Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    U posljednje vrijeme malo istrazujem bipolarni poremecaj. Nekako mi se fiksni uklapa u dijagnozu.
    Aki, ovo je za ban, smatraj se upozorenim.

    z3 compact using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pusti Limara vidiš da je kao Boškić. Ne zna on da se ribe lože na vinjak najviše. Ako ne verujete pitate Čvarkov Djoku aka Žorž Papdubi, babin sin.

      Comment


      • Izdrzi fiksni barem dok ne dodje madrid, onda ce biti 2 na 1

        Pada kvota na akija, 1.6
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Princara je mucki provakator,ali pametan i ineligentan i ok je, sa njim covek moze da vodi i neke polemike i slicno...sa ajnstajnom samo sprdnja

          I kad stize taj madrid,mada evo odo jos malo dok ne krene Delpo
          Last edited by 61563; 07-08-17, 23:19.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pusti Limara vidiš da je kao Boškić. Ne zna on da se ribe lože na vinjak najviše. Ako ne verujete pitate Čvarkov Djoku aka Žorž Papdubi, babin sin.
            A izgleda da je zaboravio kako vinjak djeluje na žene.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ako ne uspori, ja cu ubrzati, a onda ce bit fijasko.

              A zna se ko voli da pobjedjuje, a ko gubi na svakom koraku.
              Upravo se smanjila kvota na Akija, tu je 1.06
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Кажем ја, једна грешка која може да га кошта слободе.

                Comment


                • I samo tako, nestao argument da se uvlacim administraciji.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pusti Limara vidiš da je kao Boškić. Ne zna on da se ribe lože na vinjak najviše. Ako ne verujete pitate Čvarkov Djoku aka Žorž Papdubi, babin sin.
                    Ejjjjj Urose. Eeeeeeeej . Jel sam ja za tebe majmun sa crvenom guzicom?
                    Ja zaglavim puter kiflu i biram koju cu. Idem korzoom i samo kazem : "Ti?! Posle rucka! Ti?! Pre supe"... Nista ne znas. Za doticne sam Boro iz Pobede

                    Originally posted by Jax Teller View Post
                    Gledaj ti limara, on bi bradu koju tako dugo njeguje obrijao zbog ribe... Pa ne ide to tako, il joj se svidiš kakav jesi ili se ne svidiš.
                    Nisam rekao da brijem, nego mi je rekao da obrijem. Srle, ti od prosle subote nikako da se pohvatas sam sa sobom .


                    @Maro,

                    Opa Maro, verenicki prsten ode u opkladu? Prihvatamo.
                    Last edited by l1m4r; 07-08-17, 23:20.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • I nemojte da ih lozite, do pre pola sata je bila normalna prica...

                      z3 compact using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pričaonica

                        Ja isecem postavu džepova, ne obučem gaće, kupim jafu zamažem ruke i kažem koleginici da zavuče ruku u džep da uzme salvetu, kad ono...

                        Ili kako je već ludak ispričao.

                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Ejjjjj Urose. Eeeeeeeej . Jel sam ja za tebe majmun sa crvenom guzicom?
                          Ja zaglavim puter kiflu i biram koju cu. Idem korzoom i samo kazem : "Ti?! Posle rucka! Ti?! Pre supe"... Nista ne znas. Za doticne sam Boro iz Pobede



                          Nisam rekao da brijem, nego mi je rekao da obrijem. Srle, ti od prosle subote nikako da se pohvatas sam sa sobom .


                          @Maro,

                          Opa Maro, verenicki prsten ode u opkladu? Prihvatamo.
                          Šuti buraz, imo sam turbulentnih dana.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Hocete li molim Vas da mi izvadite maramicu iz dzepa!?

                            Pa sta nisi to ti radio to je Princara!!! Pa sta i ako je radio..



                            Los si menadzer... Sedi jedan!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • ajnstajnu bi ustvari admini najvecu uslugu napravili kad bi ga ko mene poslali na duze vreme u banovce,mozda bi tad stigao da nauci i spremi neki ispit na miru...

                              Comment


                              • Vrlo je ironicno da neko ko ne zna osnove pravopisa i gramatike kritikuje neciju akademsku karijeru.

                                Laku noc.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X