Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pazi ja u Spaniji navijam za sve protiv Barse ,al trenuto sam najblizi Atletiku,zbog Cola

    Comment


    • Stariji clanovi znaju njih dvojicu, tada je forum imao strasno dobru ekipu, i nije nas bilo ovoliko. Nikad necu zaboraviti sve tipove koje mi je mailom prosledjivao Dusan(inace upoznao ga jednom prilikom, okej je decko) dok smo igrali h2h fudbalsku ligu, koju smo inace 2-3 puta osvajali
      To su bile analize kao da smo u pare igrali, tj. on ih je slao meni, ja sam uglavnom bio za to da izlupam prvo sto mi padne na pamet.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        To je lik koji navija za Real Madrid i Atletico Madrid.
        I za Bernie Sandersa, da tuga jos veca bude.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Fiksni ajde ti meni poredaj po ligama petice za koga ti ustvari navijas?

          Da i tu misteriju razjasnimo i da svi znaju.

          Spanija ?
          Italija ?
          Engleska ?
          Njemacka ?
          Francuska ?

          Zanimaju me odgovori za Spaniju, Italiju i Englesku, ovo ostalo manje-vise.

          Comment


          • Spanija Atletiko dok ih vodi Simeone,Italija Roma,Engleska Celzi/al ako Mou osvoji necu zaliti mnogo

            Fra...Marsej

            Nem...Lajpcig,jer se jedini nisu prodali Bajernu
            Last edited by 61563; 07-08-17, 21:22.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Stariji clanovi znaju njih dvojicu, tada je forum imao strasno dobru ekipu, i nije nas bilo ovoliko. Nikad necu zaboraviti sve tipove koje mi je mailom prosledjivao Dusan(inace upoznao ga jednom prilikom, okej je decko) dok smo igrali h2h fudbalsku ligu, koju smo inace 2-3 puta osvajali
              To su bile analize kao da smo u pare igrali, tj. on ih je slao meni, ja sam uglavnom bio za to da izlupam prvo sto mi padne na pamet.
              Jel se igra i dalje ta liga jel postoji na forumu negde

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Spanija Atletiko dok ih vodi Simeone,Italija Roma,Engleska Celzi/al ako Mou osvoji necu zaliti mnogo

                Fra...Marsej

                Nem...Lajpcig,jer se jedini nisu prodali Bajernu
                A kad Cholo ode vise neces navijati za Atletico?

                Znaci u Engleskoj si za Chelsea, ali si prikriveni fan Uniteda.

                Comment


                • Cenim ovo za Nemacku...

                  Comment


                  • Sad si se izjasnio, i vise tripletari ne mogu da te zajebavaju.

                    Cekam odgovor za Atletico.

                    Comment


                    • Da kad ode Colo onda nista,onda za Real Madrid kao najvece protvnike Barse

                      Za Marsej ne volim tu ligu nesto al biram Marsej kao klub sa najboljim navijacima u Francuskoj

                      Za Celzi da,al ne nesto prikrveno za Mancester njih bas i ne volim nesto al Mou mi je trenerski Bog

                      Comment


                      • Viga Marli sto drzi najlepse bice univerzuma na avataru. Naklon.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Moram da priznam da su mi odgovori zanimljivi.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Viga Marli sto drzi najlepse bice univerzuma na avataru. Naklon.
                            Koga ? Ilari Blazi...

                            Comment


                            • Hahahah znaci postoje 2 coveka koja mogu da navijaju i za Real i za Atletiko, i gle cudo to su madid i fiksni
                              Izvini brate ali ja tebe ne mog usmatrati nikada za navijaca nekog kluba, kakav si ti navijac kad svake sezone menjas klub?
                              Ne ide to tako, odlucis se pa si uz taj klub i kad su najgori i kad su najbolji, kad je ispao Juve u seriju B, trebalo je da predjem da navijam za Inter ili Romu, jer jbg Juve vise nije elitni klub?

                              Za pitanje o toj ligi, eno ima pdf u fudbalskom delu, ali ne igra se odavno to vec.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • A samo za jedan klub navijam kakav god da bude a to je Crvena Zvezda,onda Roma....a ovo drugo su mi simpatije

                                Kao i dva kluba koja su mi omrazena kakvi god da su Partizan i Barselona

                                Comment

                                Working...
                                X