Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Emperor ima veliko

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Fiksni zaboravlja da je ovdje samo zato sto mu je Emperor Trump oprostio kockarski dug.
      Ja nigde nisam spomenuo tvoje ime,ali ocigledno si se pronaso u prici vecitog studenta tj....zelji da budes Alfa muzjak a ustvari si sminker najobicniji

      Comment


      • Vjeciti student od 4 godine studija, strasno
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          E evo je karakter,lako je bilo biti Zvezdas dok smo bili na vrhu sveta....a sad jok,sad klubove biraju onako ko im se svidi u Fudbal Menadzeru i slicno pa teraj ,sutra da nas kupi neki Arapin onda bi opet svi postali samo Zvezdasi....a naravno da cu da pratim i simpatisem klubove koji mi se svide u instranstvu,al navijac uvek i samo Zvezde,za sve vas karakterne i mudre,koji ste se izdigli iznad situacije i ispod casti su vam nase livade,pa se bacakate sa raznim Spancima,Englezima...to je ko ono kad je Italijanska liga bila najjaca svi voleli nekog odande sad su svi Englezi,ne ja i dalje navijam i volim najvise Italijansku ligu
          Шта ћемо с нама који навијамо за Звезду и неки страни клуб

          Comment


          • Dugo smo čekali ovaj okršaj velikana
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Dugo smo čekali ovaj okršaj velikana
              Za sad ga gazim u svakom pogledu.

              Sudija sviraj kraj.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pocelo je.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Dugo smo čekali ovaj okršaj velikana
                  Koji će se završiti selidbom jednog od njih u Banoviće?...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Јао што није Мадрид ту, имао је и он неке окршаје с Акијем, нека нека, и ово није лоше

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Za sad ga gazim u svakom pogledu.

                      Sudija sviraj kraj.
                      Aki koliko reče da studiraš?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        E evo je karakter,lako je bilo biti Zvezdas dok smo bili na vrhu sveta....a sad jok,sad klubove biraju onako ko im se svidi u Fudbal Menadzeru i slicno pa teraj ,sutra da nas kupi neki Arapin onda bi opet svi postali samo Zvezdasi....a naravno da cu da pratim i simpatisem klubove koji mi se svide u instranstvu,al navijac uvek i samo Zvezde,za sve vas karakterne i mudre,koji ste se izdigli iznad situacije i ispod casti su vam nase livade,pa se bacakate sa raznim Spancima,Englezima...to je ko ono kad je Italijanska liga bila najjaca svi voleli nekog odande sad su svi Englezi,ne ja i dalje navijam i volim najvise Italijansku ligu
                        Ja volim generalno Italijane, za njih navijam na prvenstvima. Volim Italijanke volim njihovu ligu, koju gledam kad god stignem.
                        Šta sam mogao, klinac video Ronaldinja kao i svi klinci zaljubio se. Nisam propuštao tekme Koloseum Bk b92... Tad ako si dobar u fudbalu bio si Ronaldinjo, u košarci Džordan, a na bajsu Šumaher. Zato i ne slušam ova poredjenja golove i čuda oko Mesija Ronalda... Ronaldinja su svi voleli i svi su navijali za njega. Neka srećna vremena.

                        A što se fudbala tiče za mene je najbolji kad su Italijani jaki. Ne bi se oni ovako šetali da nije bilo kalčopolija koji je sjebao Italijanski fudbal. Milan, Inter, Juventus nisu PSG, Arsenal i Siti, Šalke i Borusija. Zna se da je uvek teško u dvomeču. Zato raduje povratak i ulaganje u fudbal u Italiji.

                        A Zvezda je Zvezda i fiksni brate Zvezda se uvek voli najviše na svetu. I kad igra Goran Jeretin i kad igra Andrija Milošević i kad igra Kvinsi Miler.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Aki koliko reče da studiraš?
                          4 godine.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dugo smo cekali ovaj okrsaj teske kategorije.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Viga Marli sto drzi najlepse bice univerzuma na avataru. Naklon.
                              Ljubav je to! <3 Na prvi pogled.

                              Originally posted by Marija81 View Post
                              .Brat je grobar ali to je neka duga tužna priča
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                4 godine.
                                A koliko dugo daješ ovaj jedan ispit?
                                Neću više majke mi...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X