),a sam sebe ne zovem fiksni iako mi ne smeta,ako me tako zovete ,dobra je fora
                      Ма јасно је да ниси ти, види се по поруци

                      Comment


                      • al koliko je on umislio haha to je strasno,dotle da je ubedjen da javno okaci necije podatke,a mozda je sam sebi to napravio angazovao nekog bota...hahha...zivo me zanima cije je ovo ....IT strucnjaci ima li vas na forumu kako ovo da saznam,sa kog kompa, odakle na cije ime,je IP adresa,komp bio bih zahvalan ako treba placam...

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Не бих да се мешам, али чињеница је да у овом мејлу после тачке има размак и велико слово, а то није одлика Фиксног.
                          Hahahahahahahahahah plakao sam kad sam ovo pročitao. Ovo je post teme.

                          Brate fiksni mnogo srcem ulaziš u te stvari i prozivke i nadmudrivanja.

                          Moraš da se navikneš na trolove i provociranje. Ovde čak i ne mislim na Akija, on je uvek takav kakav je i tera svoje. Ti si njega čepio, on tebe, neću da se mešam.

                          Samo kažem ne može tako srcem ići. Ja sam prvi temperamentan i voleo bih par ljudi uživo ovde da upoznam koji pišu onako na kvarnjaka i namerno bodu, prave se dominantni, a baš mislim da su jadnici najveći. I opet kažem da ne mislim na Akija. On dečko svakako poseduje znanje i meni je preporučio jednu odličnu knjigu, ne blefira on tu. Verovatno nekad svi mi preteramo.

                          Ne daj da te neko loži i da bude banovan bezveze, kuliraj i uživaj. Poz obojici dobri ste momci.


                          @ limar n jax... najjače kad dodje Jorgaki, kad je Boškić smuvao onu dole, pa mu zalepi Djordje šamarčinu. Pa mu priča za Nikostratosa i Aristotelisa... Plač.

                          Comment


                          • Pame Jorgo, pame Jorgo..

                            Valjda ova Gangrenina ne baca kuglu sa ramena
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Hahahahahahahahahah plakao sam kad sam ovo pročitao. Ovo je post teme.

                              Brate fiksni mnogo srcem ulaziš u te stvari i prozivke i nadmudrivanja.

                              Moraš da se navikneš na trolove i provociranje. Ovde čak i ne mislim na Akija, on je uvek takav kakav je i tera svoje. Ti si njega čepio, on tebe, neću da se mešam.

                              Samo kažem ne može tako srcem ići. Ja sam prvi temperamentan i voleo bih par ljudi uživo ovde da upoznam koji pišu onako na kvarnjaka i namerno bodu, prave se dominantni, a baš mislim da su jadnici najveći. I opet kažem da ne mislim na Akija. On dečko svakako poseduje znanje i meni je preporučio jednu odličnu knjigu, ne blefira on tu. Verovatno nekad svi mi preteramo.

                              Ne daj da te neko loži i da bude banovan bezveze, kuliraj i uživaj. Poz obojici dobri ste momci.


                              @ limar n jax... najjače kad dodje Jorgaki, kad je Boškić smuvao onu dole, pa mu zalepi Djordje šamarčinu. Pa mu priča za Nikostratosa i Aristotelisa... Plač.
                              ne mislim ja da on pokvareno provocira ko neki...al on je stvarno umislio da sam to ja,to je jos jedna karteristika koju sam izostavio ego da se sve vrti oko njega..

                              mozda poseduje znanje iz USA i strane politike ne znam jer nisam toliko u tome.mozda zna i nesto oko te ekonomije,a kako i nebi kad studira toliko,al on se predstavlja kao ekonomski guru...

                              fudbalsko znanje nema sve kontra i ne razume se ni u igru ubedjen sam da ne zna loptu ispravno da sutne

                              a to za banovce ja navikao i nije problem ako sam sazluzio vcr nije problem,al i on je samo se u tom slucaju se bunim ako bih samo ja nastrdao,manje sto me nece biti ovde koliko zbog nepravde...i uvek cu biti takav ako samo ja nepravedno stradam,kao i svaki put...

                              a ovo sto ga je pogodilo sto sam mu ubo karakter,vidis da je pobesneo da sjasem s njega a on prvi krenuo....mi pricali o fudbalu i ko za koga navija i on se ubacio sa nekom prozivkom

                              Comment


                              • Pa znam ali ako ti misliš da je on takav, ti to ne možeš dokazati. Ako laže, laže sam sebe. Tako želi da se predstavi i to je njegova stvar.

                                Poseduje dosta informacija, mnogo više od mene. Sad znanje o politici, to ne znam. Pitanje je veliko šta je znanje o politici. Analiziranje dnevnopolitičkih dogadjaja ili nešto dublje.

                                Uvek sam mrzeo ove tipove koji rade ovo što ja radim sad, ali ono, stvarno nema potrebe. Ovo pišem zbog tebe fiksni jer sam te zgotivo inače verovatno ne bih ni pisao.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X