Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ovako ne ocekujem da ljudi i imaju nesto puno vremena za citanje vise od par tema, a o pisanju postova da ne pricam.Sigurno ce pre ili kasnije barem 7-8 ljudi javitii i u drugim temama.Ima puno materijala za citanje.

    Jutros prvi put posle duzeg vremena proveo sam dvadeset i vise minuta citajuci forum.

    Novi forumasi+povratak fiksnog ekvivalent hiperprodukciji.Cak smo se i mi vise aktivirali.

    Comment


    • Kakva kisa pada u KG-u sta je ovo, samo se sruci niodkuda
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • I vrijeme je bilo da počne kružiti po Kragujevcu.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ja ovako ne ocekujem da ljudi i imaju nesto puno vremena za citanje vise od par tema, a o pisanju postova da ne pricam.Sigurno ce pre ili kasnije barem 7-8 ljudi javitii i u drugim temama.Ima puno materijala za citanje.

          Jutros prvi put posle duzeg vremena proveo sam dvadeset i vise minuta citajuci forum.

          Novi forumasi+povratak fiksnog ekvivalent hiperprodukciji.Cak smo se i mi vise aktivirali.
          Sta ti je fiksni se vratio i za prvi dan se drzao barabar sa svim ovin novim ljudima zajedno - po broju postova. Nadoknadjuje covek sve propusteno.
          Stigao je cak (sto li me to uopste cudi) i Pepa da opljune nekoliko puta, onako u prolazu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Kakva kisa pada u KG-u sta je ovo, samo se sruci niodkuda
            Daj sliku neku..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Napolju jeste malo prijatnije, Pako je citavih 10 minuta trcao za lopticom posle toga pravac korito, ali do sad potrci par puta i kad mu bacim sledeci put, samo je isprati pogledom
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sta ti je fiksni se vratio i za prvi dan se drzao barabar sa svim ovin novim ljudima zajedno - po broju postova. Nadoknadjuje covek sve propusteno.
                Stigao je cak (sto li me to uopste cudi) i Pepa da opljune nekoliko puta, onako u prolazu.
                haha...a ja kad sam dosao posle jednog dana pola foruma htelo da me rastrgne...a ne vidim problem sto pisu za sad samo u KKCZ,kosarka je ovde ionako bila mrtva tako da je super to,a oni su na B92 uglavnom i prekucavali tu temu...a inace pa imas i ovde ljudi,koji pisu samo na odredjenom delu tipa Mara tenis,pricaonica...neki samo furaju GP,Forumulu nebi znao ko su da se pojave ovde,pa Bane koji preferira onaj deo oko zena....a ima vremena ako oce pisace,a ako i ne pisu ne vidim problem...meni mrsko da pisem trenutno u KKCZ,posle svega ovog leta cekam da vidim sta ce biti na kraju i sta ce Covic uraditi...

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Daj sliku neku..
                  Evo jos pada, a ponekad bas jako.



                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • E, da hoce i ovde - pogoresmo.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Oce, oce oko ponoci..a bas gledam Avalu.. nakacili se oblaci

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Lepo ja kažem da će kiša...Evo i kod nas se namunjilo od Šapca k'o da g****a da padaju
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ганг шаље кишу
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            Ганг шаље кишу
                            Nama uvek od Šapca dođe...
                            Eh, čivijaši su to, zeznuti igrači
                            I od kad' si ti nerealan?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • On to iz krajnosti u krajnost -.-

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Oce, oce oko ponoci..a bas gledam Avalu.. nakacili se oblaci

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Zalij to cveće, nesto se sparusilo [emoji4]
                                Inače, tamo ti je kronos pod Avalom negde..
                                Last edited by Krvavo koleno; 06-08-17, 19:03.

                                Comment

                                Working...
                                X