Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Moram jednu sliku samo za Maru

    Smem li da ukljucim fotosop?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Smem li da ukljucim fotosop?
      Ti hoćeš da šetaš kamene cipelice po Dunavu ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Ti hoćeš da šetaš kamene cipelice po Dunavu ?
        Brate namestili su mi na volej
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Smem li da ukljucim fotosop?
          Za ovu sliku ne traba fotosop. Mislim ne moraju nikakve vulgarnosti da se ubacuju niti bilo sta. Dovoljna je i ovako
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Brate namestili su mi na volej
            Znaš šta predomislio sam se,Dušan će da dobije betonske cipelice
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Znaš šta predomislio sam se,Dušan će da dobije betonske cipelice
              Ziru bi sa betonskim cipelicama uradio vise od Lakaklupe. #samokazem
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Ziru bi sa betonskim cipelicama uradio vise od Lakaklupe. #samokazem
                E ovo će da ide u potpis
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Znam papi za ribicu mislim da sam čak i postavila negde ovde...

                  Originally posted by Bane je View Post
                  Kad smo već kod te teme Olja.
                  Što kažeš na cure koje da bi došle do plaže prolaze kroz cijeli grad samo u kupaći, pogotovo one što nose tanga ili polu tanga kupaći.
                  Ej, obuci neki šorc i majcu neće sunce pobjeć za 10 min.
                  A ima i onih obuču uski šorc pa ga otkopčaju i tako do plaže... Otkopčane!!!
                  Sramota!!!
                  Omašio si poentu

                  Gde porediš današnji razvrat, besramna i beskrupulozna ponašanja, Sodomu i Gomoru sa recimo ratovima koje su se vodili zbog žena i to iz viteških razloga, možda i manje viteških, ali nema veze sa ovom sadašnjom bolesnom i amoralnom situacijom... Mada i danas ima izuzetaka, naravno.

                  A to što trpite svašta od turista, zbog love, to je posebna priča. Negde sam skoro pročitala da u dva grada, skoro istovremeno, negde u Hrvatskoj i Grčkoj (zaboravila sam koji su) dopizdelo meštanima, digla se kuka i motika i doneli ljudi lepo drakonske kazne za golotinju van plaža (dakle majica, šorc, haljina..mora!), za pijane koji bauljaju, povraćaju i spavaju po ulicama i za slične bahanalije. Tako da sve je do lokalne uprave...udri po džepu, pa da vidimo. Neki red mora da se zna valjda majkoviću -.-

                  Životinjski svet je malo suptilniji i kod njih je tamo nešto obrnutija situacija..mužijaci su lepši, šareniji i izvode razne veštine i akrobacije (vidiš samo iz ova dva primera), bore se sa konkurencijom do smrti... da bi privukli ženke i produžili vrstu. Kod nas sve na izvolte... i opet balavite i crkoste za takvima (kako li vam je više to samo zanimljivo)... i to je tek posebna priča i nema veze sa ovim
                  Last edited by miloolja; 07-08-17, 14:48.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Giroud.com
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Gangarica za admina!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Gangarica za admina!!!
                        Jel to opet piješ od ranog jutra ?
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Nisam liznuo alkohol ima par dana.

                          Ne moze se brate ziviti na 40+.

                          Djasvi mi se to kako si poceo da otvaras teme.

                          Comment


                          • Šta da radim kad pola sata pre utakmice nema teme gde ćemo da pišemo ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ma zajebajem se.

                              Comment


                              • Administracija zaboravila da radi primarni posao, otkako smo pobunu digli.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X