Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze da bude super mod ili special one ovog momenta ako to zeli. Sve sto treba da uradi je da to kaze. Poenta je da ne zeli.
    sigpic

    Comment


    • Naravno da može kada se dobro uvukao tamo gde treba Bravo maloprstiću
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ko te vredja?
        Smrc ... maltretira me neki decko na forumu...
        Ako ne mozes da podneses konstruktivnu raspravu, onda nemoj ni da se raspravljas.
        Ja mogu i nista da ti ne pisem, ako ce ti tako biti lakse. Gadno je to kada si inferioran u svakom pogledu...

        Salim se; evo necu te vise dirati dobar si decko izvini u koliko su te moji dobronamerni postovi pogodili. Nadam se da ces vremenom shvatiti da stvari nisu onakve kako ih ti sagledas, a ako ne shvatis - bice mi zao, ali zivot ide dalje.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ti si samo jedan povređen čovek kome je krivo što sam ga odjebao.Razumem te skroz takav sam i ja bio u pubertetu kada me devojka iskulira
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Mogao je super moderator Dušanović da napravi temu za ovogodišnji FA kup i Komjuniti Šild
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Ti si samo jedan povređen čovek kome je krivo što sam ga odjebao.Razumem te skroz takav sam i ja bio u pubertetu kada me devojka iskulira
              Da mi je krivo krivo mi je, jer nisam to nicim zasluzio ... smrc.
              Ali da zalim za tim bi bilo malo previse pateticno zar ne?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sad se ne zajebavam napravite teme za ovogodišnji PL,ajde Vladane Med Kingu nemoj da radi sablja
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Naravno da može kada se dobro uvukao tamo gde treba Bravo maloprstiću
                  O boze, ovo tek sada vidim, pa moram i na to da odgovorim.
                  Ako se neko raspravljao da ne kazem i svadjao sa skoro svom moderacijom ovog foruma zbog mnogih stvari koje mi se svidele nisu, onda sam to bio ja. Ne Lord Gangaric, drage dame i gospodo forumasi, koji se do juce nevidjeno slagao sa vlastodrscima, nego ja.
                  Ali za razliku od tebe Gangaricu i kada posedujem nekavo oprecno misljenje u odnosu na bilo koga ovde (pa i moderaciju) i u koliko se i raspravljam sa njima o bilo cemu (sto javno sto preko pp) ne zameram nikome, a verujem da niko ni ne zamera meni razlicitosti u postupcima i misljenjima i ne smatram da je neko los covek u koliko se njegovi stavovi razlikuju od mojih. Koliko sam se puta samo i sa Vladanom i sa Bojanom i sa svima ostalima (Oljom, Prskalicom, Protom itd itd) raspravljao oko raznoraznih i bitnih i nebitnih stvari pa se nista nije zavrsilo drasticno. Niti sam dozvolio sebi da kukam i zalim se u koliko budem banovan, niti sam ljude mrzeo u koliko ne uvaze ono sto mislim.
                  A druga je stvar sto sam sa mnogima sa ovog foruma dobar (to je normalno, s obzirom na vreme provedeno ovde), da ih sve ne nabrajam i spominejm, prepoznace se. I sto sebi nikada necu dozvoliti da svim tim ljudima bilo kakvo neslaganje u misljenju ili ponasanju ovde uzmem za zlo. I u tome je glavna razlika Gnagaricu moj. Sto ti neistomisljenike i ljude cije se stavovi i "potezi" u odredjenom trenutku razlikuju od tvojih smatras za neprijatelje a ja ne.
                  Last edited by Sandugp; 06-08-17, 13:53.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Sad se ne zajebavam napravite teme za ovogodišnji PL,ajde Vladane Med Kingu nemoj da radi sablja
                    Pa sto ne otvoris, ko ti brani
                    sigpic

                    Comment


                    • E al si lenjov Dusane ne smaraj
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ostavim vam forum na dan ( dobro dva tri ) da proslavim rođendan k'o čovek ( dobro žena ) kako dolikuje i vi prihvatite neke neproverene novajlije, raspričate se u pričaonici ( koja ne valja)...
                        Sve se izokrenulo naopačke...

                        Šalim se za novajlije, dobro vi nama došli.

                        Ima par postova koje moram citirati i odgovoriti na iste uz upozorenje da će ovo biti duži post, pa ako nemate strpljenja da ga čitate preskočite...

                        Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Otvorit cemo kad se vratim s odmora Intelektualno Ujedinjen Vinjak.
                        ...temu koja će opet biti spojena sa pričaonicom jer nam ne treba pričaonica2

                        Originally posted by Vladan View Post
                        A na odmoru si? Taman da svi pocinemo malo
                        Oplakah na ovo...Kralju...

                        Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Šarlatan kao i Tramp.

                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nema negativnih, samo amor y paz
                        Vratite negativne ili ukinite i pozitivne...Malo je bez veze ne "kazniti" post koji je loš...Ili si ti to prešla u Novakov tabor

                        Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Zavisi o kakvoj politici je reč Ako je u pitanju prava politika ona se ovde svodi oko priče Trump,Klintonka,malo se pljuje kapitalizam i to je to.Sportske politike u fudbalskom i košarkaškom delu nema,znači tu je demokratija što bi se reklo i tu nećete imati problema dok u teniskom pdfu nek vam je bog u pomoći
                        Na teniski bolje da ne ulaze , pogotovo od nove godine

                        Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Budući administrator Mara će da brani boje i čast muške teme
                        Ma ja bih to spojila sa temom slike i gifovi lepo vam je čovek rek'o
                        Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Promenila je i ona mišljenje bojim se
                        Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Koga lažeš, sebe ili nas?
                        Ma to je Aki - on ne laže...
                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        To i mene zanima, od sutra krece suicide u tenisu, bilo bi mi zao da propusti turnir
                        Ko mu je partner na suicidu? Ako on ne odigra za Džonija prepišite moje tipove, mada je to max do 3 kola
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Неће се уклопити ови с Б92.
                          2 теме ће посећивати углавном, ККЦЗ и сада отворише нову причаоницу, тј. за њих кафану.

                          Тако да се на форуму не мења ништа

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Неће се уклопити ови с Б92.
                            2 теме ће посећивати углавном, ККЦЗ и сада отворише нову причаоницу, тј. за њих кафану.

                            Тако да се на форуму не мења ништа
                            polako sve je jos sveze i novo za njih tj nas da sve slegne malo bice tu i muzike i ostalih sportova
                            ali za sve treba vremena da se iskristalise situacija.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              polako sve je jos sveze i novo za njih tj nas da sve slegne malo bice tu i muzike i ostalih sportova
                              ali za sve treba vremena da se iskristalise situacija.
                              Видећемо, дошло преко 150 људи, само 5-6 сам видео да пише и на другим темама, па зато.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Неће се уклопити ови с Б92.
                                2 теме ће посећивати углавном, ККЦЗ и сада отворише нову причаоницу, тј. за њих кафану.

                                Тако да се на форуму не мења ништа
                                Normalno da ce se uklopiti, sve je stvar dobre volje

                                z3 compact using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X